Jump to content

Kutsal Yerküre Enerjisi


Guest psychick
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

[ATTACH]3195[/ATTACH]

 

 

Kutsal Yerküre Enerjisi nedir?

 

Kutsal Yerküre Enerjisi bizimle ve etrafımızdaki her şey ile rezone olan (titreşen) enerjidir. Havadadır, bitkilerdedir, ağaçlardadır, hayvanlardadır, kayalardadır, o bendir, sendir, buradadır, geçmiştir, gelecektir, şimdidir. Yaşamdadır, ölümdedir; sınır tanımaz, çok boyutludur, dinlerden bağımsızdır, mesafelerden bağımsızdır. Her şeyde bulunabilir, bilmek ve hissetmek, her şeyi mümkün kılan budur.

 

 

Kutsal Yerküre Enerjisi bizi, belli bir takım sembollerin inisiyasyonu yoluyla Kutsal Yerküremizle saf bir bağlantıya geçirir. Bundan böyle bize yaşam yolculuğumuz boyunca yolumuzu aydınlatan bir ışık olacak bilgi ve malzemeler sunar.

Kutsal Yerküre, vibrasyonumuzu yükseltmemizi ve bunu etrafımıza yansıtmamızı sağlar, yaptığımız her şeyde bize yardım eder. Başkalarından olumsuz etkilenmemizi engeller. Bundan sonra bize kalan ise bu ışık ve sevgi dolu hediyeyi nasıl kullanacağımızdır.

Yüksek benliğimizle, meleklerimizle ve yol göstericilerimizle bağlantıya geçmemizi sağlar. Zihnimizi korumamızı sağlar, içimizdeki aydınlığı ve özgürlüğü bulmamızda bize yardımcı olur. Kutsal Yerküre ile bağlantıya geçerek onun bizi zihinsel, duygusal ve fiziksel olarak şifalandırmasını sağlayabiliriz, bu gerçekten sihirsel bir şey değil mi?

 

Bilincimiz hakkında yapılan araştırmalar, onun fiziksel sınırlama tanımadığını gösteriyor.

Zihnimiz güçlüdür, inançlarımız ve imanımız güçlüdür, ancak egomuza ve kişisel şüphelerimize izin verdiğimiz sürece yaşam yolculuğumuzdaki gelişmemizi engelleyecektir.

Bilinçaltı sembollerle çalışır, Kutsal Enerji sembolleri bilincinize odaklanmanızda yardımcı olur. Böylelikle, konsantrasyonunuzu ve enerjinizi bloke eden egonuzun (veya içinizdeki kısık sesin) davranışlarınızı ve inançlarınızı sorgulaması, engellenmiş olunur.

 

Bu Enerjiyle Neler Yapabiliriz?

 

Peki Kutsal Yerküre enerjisi ile neler yapabiliriz?

Hiç bir deniz, akarsu ya da derenin kenarına oturup uzun uzun suyun akışını seyrettiniz mi? Etrafınızdaki her şeyle bir hissetmenin ve rahatlamanın hissini hatırlıyor musunuz? Yoğun iş hayatınızdan, evden, faturalardan vs. uzaktayken, bu suyun kenarındayken neler hissettiğinizi hatırlayın. Sizi sıcaklığıyla sarmalayan güneşin karşısında, yüzünüzü okşayan serin esinti ve uçuşan yapraklarla birlikteyken belki de suyun size fısıldadıklarını duyabilirsiniz.

Bu noktada mıhlanıp kalmak ve sizi cezbeden bu yerden hiç gitmemek istersiniz. Hiç bitmemesini, hep burada kalmayı, sıkıntı, faturalar, stres ve baskılarla dolu gündelik hayata hiç dönmemek istersiniz. Üzüntülerin ortadan kaybolduğu, fiziksel acılar ve ağrılardan kurtulduğunuz ve heyecan dolu bir duyguyla yaşadığınız, her şeyin mümkün olduğu, mutlu ve özgür olduğunuz burada hep kalmak istersiniz.

Şu anda bunun farkında olmasanız bile Kutsal Yerküremize bağlısınız, fiziksel bedeninizin ötesini düşünebilir ve hissedebilirsiniz, dinginsiniz, her şey daha da netleşiyor; işte bu an tüm olasılıkların sonsuzlaştığı andır. Bilincinizin, vücudunuzun sınırlarından öteye geçmesiyle birlikte acı ve ağrılarınız yok olmaya başlıyor. Yerkürenin saf enerjisi ile bağlantıya geçmenizden itibaren titreşiminiz çok daha yüksek.

İşte bu noktada sınırsız imkânlara sahipsiniz;

Sorunlara çözümler bulma, meleklerle, yol göstericilerle ve ilham perileri ile çalışma, rehberliğe ulaşma, iyileştirici enerji ile bütün olma, kişisel enerjinizin saf ve temiz hale gelmesi; bırakın kutsal yerküre sorunlarınızı kolaylaştırsın.

Rahatlama, stresten kurtulma, yüksek benliğinizle iletişime geçme, sevgi gönderme, telepati, kendinizi ve enerjinizi koruma, yaşam nefesini soluma… Kızgınlık, korku, endişe, nefret, kıskançlık duygularından kurtulma, zihinsel, bedensel ve duygusal anlamda şifa bulma ve hepsinden önemlisi… kendi toprağınıza yeni tohumlar atma…

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...