Jump to content

27 Aralık Astrologdan Günün Önerisi


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

27 Aralık

Saat 15:57 olana dek Ay- Terazi burcunda, Sorunları olgun bir düşünce çerçevesinde ele alarak çözüm bulmaya çalışmanız, günün olumlu bir şekilde değerlendirmeniz anlamına geliyor.

 

 

Saat 15:57 Ay- Akrep burcunda, Planlarınızı gözden geçirip, gerekli kişilerle temasa geçtiğinizde hem kontrolü sağlarsınız hem de verimli bir gün geçirebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • 31 Aralık Astrologdan Günün Önerisi

   31 Aralık Saat 20:02 olana dek Ay-Yay burcunda, Yardımseverlik hissiniz oldukça yüksek. Bu duygu hali özellikle yardıma muhtaç kişilere destek vermenizi ve şefkatle onları kucaklamanızı sağlayabilir.     Saat 20:02 Ay-Oğlak burcunda, Mükemmel bir aşka olan özleminiz ve hayallerinizin sınırsız oluşu gerçekçi düşünmenizin önüne geçebilir.

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

  • 30 Aralık Astrologdan Günün Önerisi

   30 Aralık Ay tüm gün boyunca Yay burcunda, İyimser, cömert yüreğinizle dünyayı kucaklayabilir, iç dünyanızın güzelliklerini dışa yansıtarak huzur ve güvenlik elde edebilirsiniz. Mistik, sanatsal veya farklı bir konuda yeteneklerinizi belli bir alanda sergilemeyi ve bu sayede para kazanmayı düşünebilirsiniz.

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

  • 26 Aralık Astrologdan Günün Önerisi

   26 Aralık Ay tüm gün boyunca Terazi burcunda, Sosyalliğin ön planda olduğu bugün, politik görüşlerinizle ilgi uyandırabilirsiniz. Özgürlük rüyanızı başka ülkelerde yaşamak hayali süsleyebilir. Girişimde bulunurken tek başına hareket etmek yerine, sizinle aynı düşünen kişilerle fikir alış verişinde bulunmanız faydalı olabilir.

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

  • 25 Aralık Astrologdan Günün Önerisi

   25 Aralık Saat 15:49 Terazi burcunda Son Dördün, Para söz konusu olduğunda, özgür davranmak ve kararlarınızı kendi başınıza almak isteyebilirsiniz. Yani kimseye hesap vermek gibi bir niyetiniz yoktur. Ancak mecburiyetleriniz nedeniyle bunu yapabilmeniz mümkün olmayabilir.

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

  • 24 Aralık Astrologdan Günün Önerisi

   24 Aralık Ay tüm gün boyunca Başak burcunda, Size göre mesleki konulardaki başarının karşılığı mutlaka maddi ve manevi açıdan güven içinde olmanıza bağlı. Hedef bilinci içinde hareket edebilirsiniz. Siz ne istediğinizi gayet net bir şekilde ortaya koymaktan yanasınız.

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

×
×
 • Yeni Oluştur...