Jump to content

Dayak Yedikten Sonra Söylenen 8 Klişe Söz


Önerilen Mesajlar

Kimisi dayak atan rakibe söylenir, kimisi de dayak yedikten sonra konuşulan kişilere olayı anlatırken. Galiptir bu yolda mağlup havası eksik olmaz ortamda.

 

 

 1. 1. "Seni Bulacam Oğlum"
   
  3995_m.jpg
  Dayak yiyen kişinin dayak atan rakibine tehdididir. Mantıksızdır. Zaten dayak yemiştir ve karşısındadır adam. Sonradan bulunca ne yapacağı merak konusudur.
 2. 2. "10 Kişi Saldırdılar."
   
  3996_m.jpg
  Dayak yiyen kişinin konuyu eşe dosta anlatırken kullandığı ifadedir. Hiçbir zaman teke tekte dayak yemez. Hatta, o 10 kişinin 9'unu dövmüş 10'uncu kişi arkadan saldırmıştır.
 3. 3. "Bende Bir Şey Yok. Sen Bir De Onun Halini Gör."
   
  3997_m.jpg
  Ağzı burnu dağılmış dayakzedemizin avuntu cümlelerindendir. Kendisindeki hasarı çok görmez.Hatta, dayak yediği adama acımamızı sağlamaya çalışır.
 4. 4. "Görüşücez Sizle. Bittiniz Oğlum Siz."
   
  3998_m.jpg
  Birden fazla kişiden dayak yiyen elemanın rakiplerine gözdağı vermek için söylediği söz. Çok korkutucudur. Dayak atanlar tir tir titrer. Kaçacak yer ararlar.
 5. 5. "Hepsini Teker Teker Yakalayıp Mahvedecem."
   
  3999_m.jpg
  Dayak yiyen gencimizin konu hakkında ilerideki planlarını özetleyen sözüdür. Hepsini teker teker bulup, tenhaya çekip yaptıklarını bir güzel ödetecektir. İntikamı acı olacaktır. Çok yanlış kişiye bulaşmışlardır.
 6. 6. "Kapıya Çarptım."
   
  4001_m.jpg
  Rutin bir yalandır. Bir diğer kardeşi de "Merdivenlerden düştüm." dür. Kapı o açıyla nasıl çarpar, göz nasıl merdivenlere yumruk yemiş gibi vurulmuştur açıklanmaz.
 7. 7. "Öldürün Beni. Başınıza Bela Olurum."
   
  4000_m.jpg
  Yediği dayak yüzünden bünyesi fena etkilenmiş olan arkadaşımızın sözleri. Dayak yedi diye ölmek ister. Eğer öldürmezlerse düşmanlarına çok kötü şeyler yapacağını söyleyerek tehditlerde bulunur.
 8. 8. "Ben De Vurdum Sağlam Birkaç Tane."
   
  4002_m.jpg
  Dayak mağdurumuzun tek tesellisidir. Kendisinin ağzı burnu dağılmıştır, ancak o attığı bir iki fiske dünyalara değer onun için. Hayatta kalmasının, ileriye umutla bakmasının tek sebebidir.

 

 


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Benzer Konular

  • Miranda Lee - Yıllar Sonra........

   Miranda Lee - Yıllar Sonra   Yasemin Serisi   ......Angelina donup kalmıştı. Doğru mu duymuştu? Kadın gerçektende bu adı mı söylemişti? Ağzı açık halde bakakalmıştı ki adam gözlüklerini çıkardı. Bu oydu. Bu gözler kesinlikle başkasının olamazdı. "Jake..." diyebildi. "Merhaba Angelina..." dedi Jake erkeksi sesiyle. "Bunca sene sonra beni tanımana çok şaşırdım".......   - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

   , Yer: Estanbul Kitap ve Dergi

  • Uğruna 13 Erkeğin İntihar Ettiği Söylenen İran Prensesi Qajar ve Gerçekler...

   Uğruna 13 Erkeğin İntihar Ettiği Söylenen İran Prensesi Qajar ve Gerçekler Her kültürün güzellik anlayışı farklıdır diye başlayıp uğruna 13 erkeğin intihar ettiği söylenen prenses Qajar gerçekten yaşadı mı? Son zamanlarda sosyal medyada erkeksi görüntüsü, bıyıkları, kilolu halleriyle İranlı erkekleri intihara sürükleyen, başarılı, zeki ve aktivist bir İran prensesinden bahsediliyor: Prenses Qajar. 19. Yüzyılda, İran kültüründeki güzellik anlayışının Batı kültüründen oldukça farklı

   , Yer: İlginç ve Komik Şeyler

  • Estetikten Sonra Burun Ucu Düşer mi?..

   Estetikten Sonra Burun Ucu Düşer mi?     Burun ameliyatları bittiği zaman sargılar açıldıktan sonra görülen sonuç nihai sonuçtan biraz daha farklıdır. Burnun ödeminin henüz inmemiş olması kemik yapısının tam olarak anlaşılamamasına neden olur. Zaman için ödemler çözülecek ve burun küçülecek detaylar net bir şekilde gözler önüne serilecektir. Başarılı olmayan ameliyatlarda ise şişliklerin inmesi sorunlu bölgelerin ortaya çıkmasına neden olacaktır. Estetik ameliyatlar öncesinde doktorlar ile

   , Yer: Estetik Cerrahi

  • Mangal Yaktıktan Sonra Kalan Külü Değerlendirin...

   Mangal yaktıktan sonra kalan külü değerlendirin Külünü kullanmak istediğiniz mangalı söndürmek için; üzerine su vb. sıvılar dökmeyin, kendi halinde soğumaya bırakın. Soğuduktan sonra mangalın külünü ayrı bir alana alın. Bahçenize ektiğiniz bitkilerinizin köklerine, külü gübre olarak kullandığınızı düşünerek serpiştirin. Kül gübre olarak kullanıldığında oldukça faydalıdır. Mangal sonrasında kalan küller hem gübre olarak kullandığınız bitkilerinize faydalı olacak, hem de karıncaları

   , Yer: Bitkiler ve Bitki Bakımı

  • Muradı 30 Seneden Sonra Bu Dua ile Olmuş...

   -Allahümme bihuşuil-kalbi indes-sücudi leke ya seyyidi biğayri cühudin ve bike ya Allah ya Celil fela şey'e yüdanike fil-vefai bil-uhudi ve bikürsiyyikel-mükelleli binnuri ila arşikel-mecidi ve bima kane tahte arşike hakkan kable en tahlukas-semavati ve savt'er-ruudi künte iz künte misle ma lem tezel katt ilahen urifte bit-tevhidi fec'alni minel-muhibbine vel-mahbubin'el-mukarrebin'el-aşıkın.Ya Allah, ya Allah, ya Allah, ya Allah, ya Allah, ya Allah, ya Allah, ya Allah.   - Allah'ım, kalb huzu

   , Yer: Dilek Duaları

×
×
 • Yeni Oluştur...