Jump to content

Dünyanın En Zor Sorusu


berresu

Önerilen Mesajlar

Bir adam yıllar boyu Almanyada bankada çalışmış emekli olmasına yakın felekten birgün çalalım demiş arkadaşıyla bir bara gitmiş oturmuş, karşısına çok güzel bir kadın gelmiş oturmuş hemen kadına bir not yazmış tanışabilirmiyiz diye garsona vermiş, garson kadına götürmüş kağıdı kadında kağıdın arkasına birşeyler yazıp iade etmiş kağıdı, adam kağıtta yazanı anlamamış arkadaşına göstermiş arkadaşı hemen yanından ayrılmış eve gitmiş anne babasına kağıdı göstermiş anne babası evlatlıktan reddetmiş karısına göstermiş karısı boşamış, doktoruna göstermiş doktor odasına gidip kendini asmış. En sonunda adam daha fazla insan zarar görmesin diye çalıştığı bankanın kasasına koymuş kağıdı, tamda o akşam banka soyulmuş bütün kasalardaki paralar alınmış bununkide alınmış sonra soyguncuların başı kasadaki notu görmüş paraları kasaya geri koymuşlar.

 

Bu Kağıtta Ne Yazıyor?

 

Küçük bir araştırma yaptım ama bu soruyu bulamadım, eğer bu soru varsa bunu silebilirsiniz ama birisi bana cevabı versin lütfen çok merak ettim.:confused:

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adamın kağıt yolladığı kadın aslında polistir.Adamın birlikte bara geldiği arkadaşı ise kadının kardeşidir.

Kadın kağıda : Seninle çıkabiliriz ancak bunun olması için annenin ve babanın seni reddetmesi gerekiyor ve karındanda boşanmalısın.Akşam bankada soygun olacak yazıyor.

 

Adam bu yazıyı okuyamıyor onun için arkadaşına ( kadının kardeşi ) gösteriyor arkadaşı bunu görünce sinirleniyor ve terkediyor.

Yazıyı okuması için annesi ve babasına gösteriyor.Annesi ve babası kağıdı okuyunca evlatlıktan bu yüzden reddediyor.Karısına gösterince karısıda bu yüzden sinirleniyor ve çekip gidiyor.

Gelelim doktora : doktor aslında kadının kocasıdır.Adam kağıdı doktora getirince

doktor bu olayı kaldıramıyor ve intihar ediyor.

Adam akşam kağıdı bankanın kasasına koyduğunda hırsızlar geliyor ve kağıdı okuyor polisin önceden haberi olduğunu düşünüp oradan kaçıyor.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...