Jump to content

Panik Atak Hastalarına Meditasyon


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Panik atak rahatsızlığını yaşayanlar için en uygun esma çalışması Halim esması ile yapılacak çalışmadır. Hatta bu esmanın yanına Şafii esmasını kombinasyon yaparak enerji frekansı daha da güçlendirilebilinir. Önerim o ki; çalışma bir meditasyon eşliğinde

uygulansın. Ya Halim-u Ya Şafii şeklinde..

 

 

Meditasyon çalışması şu şekilde yapılabilinir;

 

 

Sessiz sakin bir ortama geçin, çok aydınlık olmayan ama huzur verici bir atmosfer oluşturun.. Doğa seslerinden oluşan meditasyon müzikleri de dinleyebilirsiniz, bu sesGüzel tütsüler kullabilirsiniz.. Rahat bir pozisyon da yere oturun. İlk 5 dk zihninizi tüm gereksiz meşguliyetlerden uzaklaştırın, sadece tertemiz bir hava da, güzel bir göl kenarı imgeleyin. Ve siz o gölün hemen kıyısındasınız.. Hiçbir sorun, hiçbir stress söz konusu değil, tamamen güvende ve huzur içerisindesiniz.. Etrafınızda cıvıl cıvıl kuş sesleri, adeta siz şarkı söylüyorlar ve bir mesaj veriyorlar, sen güvendesin.. sen güvendesin..

 

 

Bu ilk 5 dakikayı bu şekilde tamamladıktan sonra, kendinizi yine o göl kıyısında düşünerek bu kez gökyüzünden yeşil bir yağmur yağdığını imgeleyin, bu yeşil su tamamen şifa suyu.. Sizde bulunan tüm sıkıntıları temizleyen, hastalıkları yok eden tamamen rahmetle birleştirilmiş bir yağmur. O yağmurun altında ıslanırken, huzur dolu bir hal içerisindesiniz, arındığınızı ve şifalandığınızı hissediyorsunuz, tüm korku ve kaygılarınız akıp gidiyor.. Saçlarınızdan, bedeninizden, ayaklarınızdan dökülen yağmur taneleri her korkuyu silip atıyor çünkü o rahmetin şifa suyu.. Sizde o rahmete teşekkürlerinizi iletiyorsunuz, dudaklarınızda şükürler olsun artık hiçbir korkum yok, ben tamamen şifalandım, ben Rabb'in şifası ile şifalandım diyerek O'nun adını anıyorsunuz.. 15 dakika kadar bu 2.bölüme devam edin, o su sürekli sizi arındırsın, arınma sürecindeyken dilinizde tıpkı bir ezgi söyler gibi Ya Halim-u Ya Şafii olsun.. Ve daima bir teşekkür cümlesi, hem Rabb'e hem kendinize.. Teşekkür ederim benliğim, artık seninle barışığım, teşekkür ederim Rabb'im senin sayende şifalandım.. Ben cesurum, sakin ve huzur doluyum..

 

 

Bu meditasyonu hergün birkaç kez uygulamaya çalışın, kısa bir süre sonra göreceksiniz ki şifa sizinle olacak.. Şifanız bol olsun..

 

 

Spirituel Yaşam Koçu ve Yazar;

Mehmet Çobanoğlu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...