Jump to content

Angel Light


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

ANGEL LIGHT (MELEK IŞIĞI) HAKKINDA GENEL BİLGİLER :

 

 

Alaya’nın kanallığıyla sunulan güçlü bir enerjidir. Şifa, denge, farkındalık ve ruhsal gelişime hizmet eder. Meleklerle bağlantı için herhangi bir

 

 

uyumlama gerekli değildir, ancak böyle bir zihinsel sınırlamanız varsa ek olarak rehberlik bağlantınıza da yardımcı olur.

 

 

Angel Light inisiyasyonunun parçası olarak 4 güçlü uyumlama vardır ve hepsi tek bir inisiyasyonla yapılır.

 

 

1. Üçüncü Göz Uyumlaması: Batı dinlerinden kaynaklanan mandalayı kullanacağız. Bu daireseldir ve Evreni ve bütünlügü temsil eder. Mandala kendilerini Meleklere hizalamak için bir çok kişi tarafından kullanıldı.

 

 

2. Üst Astral Taç İnisiyasyonu: Hizalanmanız ve mesajları ve şifayı direkt olarak kabul edebileceğiniz Melekler için berrak bir kanalı açmak için.

 

 

3. Kalp Uyumlaması: Herhangi formda şifa enerjisi ile çalışmak için önemli olan kalp çakrasını açmak için. Bu inisiyasyon bir tohum eker, meditasyon ve uygulama vasıtası ile bu enerjiyi geliştirmek bireye bağlıdır.

 

 

4. Melek İnisiyasyonları: Bu inisiyasyonlar sizi direkt olarak spiritüel bir varlığa veya yeni bir rehbere veya melek rehbere bağlamayı amaçlar. Son uyumlamadır ve en önemlisidir. Siz açıksınız ve hazırsınız. Bu inisiyasyon şifaya kanal olmak, rehberlik almak ve ilahi varlıklar ile bağlantı oluşturmak içindir. Melekler kendilerini bilinir kılarken saf sevginin ve enerjinin sizi yıkayan dalgalarını hissetmek olağandır.

 

 

Angel Light; Dehlizi derya astral planda güvenli ve özel bir kanal açıyor. Bu nedenle astral alan korkuları olanlar içinde faydalı bir uygulama. ilk insiyasyon ile 3.göz açılımı dediğimiz olay gerçekleşiyor. Bir anlamda özel bir kapının anahtarı veriliyor. ikinci insiyasyon bu kapının ardında korumalı ve özellikli bir kanal-yol oluşturuyor. 3.insiyasyon kalp temizliği, kutsal kalbe bağlanışa götürüyor. 4.insiyasyon ise 12 farklı melek frekasına uyumlalar içeriyor. Hepsi 30-45 dk’lık sürede tek insiyason olarak sırayla sunuluyor. Şifa uygulaması içeriyor. Mandalası ile yapılan meditasyonlar ruhsal güçlerin gelişmesinde, yaşam misyonu önündeki zihinsel/duygusal/ruhsal engellerin şifalanması gibi biçok fayda sağlıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...