Jump to content

Kristal Reiki


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Kristal Reiki Master Uyumlaması , bütün şifa sistemlerinin enerjisel titreşimlerinin gücünü arttırır. Sadece Reiki Master/Teacher’lara öğretilir.Kristal Reiki Master Uyumlaması ile duyularınız daha canlı hale gelir ve böylece düşüncelerin zihninize müdahalesi sona erer, bilinçli farkındalık gelişmeye başlar.Enerjilerin geçişinin sağlandığı özel bir titreşim frekansı öğretilir.Daha sonra Aydınlanmanın ilk aşamasına geçmek için portal üzerinde ilerleyeceksiniz. Orada 15 Adet Yaşam Döngüsü Enerjisi Sembolleri bulunur. Ve siz uzaktan yapılan inisiyasyonda bu sembollere de uyumlanıyorsunuz.

 

 

 

 

İlk başlarda bütün gerçeklik olduğu gibi deneyimleniyor. Zihninizin, deneyimleyeceklerinize engel olamayacağı bir yerdir orası.. Zihninizde bir sürü gevezelik durmaksızın sürüp giderken Neler oluyor içinizde !..

 

 

Ve konuşmalar devam ediyor, Geçmişin anıları ve gelecekle ilgili hayaller! Çok nadiren bir kuşa ya da bir çocuğun yüzüne olanca saflığı ile olduğu gibi bakıyorsunuz.

 

 

İnsanlar tüm gerçekliği olduğu gibi deneyimlemiyorlar. Aydınlanmanın ilk adımı; zihnin gereksiz faaliyetlerini susturup, duyuları canlı hale getirir. Aydınlanmanın ikinci aşaması, çevrenizdeki dünya ile bağlantınızda muhteşem duygular hissedersiniz. Çevrendeki diğer insanlara, bitkilere, hayvanlara, gökyüzüne, yanında olanherkese ve herşeye karşı bağlılık hissedersin. Yalnız olduğunu hissetmezsin ve her zaman tüm evrenle bağlantıdasın.Aydınlanmada üçüncü aşama; tüm evrenle birlik olduğunu deneyimlersin.

 

 

Evrene bağlılık duygusunun yerine, evrenle tam bir birlik hissini deneyimlersin. Kozmik bilinci deneyimlersin. Bu, eski aydınlanmışların bazılarının dediği gibi ”Aham Bramhasmin!”. Yani ”Ben, Evren denilen bu sürecin kendisiyim!” Kristal Reiki Master, size enerjilerin hızlı ve güçlü geçişini sağlayacak özel bir titreşim frekansına uyumlar. Böylelikle, zihnin gevezeliklerine engel olur, bilinçli ve canlı duyulara sahip olursunuz. Daha sonra portal üzerinden Aydınlanmanın ilk aşamasına geçiş yaparsınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...