Jump to content

Meleklerinizi Duyabiliyor musunuz?


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

İlahi karşılaşma deneyimi için 11 yol

 

 

Küçük bir kız, sol omzunun yanındaki alana bakmakta ve görünüşe göre tek taraflı bir sohbet etmektedir. Annesi: “Tatlım, kiminle konuşuyorsun?” diye sorar.

 

 

Küçük kız, sakin bir şekilde: “Meleğimle.” diye cevap verir.

 

 

Küçük kızın annesi bana sonradan şöyle anlattı: “Garip olan şu ki biz dindar bir aile değiliz ve onun yanında asla meleklerden bahsetmedik. Bildiğim kadarıyla bu fikirle hiç karşılaşmadı.”

 

 

Dünyanın her yerinden ebeveynlerden benzer hikayeler duydum. Çocuklar, ortalama yetişkinlere göre, meleklerini görme ve duyma konusunda kesinlikle daha açıklar. Neden? Yaptığım araştırmada, bunun ilk nedeninin, melekler ve mesajlarının gerçek veya hayal oluşunun çocuklar tarafından önemsenmemesi olduğunu buldum. Yaşadıkları deneyimin, geçerliliğini sorgulamadan sadece keyfini çıkarmaktalar. Belki bu nedenle, Ohio State Üniversitesi’nden Dr. William MacDonald tarafından yapılan araştırmada, çocukların, diğer yaş gruplarından daha doğrulanabilir deneyimlere sahip oldukları saptanmıştır.

 

 

Biz yetişkinler, bir meleğin varlığını hayal edip etmediğimizi düşünerek gerildiğimiz için, genellikle gerçek İlahi rehberliği kaçırıyoruz! Çocuk olabilirsek ve şüpheyi bir süreliğine uzaklaştırabilirsek, Tanrı ve melek krallığının deneyimlerini daha derin ve zengin bir şekilde yaşayabiliriz. Ancak genellikle yetişkin sol beynimiz sözünü geçirir ve kanıt ister. Belki acı deneyimler bu konuda ihtiyatlı olmamıza neden olmuştur. İşimizi bırakıp kendi işimizi kurmadan veya büyüdüğümüz şehri terk etmeden önce hayatımızın daha iyi olacağına dair garanti isteriz.

 

 

Neyse ki bazı ayırt edici özellikler, gerçek melek deneyimlerini, hayal ürünü düşüncelerden (buna korku temelli enerji diyebiliriz) ayırmamızda yardımcı olurlar.

 

 

Bunlar, dört İlahi duyumuz aracılığıyla gerçekleşir: görüntü, duyma, düşünce ve duygu. Hepimiz melek mesajlarını bu duyularla alırız. Ancak, özellikle bir duyumuz daha fazla gelişmiştir. Örneğin, ben son derece görsel bir insanım, bu nedenle melek deneyimlerimin çoğu görüntü olarak gelir. Diğer insanlar sezgilerine, düşüncelerine veya içsel kulaklarına daha çok uyum sağlamış olabilirler.

 

 

CENNETTEN GELEN MESAJLARIN HİSSEDİLMESİ

Çoğu insanın, meleklerini deneyimlediği yol, duygusal veya fiziksel “duygu”dur. Bir meleğin ziyaretini veya mesajını gerçekten deneyimlediğinizden emin değilseniz, karşılaşmanızdan sonra kontrol edebileceğiniz 11 işaret aşağıdadır:

 

 

1. Sevgi dolu bir sarılış gibi kendinizi kucaklanmış hissedersiniz ve sıcaklık fark edersiniz.

2. Sizi bir tehlikeye karşı uyarsa bile kendinizi güvende hissettirir.

3. Çiçeklerin ruhani kokuları veya vefat etmiş bir sevdiğinizin özel kokusu tarafından eşlik edilir.

4. Yanınıza biri oturmuş gibi koltuk veya yatakta bir çukur bırakır.

5. Hava basıncı veya ısı değişikliklerine neden olur.

6. Başınıza, saçınıza veya omzunuza biri dokunuyormuş gibi hissedersiniz.

7. Sonrasında uyuşuk veya fazla enerjik olmanıza neden olur.

8. “Bunun gerçek olduğu”na dair derin bir inanca sahip olmanıza neden olur.

9. Belirli bir yaşam değişikliği yapma veya belirli bir adım atma konusunda, tekrarlayan ve kesintisiz sezgiler yaratır.

10. Yanınızda tanıdık biri, mesela vefat etmiş bir sevdiğiniz varmış gibi hissedersiniz.

11. Deneyim size rahat bir şekilde geliyormuş gibi, kendini doğal hissettirir.

 

 

Meleklerinizle bağlantı kurma yeteneğinizden şüphe etmek yerine, Cennetten gelen mesajları nasıl almakta olduğunuzu ve bu bağlantıyı nasıl daha fazla iyileştirebileceğinizi gözden geçirin.

 

 

MELEKLER, YAŞAMINIZI DÖNÜŞTÜRMEK İÇİN BEKLİYORLAR!

 

 

Yazar: Doreen Virtue

Çeviri: Filiz Utku Güler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...