Jump to content

Meleklerle Nasıl Bağlantı Kurmalı?


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

1 Meleklerle yardım için iletişim kurmak çok güçlü ruhsal deneyimlerimizden biridir. Herhangi bir zamanda ve yerde Meleklerimizden acil yardım talep edebiliriz.. Her birimizin bize rehberlik eden ve koruyan bir veya birden fazla koruyucu meleklerimiz vardır ve tüm insanı faaliyetlerimizde yanı başımızdadırlar. Onlardan isteyeceğimiz yardıma her an hazırdırlar.

 

 

 

 

 

 

Yardım isteyin- Melekler bize her gün 24 saat yardım sunar. Onlara karşı ne kadar çok açık ve net ve tam teslimiyet halinde olursak o kadar çok yardım alırız. Tüm enerji kanallarımızı açık tutarak onlardan gelecek her yardıma sevgiyle hazır olduğumuzu göstermemiz lazım. Yardım isterken kalıplaşmış ve herkes tarafından defalarca tekrarlanmış şekilde dualardan çok kendi kelimelerinizle kendi yaratıcılığınızla hazırladığınız dualarla özellikle yardıma ihtiyacınız olan konu hakkında odaklanarak dua ediniz.

 

 

Meleklerin yardım ve rehberliğine layık olduğunuzun farkında olunuz. Melekler kişisel geçmişleriniz, inançlarınız ne olursa olsun herkes ile çalışır. Onlardan ne kadar çok yardım isterseniz isteyin, bu onların herkesi aynı anda izleme ve yardım etme yeteneklerini etkilemez. Çünkü onlar bizim bildiğimiz zaman ve mekân deneyiminin ötesindedirler. Herkese koşulsuz sevgi ile cevap verirler.

 

 

 

 

 

 

2. Meleklerden yardım istemek için onları çağırırken içinizdeki ilahi çocukla çağırınız. İçinizdeki ilahi çocuk bütün, masum ve gerçektir ve Allah’tan doğru, güvenilir hediye getirenler olarak tanır Melekleri. Bu sizin içinizde açıklık, algılama, heyecan, şevk ve merak oluşturmanıza yardım ederek sizi Meleklerden alacağınız hediyeye(yardıma) hazırlar.

 

 

 

 

 

 

3. Çağırma ve dua süresi içinde, korkularınızla, endişelerinizle, sorun/problemlerinizle birlikte iyi niyet ve pozitif sonuç hayaliyle Meleklerinize teslim olunuz. İsteklerinize nasıl cevap verileceği hakkındaki beklentilerinizi özgürleştiriniz.

 

 

 

 

 

 

4. İçinde olduğunuz her durumda şükür edecek bir şeyler bulunuz. Takdir ve şükranlarınızı ifade ediniz. İçinde olduğunuz durum ne kadar zor olursa olsun o durumla sevgiyle mücadele edebilmek için meleklerden yardım isteyiniz. Sabırla tüm beklentilerinizi bırakıp sadece sevgiyi ortaya çıkarınız.

 

 

 

 

 

 

5. Şunu bilin ki; her dua lütufla cevaplanır ve istenilen verilir. Eğer duanızın cevaplanmayacağı korkusu varsa, o zaman olayları daha iyi anlamak ve net bir şekilde görebilmek için yardım isteyiniz. Cevaplanan her duada sevgiyi göreceğinizden şüpheniz olmasın. Siz Melekleriniz tarafından tam olarak biliniyor ve koşulsuz olarak seviliyorsunuz ve onların kayıtsız şartsız yardımından kimse sizi alıkoyamaz.

 

 

 

 

 

 

6. Rehberlerinizden aldığınız mesajları şans olarak kabul ediniz ve zaman geçirmeden harekete geçiniz. Meleklerin yardımı sonsuz ve sınırsızdır. Kullanmakla bitiremezsiniz. Ne kadar çok yardım isterseniz isteyin Melekler sevinçle, size limitsiz yardım etmekten mutlu olurlar. Harekete geçtikçe daha fazla ve hızlı yardım alırsınız.

 

 

 

 

 

 

7. Kendinizi olduğunuz gibi AN'da kutlayınız. Kendinize, hayatınıza ve başkalarına dair tüm kritik kararlarınızı ve olumsuz duygularınızı şifalanmaları için meleklerinizin ellerine bırakınız... Sadece bir kaç dakikalığına bile olsa sevginin dışında olan, kendinizle ve etrafınızla ilgili her şeyden özgürleşiniz. O teslimiyet anında Meleklerinize kendinizden daha yakın olmayı başarabilirsiniz. Kendinize ve Meleklerinize ilişkinizi derinleştirdiği için teşekkür etmeyi unutmayınız.

 

 

 

 

 

 

Christopher Dilts

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

melek enerjileri ile ilgili artık fazlasıyla kaynak var,bence hristiyanlık yada başka dinle kıyaslamadan önce meleklerden yardım alınırmı bunu düşünmeli.Ugur Koşar kitabında şöyle diyor.. "evet meleklerden yardım gelecektir ben meleklerin yardım etmediğinden söz etmiyorum.ama doğrudan meleklerden yardım istemek kaynağı şaşırmaktır.meleği ancak Allah gönderir.senin çağırmanla gelmez.Ondan habersiz dal kıpırdamaz.."

Ancak her inancıda saygımız var...melekler sizinle olsun :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...