Jump to content

Zihin Enerjisinden Ruhsal Enerjiye Geçiş


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Zihin Enerjisinden Ruhsal Enerjiye Geçiş

 

 

“İşe, direncin olduğunu kabul ve tasdik ederek başlayın. Direnç ortaya çıktığında siz de orada olun. Zihninizin onu nasıl yarattığını, durumu, sizi ya da diğerlerini nasıl etkilediğini gözlemleyin. Durumun içerdiği düşünce sürecine bakın. Duygunun enerjisini hissedin.

 

 

Dirence tanık olarak onun hiçbir amaca hizmet etmediğini göreceksiniz. Tüm dikkatinizi şimdi üzerinde odaklayarak bilinçsiz direnci bilinçli hale getirirsiniz ve bu onun sonu olur.

 

 

Siz hem bilinçli, hem de mutsuz; hem bilinçli hem de umutsuzluk içinde olamazsınız. Her ne şekilde olursa olsun, olumsuzluk mutsuzluk ya da ıstırap direncin bulunduğunu gösterir ve direnç daima bilinçsizdir.

 

 

Mutsuz hislerinizin bilincinde olsanız bile gerçek şu ki siz onlarla özdeşleşmiş ve zorlayıcı bir düşünmeyle bu süreci canlı tutmaktasınızdır. Tüm bunlar bilinçsizdir.

 

 

Eğer siz bilinçli olsaydınız yani tümüyle şimdide mevcut bulunsaydınız tüm olumsuzluk neredeyse anında yok olurdu. O sizin mevcudiyetinizde sizin huzurunuzda varlığını sürdüremez. O ancak siz yokken var olabilir.

 

 

Siz teslimiyeti uygulayana dek ruhsal boyut sizin, hakkında bir şeyler okuduğunuz, düşündüğünüz, konuştuğunuz, heyecan duyduğunuz, kitaplar yazdığınız, inandığınız ya da inanmadığınız bir şey olarak kalır. Ona inanıp inanmamanız hiç fark etmez. Siz teslim olana dek, ruhsal boyut sizin yaşamınızda canlı bir realite olmaz.

 

 

Siz teslim olduğunuzda, yaydığınız ve yaşamınızı yöneten enerji hala dünyayı yöneten zihin enerjisinden çok daha yüksek bir titreşim frekansına sahiptir.

 

 

Ruhsal enerji teslimiyet yoluyla bu dünyaya girer. O sizin için, diğer insanlar için ya da gezegendeki diğer yaşam formları için hiçbir ıstırap yaratmaz.

 

 

Güzelim, parlak iç varlığınızı ve dünyayı olumsuzlukla kirletmeyin. Mutsuzluğa içinizde hiçbir biçimde yer vermeyin.”

 

 

 

 

 

 

Şimdinin Gücü Uygulama Kitabı / Eckhart Tolle /Akaşa Yayınları

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...