Jump to content

Kadın Nesli Bugün Yok Olsa Erkeklerin Başına Gelecek 22 Hüzün


Sidre
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Kadınlar dünyamızın kimi zaman çiçekleri kimi zaman hüzün sebepleri… Onlarsız olmaz ama kimi zaman oluyor erkek milleti kadınsız bir dünya hayal ediyor, “biz bize yeteriz oğlum” diyor. Müzmin bekarlar daha da gaz veriyor bu fikriyata. Peki gerçekten yeter mi erkek milleti kendi kendine? Düşünün yarın sabah oldu ve tüm kadınlar bir anda dünyadan kayboldu.

İşte size erkeklerin dünyası:

[h=2]Refik abilerle piknik[/h]21-600x381.jpg

Birinci gün…Kadınlar dünyadan silinmiş. Erkek erkeğe kalmışız, eşi dostu olanlar büyük bir hüzün içinde. Refik abi ve türevleri olan yalnız erkeklere düşen şey, herkesi panelvanlara toplayarak bir teselli pikniğine götürmek. Birçok erkeğin iki gözü iki çeşme. Düşünsenize bir daha Adriana Lima’yı göremeyecek Şerafettin abimiz. Acılar büyük acılar derin… Ama piknikte kendine geliyor herkes yavaş yavaş.

[h=2]Yansın mangallar[/h]ibrahim-tatlises-mangal.jpg

Yemek yapacak kimse kalmayınca iş başa düşüyor. İbo bile inisiyatif alıyor, sıvıyor kolları ve erkeklerin en iyi bildiği yemek yapım tekniği olan mangal devreye giriyor. Sabah akşam yanan mangallarda kömür ateşinde etler tavuklar cayır cayır yanıyor, hayvan nüfusu bir anda yarıya iniyor dünya genelinde. Kim biber dolduracak kardeşim?

[h=2]Kamuran abinin hamamında sefa[/h]11-2-600x399.jpg

Günlerce yanan mangalın isi kokusu sarıyor bedenleri, evde yalnız başına banyo yapmak işine gelmiyor abilerimizin. Herkes dolduruyor hamamları kurna başında sefa sürüyor erkek milleti fütursuzca.

[h=2]Göbekler fora[/h]12.jpg

Kadın olmayınca kime vücut yapacaksın kardeşim? Ha cinsel tercihi farklı olanların durumu apayrı tabii de öyle olmayan erkek popülasyonu için fit bir vücudun 250 gram kıyma kadar kıymeti kalmamış durumda. Herkes salıveriyor göbekleri.

[h=2]Enerji patlaması[/h]13-600x337.jpg

Elizabeth, Elenor ile mecburi bir imtihanla karşı karşıya kalan erkek nesli enerjisini artık bu yollarla atamayacağını zor da olsa idrak ediyor ve vücuttaki elektiriği atmak için ver ediliyor halaya horona yorgunluktan ölene kadar.

[h=2]Kahır dolu Muhtarın Kahvesi[/h]14.jpg

Kuştan yana ümidini kesen erkek milleti dolduruyor kahvehaneleri çaya oralete veriyor bünyeyi, okeyde taş çalıyor, batakta 2 alıp yan yatıyor. Artık nasıl teselli olacaksa deniyor her yolu tütün kokan masalarda.

[h=2]Teselli olmuyor Faruk abilerin lokali[/h]14-2-600x400.jpg

Masa oyunlarıyla nereye kadar diyen erkek milleti kahırdan ölmemek için alkole veriyor kendini. Kadehler doluyor sazlar çalıyor, kızlar oynamıyor göz yaşları sel oluyor.

[h=2]Yeni bir başlangıç[/h]15.jpg

Ve bir erkek için kadının en büyük muadili olan futbol devreye giriyor. İçmekle ağlamakla bir yere varamayacağını anlayan erkek milleti giyiyor kramponlarını; halı saha, toprak saha, çim saha demiyor maçtan maça koşuyor. Topa vurdukça coşuyor, erkekler için bir umut ışığı doğuyor.

[h=2]Futbol aşkı sınır tanımıyor[/h]16-450x600.jpg

Sahalar erkeklere dar geliyor. Futbol topu adeta bir yar oluyor, gün batımında, sahilde, otel odasında, dağda kırda bayırda her yerde erkeğin eşi oluyor. Erkek nereye futbol topu oraya bir düzen başlıyor.

[h=2]Yeni dünya düzeni[/h]15-2.jpeg

Futbolu meslek edinen erkek milleti için futbol oyunları da güzel bir alternatif oluyor. Dışarıda maç, evde konsol ve bilgisayar kadının yerini alıyor ve yeni bir dünyanın temelleri atılıyor.

[h=2]Futbol kesmeyince[/h]15-3.jpg

Her şeyden olduğu gibi futboldan da hevesini alınca erkek milleti, futbolu kullanılmış bir mendil gibi kenara atıyor… Counter Strike ve muadili oyunlar erkeklerin yeni yareni oluyor. Evler kapatılıyor herkes yatılı bir şekilde internet kafelere taşınıyor, yaşam tarzı dünyada yeniden şekilleniyor.

[h=2]Yeniden dışa açılım[/h]17-600x450.jpg

Bilgisayar başında ziyan olan bir neslin kör oluşunun ardından erkek milleti bilgisayara ekranlara tövbe edip yeniden dışarıya açıyor kendini. Lunaparkların kapıları açılıyor, bir zamanlar kadınlara kızlara artistik yapılan cihazlara yalnızlık hakim ama yine de eğlenmeye çalışıyor erkek milleti.

[h=2]Sabaha kadar dans[/h]beyazlar-white-party-erkek.jpg

Lunapark kesmiyor, partiler etkinlikler düzenleniyor, sabahlara kadar delicesine dans ediyor erkek milleti. Yırtınıyor yıpranıyor ama hep bir şeyler eksik kalıyor…Olmuyor artık tat vermiyor partiler. Erkek erkeğe dünya olamaz düşüncesi baskın çıkmaya başlıyor.

[h=2]Badi sistemi[/h]18-450x600.jpg

Yediği içtiği ayrı gitmeyen badilik sistemi askerlik dünyasından sosyal hayata entegre ediliyor. Erkek milleti yalnızlığını badisiyle, kankasıyla, kardosuyla gidermek için var gücüyle sosyalleşiyor.

[h=2]Altın kızlar tatilde[/h]altin-kizlar-tatilde.jpg

Biraz hava alalım belki yarar düşüncesiyle erkek erkeğe sıcak sahillere tatile gidiyor erkek milleti. Deniz kum güneş iyi gelir umuduyla gülümsemeye çalışıyor yüzler.

[h=2]Alkole dönüş[/h]bira-icen-erkekler.jpg

Bir zamanlar bıngıl bıngıl bikinili kızların fink attığı sahillerin yerlerinde yeller estiğini gören erkek milleti kahırlanıyor kederleniyor. Alkol yeniden bir umut oluyor tüm acıları unutmak adına. Kadehler şişeler yükseliyor havaya.

[h=2]Yeni bir umut[/h]22-600x450.jpg

Kadınların bir daha gelmeyeceğini kabullenen erkek milleti zor da olsa eşcinselliğe ilk adımlarını bir umut atmaya başlıyor.

[h=2]Plaj güzelinin yeni çehresi[/h]23-450x600.jpg

Feminen tercihlerin sonucu olarak artık erkeklerin güzellik anlayışı da yeni bir şekil alıyor. Göz zevki acı bir şekilde değişiyor erkek milletinin.

[h=2]Film kopuyor[/h]24-600x450.jpg

Yavaş yavaş kabullenilmesi güç sona doğru sürükleniyor erkek milleti. Eller kollar yerinde durmaz oluyor, ok yaydan çıktı çıkacak…

[h=2]Delikanlılığın yükselişi[/h]25-600x383.jpg

Erkek erkeğe seviş olmaz olsa olsa dövüş olur diyor büyük bir çoğunluk, erkeklik kestaneyi çizdirmekten son anda kurtuluyor ve dövüş kulüpleri kuruluyor. Sille tokat tekme Allah ne verdiyse girişiyor erkek milleti birbirine.

[h=2]Kaçınılmaz olanın gerçekleşmesi[/h]26.jpg

Tabii ayarı yok kavganın. Şiddet arttıkça artıyor, erkek erkeğe bir savaş esir alıyor dünyayı. Gruplar halinde savaşlar bütün dünyayı sarıyor artık kör tuttuğunu dövecek noktaya geliyor. Dünya kaosa bürünüyor.

[h=2]Kaçınılmaz son: Yok oluş[/h]z1-600x386.jpg

Erkek milleti kadınsız bir dünyaya çok fazla tahammül edemeden geçtiği aşamalardan sonra yakıyor dünyayı isyan ediyor, kıyamet tarihini öne çekip sonunu getiriyor kainatın…

Şimdi sevgilisi olmayan erkekler dünyanın böyle bir sona sürüklenmemesi için hemen kurtuluş planları kurmaya yapmaya başlasınlar, yari yareni olanlar da bir oh çekip sevdiceklerine bol gülücüklü bir mesaj çeksinler bu konuyu kapatalım. Son sözümüz de “Allah kadınları başımızdan eksik etmesin” olsun.

 

Oktay Volkan Alkaya

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...