Jump to content

Yıldız Düşüklüğü Nedir?


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Halk arasında yıldız düşüklüğü olarak adlandırılan konu; aura dedigimiz canlı ve bazı cansızların etrafında var olan enerji alanının zayıflaması veya zarar görmesi durumudur.. Bireyin enerji alanı zayıfladığı takdirde çevresine düşük frekans yayacak ve düşük frekanslı enerjileri kendisine çekecektir..

 

 

Yıldız düşüklüğüne maruz kalmış kişilerde sıksık şansızlıklar görülür, gerek iş gerekse aşk konusunda yolunda gitmeyen durumlar ortaya çıkar, olacak işleri son anda iptal olur. İkili ilişkileri başlar ama kısa bir süre sonra çok basit sebeplerle sona erer, bunun sebebi auranın sürekli negatifi çekmesi ve negatif frekanslar yaymasıdır..

 

 

Sankristçe aum (om) mantrası enerji alanı frekansınızı yükseltecektir, veya esmalarla çalışarak Rafii esmasını bolca seslendirebilirsiniz.. Bunların yanı sıra; doğal gül esansı koklamak, evinizi ve kendinizi sirkeli su ile arındırmak, adaçayı, üzerlik tohumu gibi bitki tohumlarını yakarak spiritüel enerjilerinden faydalanmak auranıza artı değerler katacaktır..

 

 

 

 

 

 

Spirituel Yaşam Koçu ve Yazar

Mehmet Çobanoğlu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kuranı kerimi mealin den bile okusunaura düzelir anlayarak isteyerek kuranı okumak da tüm enerji lerini dengeler biliyorsunuz aslında farz ve sünnetleri yapan dünyada da ahirette de çok konuda mutluluğa ulaşır 2 eytinyağh defne sabunu ve Şampuanı da bana çok iyi geldi hem de çok haftada birde banyodan sonra hakiki zeytinyağı ile sızma yağ tanırsınız bundan da çok fayda gördüm devamlı ve sürekli olmak tedavi demektir bunu unutmamak lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yıldız düşüklüğü,aura zayıflaması,negatifleri çekme gibi şeylere takıldığımda kendimi daha kötü hissediyorum aslında..ne zaman ki odaklandığım şeyler pozitifse(negatiflerin farkındalığına rağmen) kendimi daha iyi hissediyorum..bence;kişinin nasıl hissettiği herşeyden daha önemli...dışımdakilerin varlığıma etkisi,benim onlar hakkında beslediğim duygu ve düşünceler kadardır yani ODAKLANDIĞIM,değer verdiğim kadardırlar...

kaderin dahi bir püf noktası da;dışımdaki etkilerin kaderimin olması ancak vereceğim tepkilerin ise özgür irademce(bunda da ne kadar özgürsek artık;şartlanmalar,alışkanlıklar,bilgi eksikliği,korkular,ön yargılar ...vs) olmasıdır gerçek...

şu yaşamda asıl gerçek;NE HİSSETTİĞİMİZDİR..dışarısı ikinci seviye gerçeklik taşır...iç dünyamızı daha iyi,anlamlı,güçlü yani pozitif edebilirsek dışarısı ile mücadele(baş etmek) etmek kolaylaşır..bunun için esmalardan da faydalanabiliriz..kalbi pozitive edebilen esmalardan bazıları;Mürid,Basıt,Fettah,Bari,metin,Rahim,Gaffar,Berr,Rafi,Müzill,Halim,Azim,Gafur,Vasi,Vedud,Mecid,Veliyy,Hayy,Samed,Rauf,Nafi,Bedi,Raşid.....!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

  • Benzer Konular

    • Yıldız Düşüklüğü Nedir

      YILDIZ DÜŞÜKLÜĞÜ NEDİR.?  Halk arasında yıldız düşüklüğü olarak tabir edilen şey aslında auranın zayıf olmasından dolayı kötü- negatif dediğimiz enerjilere açık olmasından başka bir şey değildir. Kişi aurasını kuvvetlendirmediğinde aurada bazı yırtıklar meydana gelir ve bu yırtıklardan Alt boyut negatif enerjili varlıklar oradan enerji çekmeye başlar dolayısıyla önce auranın onarılması ve kuvvetlendirilmesi gerekir. Kişi bunu nasıl anlar? Fiziki anlamda; birden saplanan baş v

      , Yer: Kişisel Gelişim

×
×
  • Yeni Oluştur...