Jump to content

Bir Elmanın İki Yarısı Gibi…


Olcix

Önerilen Mesajlar

elma.jpg?w=300&h=225

 

“Bir elmanın iki yarısı gibi, beni tamamlayacak olan kişiyi hayatıma çekmek ve onunla güzel bir ilişki yaşamak istiyorum” dediğinizde ve bu dileğiniz gerçekleştiğinde, gerçekten uzun vadeli bir mutluluğa ve huzura ulaşabildiniz mi ?

Bir süre sonra ilişki yaşadığınız kişiden sıkılmaya, onun hatalarını görmeye mi başladınız? O kişin kıymeti sizin gözünüzde yavaş yavaş azaldı ve tahammül seviyeniz aşağılara doğru hızla inmeye mi başladı?

Sonunda, ilişkinizde gerginlikler, tartışmalar kendini göstermeye mi başladı?

Çoğunun hayatında bu döngü müthemadiyen tekrarlanır. Neden ilişkimde doğruyu bulamıyorum, ilişkimi kurtarmak için ne yapabilirim sorularının cevabı sizin içinizdedir.

En başta söylemiş olduğunuz dileği hatırlıyor musunuz? Benim yarımı tamamlayacak biri ….

Bu dilek, Evren tarafından aynen yerine getirilmiştir. Hayatınıza çektiğiniz kişi size yarım olarak gelmiştir ki sizin eksik olan yarınızı tamamlasın. Bir süre tamamlanma hissi insana iyi gelir ancak uzun vadede beklentileri karşılamaz.

Hem siz hem de ilişki yaşadığınız kişi bu durumdan mutsuzdur, çünkü dengeye ulaşabilmek ve tam olmak ihtiyacı, her iki kişinin de içini kemirmeye başlar.

İlişkinizi kurtarabilmek yada hayatınıza denge getirecek hayrınıza olan ilişkiyi çekebilmenin yollarından biri, kendinizi tam ve bütün hissetmeyi başarmanızdır. Bunu başardığınızda, eğer ilişkiniz yok ve istiyorsanız;

“ Ben tam ve bir bütünüm, Evrenden, Yaradan’dan, hayrıma olacak tam ve bütün bir insanı hayatıma çekmek, onunla denge ve uyum içinde yaşamak istiyorum ve bunu diliyorum” diyebilirisiniz…

İlişkinizde sorunlar var ve kurtarmak istiyorsanız;

“ Şu andan itibaren, kendi hayrım için ve ilişki yaşadığım kişinin hayrı için, tam ve bütün olmayı seçiyorum. Karşımdaki insanın tam ve bütün olabilmesi için, bilmeden koymuş olduğum herhangi bir enerji blokajı var ise, şimdi iptal ediyorum. İlişki yaşadığım kişinin kendini tamamlamasını, huzura dengeye ulaşmasını, mutlu olmasını diliyor ve istiyorum. İkimizde dengeye geldikten sonra, birlikte anlayış huzur ve ahenk içinde, mutlu, sağlıklı ve ikimizin de hayrına olacak şekilde, maddi ve manevi bolluk içinde yaşamaya niyet ediyorum ve bunu Evrenden, Tanrımdan diliyorum. En yüksek hayrımıza olsun…”

Diyebilirsiniz.

Sevgiyle…

Serkan Sorguç

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...