Jump to content

Maskeler


Olcix

Önerilen Mesajlar

En zoru, insanın kendi kendini anlatmasıdır. Biri size iş başvurunuzu değerlendirmek için, bana özgeçmişini yolla dese, o özgeçmişi yazarken nereden başlayacağınızı, başkası için sizde neyin değerli olduğunuz bilemezsiniz.

Amaç gerçekten kendini anlatmak mıdır? Yoksa başkasını etkilemek mi?

Bir ilişkiye başlamadan önce veya yeni biriyle tanıştığınızda da aynı ikileme düşersiniz.

Neyimi bilsin? Neyimi bilmesin?

Hemen yeni maskemizi cilalar parlatır ve yüzümüze takarız. Önemli olan şey, bir önce yaşadığımız hataları tekrarlamamak ve umduğumuz refaha, huzura veya keyfe ulaşabilmektir.

Başta rahatlıkla taktığınız maske, zamanla suratımıza dar gelmeye veya ağırlaşmaya başlar. Maske kalbinizdeki gerçek ışığı yansıtmadığı için, donuklaşmaya ve yabancılaşmaya başlar. Aynı tempoyu sürdürememezlik, mutsuz olma ve yeni arayışlara doğru doğru yönelmeler kapınızı çalmaya başlamıştır.

O anda birden düşünmeye başlarsınız. Acaba karşımdaki kişi de göründüğü gibi değil mi? Onun gerçek yönleri, karakteri istekleri nelerdir? Hata mı yapıyorum? Ya yanılıyorsam? Beni önemsiyor mu? Ben onun gözünde değerli miyim?…

Önemli olan, kendi maskenizi çıkardığınızda yüzünüzdeki ışığın saflığını hissetmenizdir. Temiz kalmışsanız, karşınızdakine bilerek ve isteyerek bir zarar vermemişseniz, onun hakkını yememişseniz, maskenin altındaki ışık en az eskisi kadar güzel ve parlak bir şekilde etrafını aydınlatmaya devam edecektir.

Peki ya ilişki yaşadığınız kişi? Onun da gerçek ışığı güzel ve parlak mı?

“ Bilerek veya bilmeyerek kimi incitmişsem, kimi kırmışsam ondan af diliyorum

Kendimi, Evrenin İlahi Enerjisi ile şifalandırmayı seçiyorum. Kendimi şifalandırdıktan sonra, yeni ilişkimin, en yüksek hayrıma olacak şekilde ve arzu ettiğim gibi olabilmesi için etrafıma yaydığım ışığın da şifalanmasına izin veriyorum. Sağlıklı, huzurlu, ve mutlu olacağım bir biçimde bir ilişki yaşamayı hakkediyorum.

İyi bir insan olmaya, kendi enerjimin farkına varmaya, kendimi sevmeye, sevgi enerjimi hiçbir karşılık beklemeden çevreme yaymaya niyet ediyorum.

Ben güvendeyim ve sevdiklerim güvende.

Sahip olduğum herşey için Yaradana şükrediyorum. “

Sevgiyle…

Serkan Sorguç

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...