Jump to content

Size 3 Vakte Kadar Bu Listeyi Okutacak 20 Kahve Falı


Sidre
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Bir fincan kahvenin takriben 40 yıl hatrı vardır. Ama işte bir fincandan 40 yıllık kehaneti kopartıp, hayatınızı ona göre şekillendirmek yönünde bir eğilime girerseniz işin rengi değişir. Kafa dinlemek için gittiğiniz her mekanda “Fal bakılır” tabelasını görmeye başlarsınız. Her fala beş lira, on lira ata ata farkında olmadan alternatif bir sektörün çarklarını döndürmeye başlarsınız. Ama yalan olur ama dolan, ama tutar ama tutmaz. Ama herkesin bir fal macerası vardır. Tutturabildiğinin cebini boşaltan bu sektörün eline düşmeyesiniz diye bu list’i hazırladık. Siz de bu atıp tutturma yetisine sahip olduktan sonra kendi falınızı kendiniz bakar, kendi falınıza inanmayıp falsız da kalmıyor olacaksınız. Hazırsanız başlıyoruz:

Bak bak ata binmiş!

 

365-600x450.jpg

At biraz tombul olmakla birlikte ki bereketin timsalidir, bir şahlanma bir böyle ne bileyim yükselme gibi bir şeyler olacak senin hayatında. Tabii “Yine de şahlanıyor aman, obaşının yanında kır atı…” dizeleri de akla gelmiyor değil. Etrafı da karışık olduğuna bakacak olursak atın. Anacım darbe geliyor bak sen şimdiden patates soğan stokla.

Tünelin ucu

 

1329792-cup-base-600x600.jpg

Kız söyle kocana o tünel kazma işini bıraksınlar ucu domdok bir yere çıkacak benden söylemesi. Firar falan etmesinler, af çıkacak bak hane gözüküyor, eve dönecek herif. Söyle kazıyı durdursunlar.

Kısmet var kız ayol!

 

28752715141.jpg

Kız valla bak, kara kaşlı, bıyıklı, taş fırın erkeği baş vermiş senin yüreğinden. Vallahi bak Burak Özçivit’in az bakımsız hali gibi bir kısmet bekliyor seni demedi deme!

O iş yaş…

 

29793543293.jpg

Kardeşim üzülerek söylüyorum biri sizin o işin içine edecek. Net edecek yani bak çıkmış burada…

At başı!

 

b-457830-kahve_fal%C4%B1.jpg

Faruk abi at başı çıktı, kuponu çıkart çabuk tüyo geliyor senin faldan. Birinci ayakta Baturalp, ikinci ayakta Şamşeytanı, üçüncü ayağa da bir eşek yaz koy kenara bak sağlam kaldıracaksın.

Meme yapmış

 

b-676323-kahve_fal%C4%B1_.jpg

Kız Tülay senin fal meme yapmış, silikonlara dikkat et bak. Baş vermiş burada, istersen kapa tekrar bakalım.

İstikamet Çatalhöyük

 

cagdas_kahve_fali__by_Majistre-600x450.jpg

Kız senin herif arkeolog falandı değil mi? Üç vakte kadar Çatalhöyük’e gidiyor senin adam, bak çıkmış burada komple duvar resmi. Yalnız bak dibinde bi’ bel kıran hatun var, oralarda bir oynaşı falan olmasın bunun evlerden ırak…

Devlet Bahçeli!

 

fal-600x450.jpg

Kız senin falda biri çıktı, anacım bu Devlet Bahçeli değil mi ayol? Anam o adam bekar hem de, sen dikkat bak, gözü var sende, dikmiş gözleri sana bakıyor bak. Oy anam oy, hadi gene iyisin mebus karısı olacaksın kız!

İçi boş

 

IMG_0509-448x600.jpg

Kız biri var hayatında senin ama bak kalbi boş bu densizin, seni kullanıp atacak bu, ıssız adam bu ıssız adam!

Mordor düştü kanka!

 

kahve-fal%C4%B1-Dilek-600x450.jpg

Legolas’cığım üç vakte kadar bir savaşa üçleme halinde gireceksin, ortalık bir karışacak, bak dört tane güdük velet var burada onlara dikkat et. Mordor falan her bir taraf yanmış yıkılmış, senin canın çok sıkılacak. Çok karışık senin işin çok…

Navigasyon haritası

 

kahve-fal%C4%B1-esin.jpg

Mehmet abi not et senin kısmetin adresini veriyorum, bizim fırının oradan dön ileride dört yol ağzından ışıklara geçeceksin, iki sokak sonra bir tali yol var oradan gir… Dur bak tali yola girme sen düz devam et yol ilerden sahile bağlanıyor…

3 Vakit

 

kahve-fal%C4%B1-esra-3-450x600.jpg

Kız anam senin 3 yolun var 3 vakte kadar 3′ü de aya benzer yüreğim.

Enes kim?

 

kahve-fal%C4%B1-600x450.jpg

Kız bak sağ üstte “Enes” yazıyor kim bu Enes? Bak bence sen bu adamla evleneceksin sonra 3 çocuğun olacak… Bak inan bana yalnız bu adamın içkisi kumarı var benden duymuş olma.

Safari

 

kahvefalc4b1.jpg

Kenan abi sizin o Kenya ihalesi tamamdır, bak falında safari çıkmış. Beş vakte kadar Afrika’dasınız.

Cüceleri takip etme!

 

kahve-fali-4.jpg

Bilbo’cuğum üç vakte kadar kapını cüceler çalacak. Ne yap ne et, onlara kanma inanma. Bunlar seni bir yere götürecek bir ejdarha çıkacak orada karşına feriştahını şaşacaksın. Bak hatta ismi de yazıyor “Sma” lı bir şey. “İsmail” mi desem “Smaug” mu desem öyle bir şey. Sen evinde otur anacım hiç gitme bir yerlere.

Aşıksın arkadaş

 

kahve-fali-21.jpg

Yavrucum sen aşıksın ama aşk çok uzak sana uçuyor adeta tepelerde böyle yukarılarda öyle aşağıdan boyun fıtığı olmuş gibi bakıyorsun. Kız yoksa gene üst kattaki öğrenci çocuğa mı abayı yaktın? Vallahi yırtarım ağzını senin, o benim!

Efkarın çıkmış

 

kahve-fali-300x199.jpg

Ah kıyamam kuzum senin kalbin paramparça olmuş. Eh olur tabii! Kaç kere dedim sana o çocuğun sevgilisi var diye. Dinlemedin beni, öğrendin sonunda değil mi? Kızım o çocuk iki aydır bütün mahalleyi ipe dizdi ayol!

Çok yalnızsın

 

kahve-fal%C4%B1nda-p%C3%BCsk%C3%BCl-600x450.jpg

Abuzer abi gel bak şu isim değiştirme ve estetik operasyon olayını bir daha düşün. İnat etmeye gerek yok, çirkin ve itici bir adamsın işte. Böyle oldukça hep yalnız kalacaksın. Aha bak falında bile sap gidi duruyorsun.

Kız Kulesi

 

sunat-kahve-600x450.jpg

Kızım bu çocuk sana iki kıtanın arasında bir ada mı desem ne desem öyle bir yerde evlenme teklif edecek! Ay neler görüyorum, Kız Kulesi değil mi bu ayol! Ay ne romantik çocuk!

Kabaran bir şey…

 

TELVESC4B0_DC396KC39CLEN_FC4B0NCAN-1.jpg

Fitnat abla kusura bakma ama sana çok net kabaran bir şey var burada!

 

Oktay Volkan Alkaya

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok güzel şekiller çıkmış bayıldım ama ben başka şeylere yorardım bu falları..var var süper fal bakanlar .Fakat ben hiç bir fal türünü sevmem.yalnız bu falın yorumu cuk oturmuş diyemem bi adam var iri ve kötü tecavüz edecek aman sakın dışarı çıkma kapıyı kimseye açma filan derim ben cidden korkunç çıkmış bu fal..:devil:

 

29793543293.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...