Jump to content

'Mustafa Kemal’in Askerleriyiz' Savaşı


кυвiŁαу
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

'Mustafa Kemal’in Askerleriyiz' savaşı

 

 

22405800.jpg

 

 

FENERBAHÇE yönetim kurulu son haftalardaki hakem hataları ve kendilerine verilen cezalarla ilgili yaptığı toplantıda Türkiye Futbol Federasyonu’nu hedef almıştı. Genel Sekreter ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu da Saracoğlu tribünlerinde taraftarların attığı “Mustafa Kemal’in Askerleriyiz” sloganının suçmuş gibi gösterilip, gözlemci raporlarında yer aldığını söyleyip, bu duruma tepki göstermişti.

 

 

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU'NUN AÇIKLAMASI

 

 

TFF kanadı ise dün hiçbir spor kulübünün, tribünlerden yükselen siyasi ve sosyal sloganlar sebebiyle PFDK’ya sevk edilmediğini bildiren bir açıklama yaptı.

Akşam saatlerinde ise Fenerbahçe Kulübü resmi sitesinden “Yorumsuz” başlığı altında “Takımımızın, ligin 21. haftasında Kasımpaşa A.Ş. ile oynadığı maçın Temsilci Raporu’nun 5.sayfasını ekte görüşlerinize ’yorumsuz’ olarak sunuyoruz” diyerek üstü kapalı olarak yine TFF’yi suçlayıp, hedef aldı...

 

 

23478361.jpg

TFF'DEN YANIT GECİKMEDİ

 

Fenerbahçe'nin bu açıklaması sonrasında Futbol Federasyonu'nun da cevabı gecikmedi... İşte TFF'nin açıklaması: 16 Şubat 2014 tarihinde oynanan Fenerbahçe A.Ş.-Kasımpaşa A.Ş. karşılaşmasında Fenerbahçe A.Ş., Üst Klasman Temsilcisi Raporu'nun "II" bölümünde yer alan "Organizasyon"dan dolayı değil "I-B" bölümünde 551 koduyla yer alan "Seyirci Olayları" nedeniyle sevk edilmiş olup, disiplin sevk dosyasının tamamını görülen lüzum üzerine kamuoyunun bilgisine sunarız.

 

23480372.gif

23480520.jpg

 

 

 

Kaynak : 'Mustafa Kemal

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...