Jump to content

Maya Kehanetleri


Guest Daphne

Önerilen Mesajlar

Dünya 21 Aralık 2012’de tahrip olmayacak. Maya’lar bu tarihi bir yeniden doğuş olarak görürler. Beşinci Güneş’in dünyasının başlangıcı. 5 inci boyuta giriş. O yeni bir çağın baslangıcı olacak. 21 Aralık 2012 güneş doğumunda, Dünya galaktik ekvatordan geçiyor olacak. Kendisini 26,000 yıldır ilk defa galaksinin merkezi ile hizaya sokacak. Bu kozmik bir haç yaratacak. Bu kozmik haç yaşamın ağacı olarak düşünülür. Bu, evrensel enerjinin Dünya’ya akması ve onu ve üzerinde yaşayanları temizlemesi için bir kanal açacak. Her şeyi daha yüksek bir titreşim seviyesine yükseltecek. Bu süreç önceden başladı.

 

Bir kutupluluk dünyasında yaşıyoruz. Gece ve gündüz, erkek ve kadın, pozitif ve negatif, Işık ve karanlık. Bunlar dengedir. Tam şimdi karanlık taraf çok güçlüdür ve ne istedilerinde çok açıklar.Berrakça tuttukları vizyonları ve öncelikleri var ve ayrıca hiyerarşileri var. Onlar, Beşinci Dünya spirali ile birleşmememiz için bir çok şekillerde çalışıyorlar. Karanlık taraf materyalizm ve inkar vasıtası ile birleşmeyi bloke ediyor. Onun değişmesini istemiyorlar. Birleşmeyi istemiyorlar. Bu seviyede kalmak istiyorlar ve bir sonraki seviyeden korkuyorlar. Dördüncü dünyayı reddeden karanlık güç tahrip edilemez veya aşırı güçlenemez. Bunun için o çok güçlüdür ve her durumda yanlış stratejidir.

 

Işık tarafında herkesin birbirleri ile yeniden birleşmesi bizi güçlendirir. Karanlık sadece basitlik, Sevgi gönderme, Açık Kalplilik ve şefkat vasıtası ile dönüştürülebilir. Birleşmeye götüren bunlardır, Beşinci güneşin dünyası için anahtar bir kavram.

 

Dünya üzerinde dört geleneksel elemente sahibiz. Toprak, Hava, Ateş ve Su. Beşinci Güneş yeni bir element getiriyor. Eter. Sözlük eteri cennetlerin yüksek elementi olarak tanımlar. Eter enerji dalgalarını frekansların geniş bir aralığına aktarır. Havadaki enerji dalgalarını görebileceksiniz. Insanların auraları ve ruhlar gibi. Etereal dünyanın ötesindeki boyuttur : Cennetler. Eter, beşinci güneşin elementi. Eterin içeriği içinde kutuplulukların bir birleşimi olabilir. insanlarda daha fazla karanlık veya ışık olmayacak, ama yükselmiş bir birleşme olacak. Ancak tam şimdi, karanlik taraf bununla ilgilenmiyor. Onu bloke etmek için organize oluyorlar. 2012 ‘deki hizalanmaya hazır olmamamız için Dünyanın ve çevresinin dengesini bozmaya çalışıyorlar. Barış ve denge için diğer taraf ile daha sıkı çalişmamız gerekiyor.

 

Bizi besleyen ve bizi barındıran Dünyayı korumamız gerekiyor. Tüm Kalplerimizi ve zihinlerimizi şimdi birliğe ve birleşmeye koymamız gerekiyor, karanlık tarafa göğüs germek ve yaşamı korumak için.

 

Herkese gereksinim vardır. Bu zamanda bu önemli amaç için buradasınız.

 

Basit, ancak etkili bir dua tekniği beyaz bir mum yakmaktır. Bir an barışı düşünün. Niyetinizi aleve söyleyin ve onun ışığını savaş vaya baris yapma gücüne sahip olan liderlere gönderin.

 

En büyük bilgelik sadeliktir. Sevgi, saygı, paylaşma, şükran, bağışlayıcılık. O kompleks veya detaylı değildir. Gerçek bilgi ücretsizdir. O sizin DNA’nıza kodlanmıştır. Tüm gereksiniminiz içinizdedir. Kalbinizi bulun ! Ve yolunuzu bulursunuz.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...