Jump to content

21 Lemurian Enerji Kavramı


Guest Daphne
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Kristal Lady Joysprite tarafindan

 

Lemuria’ya ait enerji kavramlari, hiçbir sey olmadigi ve her seyin ayni zamanda oldugu, bizim hem evren olan ve hem de ayni anda en küçük form olan yaratiklar oldugumuz anlayisi üzerine dayanir. Alanlar, izgaralar, parçalar/bölümler, imzalar gibi bazi terimler enerjinin çalismalarini yeterli olarak tanimlamaz. Enerji burada TÜM Var Olani, BIR’I, TANRI’YI, KAYNAGI tanimlamak için kullanilan terimdir.

 

1. Enerji her seydir, tüm düsüncelerdir, her hangi bir formdaki tüm var olustur.

 

2. Enerji zamansizdir.

 

3. Enerji titresimdir ve enerjinin tüm formlari titresimsel bir imzaya sahiptir.

 

4. Enerjinin titresimsel imzasini degistirerek, onun dogasi degistirilebilir.

 

5. Titresimsel imza degistirildiginde, degisikligi bütün izgaraya gönderen izgaralarda dalga biçiminde bir degisiklik olur.

 

6. Enerji sinirsizdir ve kendi en saf halinde ölçülemezdir.

 

7. Enerji sinirsiz ve ölçülemez oldugundan, yaratilabilen titresimsel imzalar da ölçülemez ve sinirsizdir.

 

8. Titresimsel imzalar bireyler tarafindan veya gruplar tarafindan bilinçli ve bilinçsiz olarak degistirilebilir.

 

9. Enerjinin ve titresimin odaklanmasi izgaranin daha küçük bir alanina daha çok enerji toplama isidir. Enerji ilerlerken (hareket ederken), izgarada daha güçlü bir dalga modeli yaratir.

 

10. Enerjinin “dogru veya yanlis” kullanilmasi yokken, üç – boyutlu uzayda, o yogunlukta olanlardan uyumsuz/düzensiz ve rahatsiz edici yanitlar/karsiliklar yaratabilir. Bundan dolayi, 3 ncü boyuta ait varolusta iken, en az rahatsizlik miktarini yaratmak için bazi kurallar konulmalidir.

 

11. Yaratilan sey, o ayrica absorblansa bile, her zaman geri yansitilir, böylece yogunlukta niyet büyük keyif veya büyük rahatsizlik yaratabilir.

 

12.Yaratilan sey “yaratilmamis” olmasi için titresimsel olarak degistirilebilir.

 

13. Tüm yaratislar ve “yaratilisi geri döndürmeler/yaratilmayislar (un – creations)” baska enerji tarafindan sarfedilen titresimsel imzalara tabidir (maruzdur). Baska bir deyisle, eger bir grup özel bir enerji imzasi yaratirsa, bir birey kendisinden baska herhangi biri için o imzayi çözemez (yaratilmamis hale getiremez )

 

14. Düsünce formlarinin anlayisi ve kontrolü önemlidir, çünkü enerji varliklari titresimsel enerji alanlarinda var olur. Daha odaklanmis ve yogun düsünce formlari daha az odaklanmis ve daha az yogun düsünce formlarina üstün gelir. Duygularin 3 ncü boyutsal planda yaratmaya yardimci olabilmesinin nedeni budur. Duygular, ayrica kendi rahatsizliklarimizi yaratmak için kullanilabilir.

 

15. Bazi titresimsel imzalar tüm enerjisel izgaranin bazi parçalarina daha geneldir. Burasi, var olusun planlarinda titresimsel seviye farkliliklari gördügümüz yerdir.

 

16. Titresimsel izgaralar üst üste binebilir ve titresimsel imzalar tek bir izgara veya izgara bölümünden daha çogunda deneyimlenebilir.

 

17. Izgaralar içinde ve izgara bölümlerinde enerji titresim imzalarinin setleri (gruplari) sikça bir modelden digerine ilimli farkliliklar ile modeller içinde gerçeklesir.

 

18. Bu benzer model setleri (gruplari), tüm izgaranin diger alanlarinda eszamanli olarak tekrarlanabilir veya tekrarlanmayabilir.

 

19. Enerji varliklari gerçekte kendini degistirme kapasitesine sahip olan enerji titresimi imzalaridir.

 

20. Enerji varliklarinin enerji imzalari izgara sistemleri içinde herhangi bir yerde ve herhangi bir formda yaratilabilecegi için, her türden imzalar izgaralarin sinirsiz parçalarinda eszamanli olarak var olabilir veya olmayabilir.

 

21. Enerji izgaralari bir enerji titresimidir ve sadece enerjisel birlik ile var olur.

 

© 2002 Carol Holaday-Reimer

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...