Jump to content

Rüyada Amber Çiçeği Görmek


Elzem
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Rüyada Amber Çiçeği Görmek

Rüyada amber çiçeği görmek sevince tabir olunur. Mevsiminde amber çiçeği gören büyüklerle tanışıp konuşur. Bir rivayete göre, zengin ve güzel biriyle evlenir. Amber çiçeğini dalı üzerinde ve yerinde görüp kokladığını rüyasında gören, büyükleri tarafından övülür. Amber çiçeğini yerden kopardığını gören, tanıştığı büyük bir kişiden veya sevdiği birinden ayrı düşer.

Salimi diyor ki: Rüyada amber görmek, menfaatle yorumlanır. Bir amber bulduğunu veya kendisine hediye edildiğini gören, hayır ve menfaate nail olur. Birisine amber verdigini gören o kişiye faydalı bir iş görür. Elindeki amberin kaybolduğunu görmek, eksik olmasına; bir şey üzerine amber sürdüğünü görmek, takdir etmeyen birine iyilik yaptığına delâlet eder.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

  • Benzer Konular

    • Rüyada Amber Çiçeği Görmek

      Rüyada amber çiçegi görmek sevinçle tabir olunur. Mevsiminde anber çiçegi gören büyüklerle tanisip konusur. Bir rivayete göre, zengin ve güzel biriyle evlenir. Amber çiçegini dali üzerinde ve yerinde görüp kokladigini rüyasinda gören, büyükleri tarafindan övülür. Amber çiçegini yerden kopardigini gören, tanistigi büyük bir kisiden veya sevdigi birinden ayri düser. Salimi diyor ki: Rüyada amber görmek, menfaatle yorumlanir. Bir anber buldugunu veya kendisine hediye edildigini gören, hayir ve menf

      , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

×
×
  • Yeni Oluştur...