Jump to content

Kendini İyileştirmede Hoş Bir Adım


Guest Daphne

Önerilen Mesajlar

Kendini İyileştirmede Hoş Bir Adım

 

Nefes alın ve şimdi kendinizi gerçekten sevmek için kendinize izin verin. Melekler karmik affedilme (aklanma) yolunu seçmenizi istiyor ve her birinizden bu yoldaki “yedi” adimi onlarla birlikte yürümenizi istiyor. “Ilk” adim altindir ve bu adimi atan tüm ruhlara büyük ferahlik getirir. Bu kendini – bagislamanin adimidir. Tüm bu melekler sizinle şimdi birlesiyor ve kendini – bagislama adimini atmanizi ve kendinize saygi duymanizi istiyor. Nefes alin ve şimdi sizi destekleyen tüm Melekler ile bu adimi atin.

 

Bunu yaparken, Melekler kendini – kabulün “ikinci adimini” atmaniz için sizi nazikçe tesvik ediyor, bu yasamda her seyi oldugu gibi kabul etmeniz için sizi davet ediyorlar. Onlar nefes almanizi ve bu yasamdaki seylerle sinirli olmadiginizi bilmenizi istiyorlar ve tüm yasam durumlarinin/olaylarinin sizin kim oldugunuzu yansitmadigini bilmenizi istiyorlar. Melekler ilahiliginizi kucaklamanizi ve yasam durumlarinizin ilahiliginizi yansitmadigini gerçekten bilmenizi istiyorlar. Siz oldugunuz gibi ilahisiniz. Melekler su mantrayi söylemenizi istiyor : “Ben oldugum gibi ilahiyim. Kim oldugumu kabul ediyorum”. Nefes alin ve şimdi bu ikinci adimi Melekler ile birlikte atin.

 

Melekler ilahiliginizi tanima “üçüncü adimini” atmaniz için sizi davet ediyor. Onlar içinizde yaşayan Tanri/Tanriçayi anlatiyor ve sizin Tanri/Tanriçanin kalbinin bir taçyapragi oldugunuzu ve her taçyapraginin essiz oldugunu söylüyor. Onlar sadece kendinizi – bagislamanizi ve kendinizi – kabul etmenizi degil, ayrica içinizde ilahi oldugunuz gerçegini bilme adimini atmanizi istiyor. Kendinizi Tanri/Tanriçanin bir taçyapragi olarak görün ve ilahiliginizi kucaklayin. Onaylayin : “Ben oldugum gibi ilahiyim. Ben ilahiligin bir taçyapragiyim. Ben ilahiligin kalbindeki diger tüm taçyapraklari ile esitim.” Siz bu üçüncü adimi atarken, Melekler nazikçe sizi dürtüyor ve onlarla arkadas oldugunuzu ve sizi özlediklerini kikirdama ve dostluk ile size hatirlatiyor.

 

Bu Melekleri, sizi aile “dördüncü adimini” atmaya ve sevgi ve isik ailesindeki üyeliginizin kabulüne davet etmeye götürüyor. Onlar yasaminizda veya herhangi bir diger yasamda meydana gelmis olan sey ne olursa olsun, sizin sevgi ve isik ailesinin önemli bir üyesi oldugunuzu söylüyor. Onlar, kendi ailelerindeki üyeliginizi kucaklama dördüncü adimini atmanizi istiyorlar. Melekler soruyorlar, “Ailemizin bir üyesi oldugunuzu kabul edecek misiniz ?” Nefes alin ve ruhunuzun ruh ailesine sahip oldugunu ve bu Meleklerin ve Basmeleklerin sizi tanidigini ve ruhunuzu derinden bildigini taniyin/fark edin. Onlar eğer bir ruh olarak taninmadi iseniz insanligi bagislamanizi istiyorlar ve tüm diger ruhlar ile birlikte sevginin tek ailesinin bir üyesi oldugunuzu bilmenizi istiyorlar. Onlar sizi kutsuyorlar ve onlara bir kardes olarak, kalbinizi onlara açmaniz için sizi davet ediyorlar. Nefes alin ve simdi bu dördüncü adimi nazikçe atin. Bu, simdi onlarin sizinle daha derinden birlesmesini saglayacak.

 

Melekler sevginin “besinci adimini” atmaniz için sizi davet ediyor ve sevginin açik kalpten seven baskalarina geldigini söylüyor. Onlar, çogu kisinin bu yasamda onlari gerçekten seven baska biri ile karsilasmadiklari için sevgiyi hissetmemis olduklarini söylüyor. Melekler sizi gerçekten sevdiklerini söylüyorlar ve bunu yasaminizda bilmenizi diliyorlar. Her istediginiz zaman onlari çagirabilirsiniz, onlarin kanatlari sizi çevreleyecektir. Melekler kalbinizi onlara açmanizi ve sevgiyi onlarla deneyimlemenizi istiyorlar. Bu besinci adimi atmak için , kalbinizi açmalisiniz ve onlarin içeri girmesine izin vermelisiniz. Onlar bazen kalbinizi koruma ihtiyaci hissettiginizi ve kalbinizi onlara karsi korumaya ihtiyaciniz olmadigini hatirlatiyorlar. Besinci adimi atmak için, kalbinizi onlara açin ve sevgi kalbinizden akmaya baslayacak. Nefes alin ve kalbinizdeki alevi genisletin ve kalbinizi açmayi seçin ve onlarin girmesine izin verin. Nefes alirken, Melekler sizin siz oldugunuzu ve kendinizden baska bir sey olmak için kendinizi degistirmeye gereksiniminiz olmadigini hatirlatiyorlar. Özünüzün Kaynaktan oldugunu ve bazen Kaynaktan gelen bu özü veya isigi nasil yansitmayi ögrendiginizi hatirlatiyorlar.

 

Melekler “altinci adimin” bunu sagladigini söylüyor. Onlar sizden içinizdeki isigi tanima altinci adimini atmanizi istiyorlar ve isikla birlesmenizi istiyorlar. Onlar birligin isik ile birlesme vasitasi ile deneyimlendigini, ancak isigi almak için kalbin açilmasi gerektigini söylüyorlar. Onlar isigin güvenli oldugunu ve isigin yayilmasi ve genislemesi için sadece sevgiye izin verdigini bilmenizi istiyorlar. Onlar sevginin akmasina ve genislemesine izin vermek için kalbinizde sevgi ve isigin harmanlanmasina izin verme altinci adimini atmanizi istiyorlar. Nefes alin ve simdi size isigi getirmeleri için Meleklere izin verin. Onlarla altinci adimi atin ve sevginizin genislemesinin simdi sizi doldurmasina izin verin. Melekler bunu sunarken, babanizi ve annenizi onurlandirmanin sizin için önemli oldugunu size nazikçe hatirlatiyorlar. Onlar cennetlerdeki isiktan sözediyorlar. Onlar Dünya Ananin veya sizi besleyen annenin onun dogasindan gelen bedeninizi sevdigini ve tekrar yeniledigini söylüyorlar. Onlar, anneniz ve babaniz olarak Dünya Anadan ve Göksel Babadan sözediyorlar. Dünya ve evren yasaminizda onurlandiriliyor.

 

Melekler bunun “yedinci adim” oldugunu söylüyor – annenizi ve babanizi onurlandirmak/saygi duymak ve kalbinizi Dünyaya ve yildizlara baglamak. Günes ve Ay bu evrendeki her sey ile birlesik ve bir hissetmenizi yaratir. Kalbinizi Dünyaya baglayarak ve kalbinizi Günese ve Aya baglayarak yedinci adimi atin. Dünya Ananin kalbinin enerjisini kalbinize soluyun ve Günesten ve Aydan gelen enerjiyi kalbinize soluyun. Melekler yasaminizda sagligi, iyi olmayi, mutlulugu, sevinci ve refahi yaratanin bu enerjiler oldugunu söylüyor. Nefes alin ve bu üç enerjinin sizi beslemesine ve doldurmasina izin verin. Bu gerçeklesirken, tüm Melekler ve Basmelekler sizi kutsuyor. Onlar yasaminizda yükselmeye ve iyilesmeye baslamak için tüm enerjiler veya sorunlar için karmik affa (aklanmaya) izin vermek için bundan sonraki birkaç hafta için yasaminizda bu yedi adimla birlikte olmanizi istiyorlar.

 

Basmelekler tüm çakralariniz ve bedenleriniz boyunca ve sunaginizdaki resimlerde bulunan tüm varliklar vasitasi ile karmik aklanmanin sütununu getiriyor. Bu direkt olarak Kaynaktan bir armagandir ve yasaminizin bundan sonraki alti ayi boyunca sizinle birlikte olacaktir. Yasaminizda herhangi bir zorluk oldugunda aktive olmasi için bu sütunu çagirin, bu zorlugu yaratan tüm enerjiler kolayca ve nazikçe çözülmeye baslar. Lütfun (zarafetin) annesi tüm çakralarinizi ve bedenlerinizi sevgi ile doldurmak için sizinle birlesmeye basliyor. Gülden yataklariniz sizi yükseltmeye basliyor ve Melekler bunu tamamlamak için sevgi ve isik ile sarki söylüyor.

 

Ilahi sevginin kutsamalari sizin için,

 

Basmelekler Cebrail, Mikail, Rafael, Uriel, ve Tek Kalbin tüm Melekleri

 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...