Jump to content

Donuk Yüz İfadelerine Son


Melâl

Önerilen Mesajlar

[h=2]Yüzünüzde mimik ve jestlerin kaybolmasına sebep olan botoksU uygulatarak, doğallığınızdan vazgeçmeyin![/h]

Kırışan, yıpranan, sarkan cilt dokusu artık bu dokuyu genç ve nemli tutan bir tedavi yöntemiyle güzelliğini kaybetmiyor. Son dönemde PRP (Platelet'ten zangin plazma) tedavisi ile ölmeye yüz tutan saç kökleriniz ve zayıflayan cildiniz canlanacak ve eski sağlığına kavuşacak.

[h=4]KENDİ KANINIZDAN[/h] Kendi kanınızdan alınan birkaç damla kandan elde edilen plazmanın cildinize geri enjekte edilerek kolajen üretimini arttırdığı bu tedavi ile bir bakıma kendi kendinizin ilacı olabilirsiniz. Kendi kanınızın özel bir işlemden geçirilerek akyuvarlarının ve trombositlerinin ayrılması sonucunda elde edilen iksir, kırışıklıkların, lekelerin olduğu bölgelere, saçların seyrelmiş bölgelerine enjekte ediliyor.

[h=4]ALERJİ RİSKİ BULUNMUYOR[/h] Uygulamadan tam verim alınabilmesi için ise 3 seanstan oluşan ve ayda bir defa uygulanan tedaviyi 6-12 ay arasında tekrarlamak gerekiyor. PRP tedavisinde elde edilen karışım hastadan kendi kanı ile hazırlandığı için kan yoluyla bulaşan bulaşıcı hastalıklara yakalanma veya alerji riski bulunmuyor.

[h=4]KENDİ KANINI ALIP KIRIŞIKLARA ENJEKTE EDİYORUZ[/h] Tedavi ile ilgili bilgiler veren Ozon Center Sağlıklı Yaşam Merkezi Anesteziyoloji ve RA Uzmanı Dr.Kürşat Gül, PRP'nin hiçbir yan etkisinin bulunmadığı söyledi.

Dr. Gül, "Kişinin 4cc kadar, 5 cc kadar kanını alıyoruz ve santrifuje ediyoruz. Bu işlemin ardından plazmasını ayırıyoruz. Belli aşamaların ardından, kişinin kendi yüzünde kırışıklıkların ya da kurulukların oldukları yerlere enjekte ediyoruz" diye konuştu.

[h=4]BOTOKSTAN DAHA ETKİLİ BİR YÖNTEM[/h] Uygulamanın en büyük avantajının uygulanıldığı kişilerde botoks etkisi denilen mimik kaybı ve donuk ifadeye oluşturmaması olduğunu ifade eden Dr. Gül, "Botoks kullanıldığı kasları felç eder. Dolayısıyla mimiklerin kaybolmasına yol açar. O anda kişinin hissiyatını gösteren ifadeler donuklaşır, matlaşır ama PRP'de böyle bir durum söz konusu değil. PRP, botokstan daha etkili bir yöntemdir. Bu işlemi yaptıran çok fazla ünlümüz var. Çok da güzel neticeler alıyorlar ve PRP seanslarına devam ediyorlar" dedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...