Jump to content

Rüyada Yaka Görmek


Elzem
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Rüyada Yaka Görmek

Rüyada yaka görmek, hayır, uğur, kazanç ve mutluluk getirecek adımlar atmaya, çok karlı işler yapmaya, yükselmeye, ilerlemeye ve olumlu gelişmelerle karşılaşmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin geleceğinin, şansının ve bahtının açık olduğu, eline çok büyük ve güzel fırsatların geçeceği, parasının da, malının da, elde ettiği zaferlerin de artacağına tabir edilir. Rüya sahibinin işleri açılacak, hayatı düzene girecek ve makamı yükselecek demektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Rüyada Yaka İğnesi Görmek

   Rüyada Yaka İğnesi Görmek Rüyayı gören kişinin hem kariyer hem de iş sahibi olacağına, kendisine bolluk, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine delalet eder. Mal, mülk ve rütbe edinmek şeklinde kabul edilir.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Yaka Kartı Görmek

   Rüyada Yaka Kartı Görmek Rüyayı gören kişinin üzerinde çalıştığı projeleri doğru kimselere ulaştırma olanağı elde edeceğine bu sayede işinin gücünün rast gideceğine, maddi imkânlarının artacağına, eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin söz hakkı ve imza yetkisi olacağı bir işin başına geçeceğine ve en yetkili kişi olacağına yorulur.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Yaka Görmek

   Rüyada yaka görmek, bol paraya ve iş girişimlerinin başarıya ulaşacağına işaret eder. Yakanın sarkık ve buruşuk olduğunu görmek işlerde zarara yorumlanır. Rüyada temiz ve düzgün yaka, her şeyin yolunda olduğuna işarettir.   Rüyada yaka görmek, mal ve nimetle tabir olunur. Yakasının dik ve muntazam durduğunu gören hayatını intizam içinde yürütür. Sarkık yaka düzensiz bir hayata yorumlanır.   Rüyada temiz ve düzgün yaka, her şeyin yolunda olduğuna, mal ve nimetle tabir olunur. Yakasının dik ve

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

×
×
 • Yeni Oluştur...