Jump to content

Mehmet Turgut ‘Âlâ Portreler’ Sergisi


Elzem
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Untitled-145.jpg

 

 

Muhteşem İzmir manzarasına sahip Bayraklı Tower, 19 Nisan – 2 Mayıs 2014 tarihleri arasında usta fotoğrafçı Mehmet Turgut’un “Âlâ Portreler” sergisini sanatseverlerle buluşturuyor.

İzmir’in en akıllı ve en kullanışlı binası Bayraklı Tower, fotoğrafçı Mehmet Turgut’un; Aydın Boysan, Ara Güler, Şebnem Sönmez, Mustafa Alabora, Yetkin Dikinciler, Zeynep Oral, Rutkay Aziz, Erdal Beşikçioğlu ve Leman Sam’ı fotoğrafladığı “Âlâ Portreler” sergisine ev sahipliği yapıyor.

Mehmet Turgut’un usta olabilmek için gereken 3 kavram, zaman, sabır ve sadakat hakkında görüşlerini anlatan 9 usta ismin video ve portrelerinin yer aldığı “Âlâ Portreler” sergisi; 19 Nisan – 2 Mayıs 2014 tarihleri arasında Bayraklı Tower’da İzmirli sanatseverlerle buluşuyor.

Sergide yer alan 9 büyük isim hayatlarında en küçük detaya en büyük özeni gösterdiler; denediler kusursuza ulaşana kadar, tekrar ve tekrar, sabırla… Tutkuları mükemmellik oldu, aşkla, sabırla, sadakatle yürüdüler yollarını. Süzdüler bilgilerini, damıttılar, yıllar ve yıllar boyunca… Çırak başladılar, usta oldular. Ve bir an geldi, işte o an vakıf oldular o sırra… Zamanla; Âlâ oldular.

“Âlâ Portreler” sergisi; 19 Nisan – 2 Mayıs 2014 tarihleri arasında Bayraklı Tower’da ziyarete açık olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...