Jump to content

45 Gün İçinde Seçim Var!


Sidre
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Fenerbahçe kulislerinde Aziz Yıldırım'ın cezaevine girmesinin ardından nelerin yaşanacağı konuşuluyor. İşte senaryolar ve olasılıklar...

 

aziz-kigili-640.jpg

 

Fenerbahçe'de Başkan Yıldırım'ın cezaevine girmesiyle birlikte sarı-lacivertli kulüp tüzük gereği 45 gün içinde olağanüstü seçime gitmek zorunda kalacak. Bu seçimde sadece yeni başkan seçilecek. O tarihe kadar görevi Başkanvekili Abdullah Kiğılı üstlenecek. Yönetim Kurulu isterse seçilecek yeni başkan ile görev süresinin sonuna kadar devam edebilecek.

 

Eğer bu senaryo uygulanır ve yönetim kurulu görev süresini doldurana kadar devam ederse ağır basan fikir yönetim kurulundan bir ismi başkan yapmak... Yönetim Kurulu içinden bir başkan çıkarılırsa ağır basan isim Mahmut Uslu... Böylece, Aziz Yıldırım destekli bu yönetim kurulu 2015 yılında yapılacak kongreye kadar görevine devam edecek.

 

Bir diğer olasılık ise yönetim kurulunun Aziz Yıldırım'ın ardından görevi bırakması ve kulübün olağanüstü genel kurul ile seçime gitmesi...

 

Bu durumda öne çıkan isi ise Ali Koç... Ali Koç'un var olan yönetim ile yola devam etmeye çok sıcak bakmadığı ancak bir genel kurul ile yani kendi ekibini kurması durumunda göreve talip olabileceği iddia ediliyor. Ama Ali Koç daha önce yaptığı açıklamalarda 2016'yı tarih olarak işaret etmişti. Bu özel durum karşısında Ali Koç'un ne yapacağı merakla kulislerde konuşuluyor.

 

Mehmet Ali Aydınlar'ın son kongreden sonra artık böyle bir girişiminin olmayacağı belirtiliyor.

 

45 gün içinde seçim var! - Fenerbahçe Haberleri - Spor Mynet

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...