Jump to content

Rüyada Ütü Yaptığını Görmek


Elzem
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Rüyada Ütü Yaptığını Görmek

Rüyada ütü yaptığını gören bir kişinin rüyası olumlu ve hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır. Bu kişinin işlerinin düzeleceğine yapmış olduğu işlerde oldukça başarılı sonuçlar elde edeceğine işarettir. Rüyada ütü yaptığını gören bir kimse için yakın zamanda oldukça başarılı çalışmalar elde edeceği söylenmektedir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Rüyada Resim Yaptığını Görmek

   Rüyada Resim Yaptığını Görmek     Rüyayı gören kişinin hayatın olumlu yanlarını görmeyi bildiğine, bunun da kendisine hayattan zevk alma fırsatı verdiğine tabir edilir. Rüya sahibinin evinden işine, işinden evine gidip gelen, mazbut yaşayan, çok lüksü olmasa bile sağlığının yerinde, karnının da tok olmasından dolayı huzurla yaşamayı bildiğine alamet eder.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Reçel Yaptığını Görmek

   Rüyada Reçel Yaptığını Görmek     Rüyada reçel yaptığını gören kişi geleceğini düşünerek hareket ediyor demektir. Rüya sahibi sadece bugünü kotarmaya bakan biri değil tam tersine yarınlara güzel şeyler taşımak, çocuklarına ya da torunlarına yani kendisinden sonrakilere iyi bir şeyler bırakmak için çabalayan kişi olarak tasvir edilir.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Vapur Yaptığını Görmek

   Rüyada Vapur Yaptığını Görmek Rüyada vapur yaptığını görmek, rüya sahibinin kaybettiği umutlarına yeniden kavuşması için bir kıvılcım olacağına işaret eder. Rüya sahibi bu küçücük kıvılcımdan cesaret alarak, toparlanıp, yeniden ayağa kalkacak ve yeniden umut etmeye, savaşmaya, kazanmak için çalışmaya başlayacak demektir.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Yapboz Yaptığını Görmek

   Rüyada Yapboz Yaptığını Görmek Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük ve başka kişilerin girmeye cesaret edemediği bir işi çok büyük bir sabır ve azim göstererek kısa bir zaman içinde çözeceğine, bu sayede insanların takdirini kazanacağına, daha sonra iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına ve bu sorunları da çözerek saygın bir mertebeye yükseleceğine alamet eder.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Zina Yaptığını Görmek

   Rüyada Zina Yaptığını Görmek Rüyada zina yaptığını görmek, rüya sahibinin ekmek kazandığı yollara tabir edilir. Hayırlı bir rüya olarak kabul edilir ve kişinin yeni kazanç yolları bulup, gelirini yükselteceğine ve dünya malına yatırım yapacağına işaret eder.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

×
×
 • Yeni Oluştur...