Jump to content

Rüyada Ütü Almak


Elzem
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Rüyada Ütü Almak

Rüya sahibinin kabiliyetlerinin farkında olduğuna ve sonunda bu kabiliyetleri sayesinde büyük bir iş teklifi alacağına tabir edilir. Rüya sahibinin kendine olan inancının ve güveninin boşa çıkmayacağı anlamına gelir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Rüyada Hediye Almak

   Rüyada Hediye Almak     Rüyada hediye almak, armağan almakla aynı anlama gelir. Rüyayı gören kişinin, aşk ve iş hayatında güzel gelişmeler olacağına yorumlanır. Ayrıca hayata geçirilen çalışmaların büyük başarılar kazanacağına ve rüya sahibine çok miktarda mal, mülk ve para getireceğine delalettir.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Armağan Almak

   Rüyada Armağan Almak     Rüyada armağan almak, çocuk sahibi olmak için uğraşan insanların çocuk sahibin olacaklarına ve iş arayan insanların iş bulacaklarına işaret eder. Aynı zamanda, sevilen bir kişinin bir yerde başarı sağlaması ya da makam atlaması için destek ve yardımcı olmaya delalet eder.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Ödül Almak

   Rüyada Ödül Almak     Rüyada ödül almak, ortaya konan çalışmaların başarı sağladığına ve başarının beraberinde yüklü miktarda para ve mal getireceğine delalet eder. Sosyal hayatta ve iş hayatında her şeyin yolunda gittiğine, herhangi bir sorunla karşılaşılmadığına, rüya sahibinin tırnaklarıyla kazıya kazıya bir yerlere geldiğine ve başarı sağladığına yorulur.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Roman Satın Almak

   Rüyada Roman Satın Almak     Rüyayı gören kişinin hedeflerinin, amaçlarının, ideallerinin ve isteklerinin zamanla değişeceğine, rüya sahibinin önceliklerinin farklılaşacağına bu durumunda hayatı üzerinde köklü değişiklikler yaratacağına tabir edilir.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Rimel Almak

   Rüyada Rimel Almak     Rüyada rimel almak, rüya sahibinin hatalı bir iş yapmak üzere olduğuna ve bu uğurda canını tehlikeye atmaktan çekinmeyeceğine ve geri durmayacağına yorulur. Kişi, kendini bu işi yapmaktan alı koymazsa eğer, çok büyük bedeller ödemek zorunda kalabilir diye yorumlanır.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

×
×
 • Yeni Oluştur...