Jump to content

Rüyada Üzüm Görmek


Elzem
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Rüyada Üzüm Görmek

Rüyada üzüm görmek çok iyidir. Üzüm ağız tadına, bol kazanca, büyük variyete işaret eder. Üzüm bolluk ve bereketin yanı sıra alın teri ile kazanılmış mal ve rızık anlamına da gelmektedir. Fakat üzüm tek bir şekilde yorumlanamaz. Üzümü salkım şeklinde görmek ailedeki huzura ve mutluluğa işaret eder. Zamanında görülen üzüm sağlıklı, uzun ve mutlu bir dünya hayatına, zamanından önce ya da sonra görülen üzüm ise içine düşülecek zorluklara delalet eder. Zamanı dışında görülen üzüm, kişinin yapmaya niyetlendiği bir hayır işini daha önceden yapması, zamanında görülen üzüm de dünya malının alım kolaylığı anlamına gelir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Rüyada Üzüm Suyu Görmek

   Rüyada Üzüm Suyu Görmek Rüyada üzüm suyu görmek ya da üzüm suyu içmek de güzel ve uzun bir hayata delalet eder. Rüya sahibinin dünya hayatına işarettir. Kişinin huzurlu ve keyifli olacağının yanı sıra uzun ömürlü olacağı anlamına da gelir.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Siyah Üzüm Görmek

   Rüyada Siyah Üzüm Görmek Rüyada siyah üzüm de hayırlara işaret eder. Rüyasında siyah üzüm görmek sıhhatli olmaya, mutluluğa, başarıya ve güzel bir ömür geçirmeye delalet eder

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Beyaz Üzüm Görmek

   Rüyada Beyaz Üzüm Görmek Rüyada üzüm güzel ve iyiye işaret eder. Rüyasında beyaz üzüm gören rüya sahibinin, mutlu, huzurlu, sakin ve güzel bir evlilik hayatı olacağına delalet eder.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Kuru Üzüm Görmek

   Rüyada Kuru Üzüm Görmek Rüyada kuru üzüm görmek helal lokmaya ve makbul olan mala işaret eder. Rüya sahibinin çalışkanlığı ve dürüst oluşu sayesinde hayatı boyunca aşsız ve işsiz kalmayacağına, çalıştıkça da Allah’ın kendisine hep daha fazlasını nasip edeceğine işaret eder.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Yaş Üzüm Görmek

   Rüyada Yaş Üzüm Görmek Kişinin, Allah korkusu taşıdığına, yaptığı işlerde haram ve helal kavramlarını ve hak ve hukuku ön planda tutacağına, çok rahat bir iş hayatı geçireceğine, sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına ve bu sayede kendisine zarar vermek isteyen kişilerden korunacağına rivayet eder.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

×
×
 • Yeni Oluştur...