Jump to content

Rüyada Altın Görmek


Elzem
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Rüyada Altın Görmek

Rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde karşılaşacağı kötü bir olayın ardından zor günler geçireceğine, elinde bulunan imkânların pek hayırlı olmayacağına, sorunlu bazı kişiler ile tartışacağına ve epey mutsuz olacağına alamet eder.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Rüyada Altın Rozet Görmek

   Rüyada Altın Rozet Görmek     Rüyayı gören kişinin, kendisine yeni bir hayat kuracağına, başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, bu arada yemek zevklerini değiştireceğine, spora başlayacağına ve bu sayede sağlığının çok iyi bir durumda olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde atlatacağına, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine ve artık daha mutlu olacağına alamet eder.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Çeyrek Altın Görmek

   Rüyada Çeyrek Altın Görmek Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok sıkıntılı ve zor durumlar ile karşı karşıya kalacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, iş ile ilgili olarak atacağı hatalı bir adım yüzünden başının çok ağrıyacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine ve başarılı olacağına tabir edilir.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Urup Altın Görmek

   Rüyada Urup Altın Görmek Rüya sahibinin, işlerinde ortaya çıkan sorunları çok başarılı ve yaratıcı bir şekilde ortadan kaldıracağına, bu sayede büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine işaret eder.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Altın Yüksük Görmek

   Rüyada Altın Yüksük Görmek Rüyayı gören kişinin güzel haberler alacağına, hoşluklarla karşılaşacağına, mutlu mesut bir hayatın kapılarını aralayacağına, kendisi için hayırlı ve uğurlu olacak adımlar atacağına ve kararlar alacağına alamet eder. Rüya sahibinin yeni bir hayata tabiri caizse yelken açacağı anlamına gelir.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Altın Sarık Görmek

   Rüyada Altın Sarık Görmek Rüyada altın sarık görmek, yapılan hatalardan ötürü toplumdaki saygınlığın yürütülmesine ve ömür boyu pişmanlık yaşanmasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin, affedilmek için çok uğraşmasına rağmen artık çare olmadığına yorumlanır.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

×
×
 • Yeni Oluştur...