Jump to content

23 - 29 Haziran Haftası Burç Yorumlarınız!


Melâl
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

KOÇ 21 Mart - 19 Nisan

 

Gökyüzünün sizlere bu haftaki mesajı: Güzel günler sana gelmez. Sen onlara yürüyeceksin. Hz.Mevlana

 

Haftanın ilk günleri, Kariyerinizi ilgilendiren konularda önemli kararlar alabilir yol ayrımları Yaşayabilir oldukça radikal kararlar alarak yeni oluşumların içinde olabilirsiniz. Yurt dışı ile bağlantılarınız varsa oldukça şanslısınız. Hayallerinize gittikçe yaklaştığınızı hissederek büyük bir heyecan yaşayacaksınız fakat karar aşamasında yakınlarınızdan çok kendi isteğinizin ne olduğuna önem vererek hareket etmelisiniz. 27 Haziranda Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi yeni ve güçlü başlangıçları da beraberinde getirecek sizlere. Uzun zamandır uğraşmaktan yorulduğunuz hemen her şey de yaşanacak iyileşmeler kendinize güveninizi tazeleyecek ve kontrollü davranmanın mükafatını alacaksınız. Maddi konularda şans sizden yana ortak bir projenin baş kahramanı olabilir meslek hayatınızın altın çağının kapılarını aralayabilirsiniz. Aşk hayatınızda da sorunları ardınızda bırakacaksınız…

 

BOĞA 20 Nisan - 20 Mayıs

 

Gökyüzünün sizlere bu haftaki mesajı: Kalp kör olduktan sonra, gözlerin görmesinde hiçbir fayda yoktur. Hz.Mevlana

 

Haftanın ilk günleri yakın çevrenizde ve iş hayatınızda karşılaşacağınız olaylar gerçeklerden kaçan bir tutum içinde olan kişilerin haklı çıkma isteğinden başka bir şey değildir. Siz başkalarının ne düşündüğünü ne yapmaya çalıştığını boşverin! Kendinize güvenin ve hiç bir kişi ya da olayın yapmak istediklerinizin önüne geçmesine izin vermeyin. 27 Haziranda Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile ay boyunca devam edecek olumlu etkiler daha da yükselerek rahatlatacak sizleri. Sağlık sorunları olan boğalar sizlere yansıyan pozitif enerji ile güçlenen bedeniniz iyileşen ruhunuz hastalığınızın da şifa bulmasını sağlayacak. Eğitim hayatı devam eden ve zihinsel faliyetin yoğun olduğu işlerle ilgilenen Boğa’lar sözleriniz fikirleriniz takdir edilecek ve birden fazla yerden olumlu teklifler geri dönüşler alacaksınız. Yeni Ay enerjisi bekar Boğa’larında kalplerinden aşk acısını yine aşkın yüksek ve iyileştirici enerjisi ile söküp atacak ve keyifli bir beraberliğe adım atacaksınız.

İKİZLER 21 Mayıs - 21 Haziran

 

Gökyüzünün sizlere bu haftaki mesajı: Giremediğin gönül senin değildir,gönül yalnız gönül vermekle alınır,gönül istiyorsan ,önce gönlünü vereceksin! Hz. Ali

 

Kendinize her zamankinden daha fazla değer verecek bulunduğunuz şartları farklı gözlerle değerlendirerek doğru kararlar alabileceksiniz. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken konu ilişkileriniz ister iş ister aileniz olsun tüm ilişkilerinizde dikkatli olmalı ve tek taraflı düşünmeden hareket etmelisiniz. Hepimiz aynı yöne bakıyor farklı yönleri ile değerlendirmelerde bulunuyoruz bunu aklınızdan çıkarmayın. 27 Haziranda Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile kariyer hayatınızda popülarite ve şans sizinle birlikte. Emeklerinizin karşılığını maddi manevi alacaksınız. Hukuksal konularda da aleyhinize görünen her şey lehinize dönecek ve haklılığınız bu yönde ispatlanacaktır. Bu günlerde özellikle girişimci davranın yeni başlangıçlar yeni getiriler ve iş birlikleri sizleri güçlendirecek. Başlangıçlar için 02 Temmuzu beklemeniz şartıyla. Özel yaşamınızda ise, Evli İkizler eşinizinin kendi yakınları ile yaşayacağı ciddi yüzleşmeler sizin değerinizi çok daha iyi kavramasını sağlayacaktır. Siz sessizliğinizi koruyun ve olayları sadece izleyin. Eş yada sevgiliniz için önemli bir hayat dersi sınavıdır ve herkes sınavını kendisi verir! Yine bu dönemde; Kendinizi geliştirebileceğiniz alanlara yönelebilir farkında olmadığınız yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. Ayrıca eşinizle iletişiminiz oldukça kuvvetli olacağı için beraber ikinizin de keyif alacağı ortamlar ilişkinize heyecan katacaktır. Bekar İkizler 28 Hazirandan itibaren burcunuzda ilerlemeye başlayacak güzellik ve aşkın temsilcisi Venüs’ün enerjisi ile arkadaşlarınız aracılığı ile ruh eşinizle karşılaşabilir ve onunla yeni bir başlangıç yapmaya karar verebilirsiniz…. Ödeme zorlukları olan biriken borçlarla mücadele eden İkizler ise aile bireylerinizden gelecek imkanlarla sıkıntılarınızı atlatabileceksiniz.

 

YENGEÇ 22 Haziran - 22 Temmuz

 

Gökyüzünün sizlere bu haftaki mesajı: Aç gözIü iIe dost oIma: ikram biImez, kuraI biImez, doymak biImez; üzüIürsün. Şeyh Edebali

 

Haftanın ilk günleri kendinizi huzursuz gergin hissettiklerinizi ifade etmekte zorlanan bir ruh hali içinde olacağınıza işaret etmekte. Bu günlerde iş ve özel yaşamınızla ilgili önemli kararlar almaktan kaçınmalı ve kendinizi motive etmeye özen göstermelisiniz. Bu geçici bir etkidir kontrollü olduğunuzu başardığınızda ilerleyen günlerle birlikte her şey sizin için çok daha olumlu bir hale gelecektir. İşinizle ilgili konularda rakiplerinizin önüne geçebilir önemli bir terfi alabilir kendi işinizin sahibiyseniz önemli bir çıkış yakalayarak maddi manevi üst seviyelere çıkabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise önemli gelişmeler söz konusu. Evliliğinizle ilgili duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz korkmayın her şey sizi daha iyi şartlara taşımak için cereyan etmekte. 27 Haziranda Burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile sorumluluklarınız artacak size inanan güvenen insanların yüzünü güldüreceğiniz kalıcı işlerin altına başarı ile imza atacak tüm yeteneklerinizi ortaya koyarak hareket etme imkanını bulabileceksiniz. İş ve özel yaşamınızda Gizli meselelerin iç yüzünü öğrenecek ve bunun getirdiği maddi manevi şanlarla karşılaşacaksınız.

 

ASLAN 23 Temmuz - 22 Ağustos

 

Gökyüzünün sizlere bu haftaki mesajı: Geçmişini biImeyen, geIeceğini de biIemez! Şeyh Edebali.

 

Gökyüzü aşk hayatınızda önemli gelişmeler söz konusu olabileceğine dikkat çekmekte uzun zamandır arkadaşlık ilişkisinde olduğunuz bir insanla duygusal yakınlaşmalar söz konusu olabilir. Yine evli ve uzun süredir beraberliği olan Aslan’lar geçmişte kalan sevgiliye özlem haberleşme isteği ve yeni arayışlar içine girme gibi durumlara karşı zayıf duygular içinde olmamalısınız. Anlık kararlar tüm huzurunuzu kaçırabilecek etkiler doğurabilir. 27 Haziranda Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ruhsal olarak kendinizi yenilemenizi adeta geçmişten bugüne uzanan yüklerinizden kurtulmanızı sağlayacak. Yeniden doğmuşçasına hür ve rahatlamış hissedeceksiniz. Bu dönemde başkalarının etkisi altında kalmadan sezgilerinize güvenerek kararlar vermelisiniz. Aksi halde aşk hayatınızda problemler yaşanmasına sebep olabilir. İlişkinizde ki sorunları kaldıracak gücü bulamayabilir; Aşırı duygusal davranarak sağlıklı kararlar alamayabilirsiniz. Bu süreçte beklemede kalmak ve keskin kararlar almamak yapacağınız en doğru davranış olacaktır. Kendinize zaman ayırın meditasyon ibadet gibi konulara yönelerek ruhsal enerjinizi yükseltin ve dışarıdan gelecek etkilere karşı kendinizi güçlendirin.

 

BAŞAK 23 Ağustos - 22 Eylül

 

Gökyüzünün sizlere bu haftaki mesajı: Öfkeyi sevgiyle, kötülüğü iyilikle yen. Açgözlülüğü cömertlikle, yalanı gerçekle yen. Buddha

 

Gökyüzü sizleri olumlu yönde etkiliyor ve harekete geçiriyor özellikle iş hayatınızda aktif bir dönemin içine giriyorsunuz. Bu dönemde belli bir ekibin başında ya da içinde yer alarak iş yapıyorsanız dikkatli davranmalı fikirlerinizin yanlış aksettirilmemesine özen göstermelisiniz. Bunu yaptığınız takdirde hangi sektörün içinde yer alıyorsanız rakipleriniz arasında sıyrılarak kariyeriniz adına önemli gelişmeler yaşayacak ve farklılığınızı fark ettireceksiniz. 27 Haziranda Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi sizleri güçlendiriyor iş ve özel yaşamınızda şans sizden yana…Yeni bir ilişkiye başlayabilir iş hayatınızda uzun süren belirsizliklerden sonra dikkat çekecek maddi manevi rahatlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz.

 

TERAZİ 23 Eylül - 22 Ekim

 

Gökyüzünün sizlere bu haftaki mesajı: Zen, şöyle der: Hayatın içinde ol, hayatta yanlış bir şey yoktur. Eğer bir şey yanlışsa, o sizin bakış açınızdan dolayıdır. Gözleriniz bulutlu, bilincinizin aynası tozlu. Onu temizleyin, daha fazla berraklık yaratın. Osho .

 

Mücadeleci yönünüzün ön plana çıkacağı sizi ilgilendiren her konuda cesur davranışlar içinde bulunarak rahatsızlık duyulan bağlayıcı konulara karşı etkili önlemler alacağınız bir süreçtesiniz. Aile bağlarınız her zamankinden çok daha kuvvetli bir hal alacak. Zihninizde uzun süredir planladığınız bir çok şeyi gündeminize alarak uygulayacaksınız. Huzuru yakalayacağınız özel zamanlardasınız. İş hayatınızda ise dikkat çekecek ve bir çok teklifle karşılaşacaksınız. İş hayatınızda görüşmelerinizde plan ve projelerinizi hayata geçirme safhasında gizliliğe önem vermeniz yararınıza olacaktır. 27 Haziranda Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeniay enerjisi gizli düşmanlarınızın ortaya çıkmasını ve zarar görmenizi engelleyecek. Sizler için arınma ve yenilenme zamanı. Hayatınızda radikal kararlar alıp başarı ile uygulayabileceksiniz ayrıca evli Teraziler eşinizle ilişkiniz çok daha keyifli ve özel bir hale gelecek birbirinize kenetlenecek ve çok daha iyi anlayabileceksiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Teraziler sizi sevene şans verin ve geçmişin gölgesini taşımanın sizin seçiminiz ve pişman olacağını bilerek hareket edin!

 

AKREP 23 Ekim - 21 Kasım

 

Gökyüzünün sizlere bu haftaki mesajı: İnsanı ateş değil, kendi gafleti yakar; Herkeste kusur görür, kendisine kör bakar. Neye nasıl bakarsan, o sana öyle bakar. Hz. Mevlana.

 

Bugüne kadar yaşadığınız zorlukların üzerine kararlı bir şekilde gidecek ruh halindesiniz. Ruhunuzda ki enerji yaşamınızın her safhasında kendisini güçlü bir şekilde hissettirecek. İş hayatınızda kontrollü davrandığınız sürece her şey istediğiniz yönde şekillenmeye başlayacak. Yeter ki kararlı tavrınızı disiplinli bir şekilde sürdürebilin. İşinizle ilgili yolculuklar söz konusu olabilir tereddüt etmeden yolculukları gerçekleştirin. Yeni fırsatlar yeni insanlar tanıyarak maddi anlamda karlı çıkacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Hızlı düşünüp doğru kararlar alabileceğiniz bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz. 27 Haziran da Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile duygusal hayatınızda dengeler yerli yerine oturmaya başlayacak. Bitiş ve güçlü başlangıçlar. Her sonda yeni bir başlangıç yaşanabileceğini en üst seviyelerde deneyimleyebilir. Geçmişte değerlendiremediğiniz fırsatları günün şart ve imkanları ile cesaretle isteklerinize kavuşmak için kullanabilirsiniz. Güçlü sezgileriniz kendi doğrularınızı belirlemeniz ve ilerlemeniz için sizleri destekliyor.

 

YAY 22 Kasım - 21 Aralık

 

Gökyüzünün sizlere bu haftaki mesajı: Sev ve daha derinden sev. Acı çek ve daha derinden acı çek. Tümüyle sev ve tümüyle acı çek. Çünkü saf olmayan altın, bu yolla ateşten geçerek saf altına dönüşür. Osho.

 

Gökyüzü yakınlarınız ve aile hayatınızı ilgilendiren konularda sessizlik ve huzurun hakim olacağına işaret etmekte. Bu süre içinde sizi bireysel anlamda ilgilendiren konularda yaşanacak gelişmeler zorlayacak. İş ve özel yaşamınızda gizliliğe önem vermeli ve düşüncelerinizde kararsızlıkların gölgesinin düşmesine izin vermemeniz gereken zamanlardasınız. Çalışma arkadaşlarınız ve yaptığınız işle ilgili baskı altında tutulduğunuz düşüncesi kalmakla gitmek arasında bocalayabilir anlık öfkelerle pişman olacağınız kararlar alabilirsiniz. Enerjinizi sen ben çekişmesi ile harcamak yerine daha büyük amaçlar için parlak zekanızı ortaya koymak kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır. Sağlığınıza da her zamankinden daha hassas davranmalısınız. 27 Haziranda Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay enerjisi ile evli ve ilişkisi devam eden Yay’lar eşinizle iletişime önem verin karşılıklı olarak sakinliği koruyarak birbirinizi anlamaya çalışın. Mantığınızla değil sezgi ve duygularınızla hareket edin aşıksanız seviyor ve birlikte olduğunuz insana saygı duyuyorsanız ilişkinizi sürdürmek için mücadele edin. Sevmekten vazgeçmeyeceğiniz insanın aşkını kırgınlıklara mahkum etmeyin ve unutmayın ki kırdığınız kadar kırılabilir derin pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Dünyanın merkezi siz değilsiniz! Dünyanın en mükemmel insanı siz olamayacağınız gibi! En iyisi duygularınızı ego ve öfkenizi kontrol altına alın. Kendinize tarafsız bir öz eleştiride bulunun. Eğer bu duyguları taşımıyorsanız karar sizin seçiminizi yapın ve ilerleyin. Bekar ve ilişkisinde sorunlar yaşayan Yay’lar sizlerde bu dönemde başkalarının yanlış yönlendirmeleri sonucu ilişkinizi çıkmaza sokabilirsiniz. İlişki iki kişi arasında yaşandığında özeldir. Bırakın başkaları kendi hayatını siz kendi hayatınızı ve duygularınızı yaşayın.

 

 

OĞLAK 22 Aralık - 19 Ocak

 

Gökyüzünün sizlere bu haftaki mesajı: Bazen bitmek bilmeyen dertler yağmur olur üstüne yağar. Ama unutma ki, rengarenk gökkuşağı yağmurdan sonra çıkar. Hz.Mevlana.

 

Enerjiniz uzun bir aradan sonra böylesi yüksek ve pozitif bir boyutta seyredecek. İş hayatınızda yoğun ama karşılığında istediğiniz pozisyon ve maddi getirilerin olacağı bir süreçtesiniz. Önemli iş değişikliklerine gitmeden var olan şartlarınızı yükseltme gayreti içinde olmanız sizler için daha olumlu etkileri beraberinde getirecektir. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz fakat bir türlü gerçekleştiremediğiniz işinizle ilgili proje görüş ve düşünceniz gerçeğiniz olabilir. Doğru zamanda doğru yerde olmanın mucizelerini deneyimleyebilirsiniz. 27 Haziranda karşıt burcunuz Yengeç te gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile yeni başlangıçlar ve iş hayatınızda yaşanacak hızlı gelişmeler temponuzu yükseltecek. Cesur olun ve sorumluluk almaktan çekinmeyin. Parlak zekanızı ortaya koyma zamanıdır şimdi. Yakın çevrenizde gerçekleşecek olumlu etkiler sizi de etkileyecek. Düşüncelerinizi gerçeğe dönüştürmek için pek çok fırsat girişim sizin fark ettiğiniz kadarı ile yaşamınızı taçlandıracak. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle birbirinize daha da yakınlaşacak sorunları ardınızda bırakarak anlayış sevgi ve saygının zenginliğini aşkla tamamlayacaksınız. Sağlık sorunları yaşayan Oğlak’lar hızla iyileşmeye başlayacağınız bu süreçte kendinize daha iyi bakmanız gerektiğinin önemini kavradınız şimdi bunu yaşam biçimi haline getirmek tamamen elinizde. Bekar ve ilişkisi olmayan Oğlaklar sizlerde çalışma hayatınızda önemli bir değişiklik terfi yada başka bir görev teklifi ile karşılaşabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız aracılığı ile tanışacağınız biri yaşamınızı daha da özel hale getirecek ruh eşiniz olabilir kısa sure içinde keyifli bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Aşk ve iş hayatınızda Gelen şansı tereddütte kalarak kaçırmak istemiyorsanız anı değerlendirin ve iç sesinize güvenerek karar verin. İş ve aşkta yüzünüzün gülmeye başladığı bu olumlu süreci hiç kimsenin negatif düşünceleri ile gölgelemesine izin vermeyin.. Yaşça büyük aile bireyleri olan Oğlak’lar Ayın son günlerinde onların sağlık sorunları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

 

KOVA 20 Ocak - 18 Şubat

 

Gökyüzünün sizlere bu haftaki mesajı: Tenini besleyip geliştirmeye bakma, çünkü o sonunda toprağa verilecek bir kurban...dır. Sen gönlünü beslemeye bak! Yücelere gidecek,şereflenecek odur. Hz. Mevlana

 

Çevrenizin yakınlar ve çocukların sizin yaşamınızda olumlu olumsuz etkilerini görmezden geldiğiniz tavırlarında ki gerçekliği reddetmeden kabul edecek ve kendiniz için planlamalarda bulunarak hareket edeceksiniz. Eş ya da sevgilinizle yaşadıklarınızı paylaşacak birlikte değerlendirmelerde bulunarak onun yardım görüş ve desteğini alarak ilerleyeceksiniz. Uzun zamandır yaşanan biri bitmeden diğerinin başladığı zorlayıcı olaylar ruhunuzu oldukça yordu. Sizler için iyileşme ve küllerinizden yeniden doğma zamanıdır şimdi. Sağlığınıza dikkat etmeli ve aldığınız kararları uygulamalı sizi üzen yaralayan ve bunu adet haline getiren kişileri yaşamınızdan uzaklaştırmayı başarmalısınız ki siz kendinize kalabilin. İş hayatınızda ise yaşanan olumsuz olayların yansıması ile gereken performansı göstermediniz. 27 Haziranda Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile terfi zam gibi kariyer hayatınızda olumlu bir dönem noktasında olabilirsiniz. Fiziksel çekiciliğinizin her zamankinden yüksek olduğu bir süreçtesiniz. Çevrenizde hayranlık uyandıracak bir çok teklifle karşılaşacaksınız. Ruhsal enerjinizin de yükselmeye başlaması ile seçimlerinizi titizlikle belirleyecek yaşamınıza gerçekten hayat arkadaşı olabileceğine inandığınız insanı kabul edeceksiniz. Öncelikleriniz değişiyor siz gelişiyorsunuz. Evli Kova’lar eşinizin yakınları ile ilgili konularda harcamalarını kontrol altında tutamamış olmasının sıkıntısı ile karşılaşabilir. Bırakın çarpa çarpa hayattan öğrenmesi gereken dersi alsın.. Hayat uzun soluklu bir yolculuktur ve yolu hiç bir zaman dümdüz değildir. Her birimiz payımıza düşeni düşe kalka durula coşa alırız. Bunun bilinci ile duygusal değil mantıksal yaklaşımlarda bulunun.

 

BALIK 19 Şubat - 20 Mart

Gökyüzünün sizlere bu haftaki mesajı: Kusur bulmak için bakma birine, bulmak için bakarsan bulursun. Kusuru örtmeyi marifet edin ! İşte o zaman kusursuz olursun. Hz. Mevlana.

 

Gökyüzü önemli kararlarınız için iç dünyanıza çekilecek ve radikal kararlar alacağınıza işaret etmekte. Sürekli olarak emek verip engellendiğiniz hissini taşıyorsanız isyan bayrağını çekerek haklarınıza sahip çıkarak ilerleyebilirsiniz. Bu dönemde haklılığınıza olan aşırı güveniniz yanlış anlaşılmaları da beraberinde getirebilir temkinli olmalı ve durduk yerde güç mücadeleleri içine girmemeye özen göstermelisiniz. Ruhsal açıdan oldukça kuvvetli bir dönemdesiniz. 27 Haziranda Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile Uzun zamandır finansal problemler yaşıyor çok emek verip az kazanıyorsanız yüzünüz gülecek. Çok zamandır tahsil etmek için uğraştığınız bir alacağınızla ilgili olumlu sonuçlar alabilir. Mesleğinizle ön plana çıkacak ve işbirlikleri sayesinde kariyerinizde hedeflerinizi yükseltecek imkanlarla karşılaşacaksınız. Yine bu dönemde alım satımlar sizler için karlı kazanımlar getirecektir. Özel yaşamınızda’da tam bitti diye düşündüğünüz bir ilişki çok daha güçlü ve sağlam bir şekilde yeniden hayat bulabilir. Duygusal gelişmeler beklentilerinizin çok üstünde gerçekleşebilir ve aşkı en güzel hali ile kaldığınız yerden yaşamaya başlayabilirsiniz. Siz yeterki isteyin ve değerlerinize sahip çıkarak sezgilerinizle ilerleyin.

 

Astrolog Şenay YANGEL

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...