Jump to content

Rüyada Reçete Görmek


Elzem
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Rüyada Reçete Görmek

 

 

Rüyada reçete görmek, rüyayı gören kişinin karşısına önemli olmayan ve konu bile etmeyeceği bir takım sorunlar çıkacağına ve bunları kolaylıkla halletmeyi başaracağına işaret eder. Rüya sahibinin neşesini kaçırmayı başaramayacak, günlük ve sıradan problemlere yorulurken bir diğer yandan da rüya sahibinin yolunu aydınlatacak bir akıl hocasına ihtiyacı olduğu şeklinde tabir edilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Rüyada Yeşil Reçete Görmek

   Rüyada Yeşil Reçete Görmek     Rüyada yeşil reçete görmekle, reçete görmek arasında fark yoktur ve her iki rüya da hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin her insanın başına gelen, sıradan sıkıntıları olacağına, isyan etmesine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, bilakis yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine ve şifa bulacağına delalet eder.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Reçete Görmek

   Rüyada reçete görmek , hafif bir hastalığa yakalanacağınızın işareti olarak kabul edilir.   Rüyada reçete görmek, hafif bir rahatsızlık geçireceğinize işaret olarak yorumlanır.   Rüyanizda elinizde bir reçete ile bir eczaneye girdiginizi görmeniz, önemli bir isiniz için bir bilgine basvurarak bilgi danisacaginiza delalet eder. Reçete ile ilaç aldiginizi görmek, isiniz için bir formül buldugunuzu gösterir. Bir reçeteyi okumak istediginizi fakat anlamadiginizi görmek, islerinizin çok karisik

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

×
×
 • Yeni Oluştur...