Jump to content

Rüyada Reddedilmek


Elzem
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Rüyada Reddedilmek

 

 

Rüyada reddedilmek, rüya sahibinin, yaptığı iş ve uzun yıllardan beri sahip olduğu hayalleri için kendisini pek yeterli görmediğine, içten içe kendisinde çok büyük bir eksiklik gördüğüne, bu yüzden çok büyük bir üzüntü duyduğuna, içinden çıkılmaz ve gereksiz duygulara kapılıp kendisini yıprattığına, bu sebeple kendisini çok büyük sıkıntılara soktuğuna ve çok üzüleceğine rivayet eder.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Rüyada Biri Tarafından Reddedilmek

   Rüyada Biri Tarafından Reddedilmek     Uzun bir zamandan beri sorunlu günler geçiren rüya sahibinin iş hayatında çok büyük üzüntüler yaşayacağına, sürekli koşturmasına sabırla ve azimle çalışmasına rağmen çok fazla ileri gidemeyeceğine ve bu yüzden kendi kendisine çok büyük bir kızgınlık besleyeceğine ve sürekli kötü düşüncelere kapılacağına alamet eder.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Evlatlıktan Reddedilmek

   Rüyada Evlatlıktan Reddedilmek     Aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayan rüya sahibinin, kendisini bu aile için yetersiz gördüğüne, daha iyi bir kişinin yerinde bulunması gerektiğine, ancak o zaman hakkın yerini bulacağına ve bu sayede çok daha iyi günler yaşanacağına rivayet eder.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Sevgili Tarafından Reddedilmek

   Rüyada Sevgili Tarafından Reddedilmek İş hayatında ve sosyal hayatta çok büyük bir güven duyulan, çok sevilen ve değer verilen birinin yeteri kadar iyi biri olmadığına, çok büyük sorunlar karşısında rüya sahibini yalnız bıraktığına, çok büyük üzüntülere sebep olduğuna, yakın bir zamanda rüyayı gören kişinin, gireceği bir iş ile ilgili olarak çok büyük bir ihanette bulunabileceğine delalet eder.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

×
×
 • Yeni Oluştur...