Jump to content

Rüyada Adet Görmek


Elzem
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Rüyada Adet Görmek

 

 

Rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, bazı kişiler tarafından çok kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, kendisine arkadaş gibi görünüp arkasından kuyu kazan insanlar ile olan bütün bağlarını kopartacağına ve sıkıntılı olan bazı çalışmalar yapmak zorunda kalacağına delalet eder.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Rüyada Adet Olduğunu Görmek

   Rüyada Adet Olduğunu Görmek     Rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri çok sıkıntılı bir durumun içinde olduğuna, bu sebeple büyük sorunlar yaşayacağına ve kendisine rahatsızlık veren kişilerle uğraşmaktan sıkıldığına alamet eder.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Hayız (kadınlarda adet) Görmek

   Rüyasinda renklendigini yani ay basi oldugunu görmek, dininin fesat olduguna isarettir. Karisinin hayiz oldugunu görmek, dünya islerinin zorlasacagina, eger karisi iyi ve dürüst bir kadin ise, dininin kuvvetine, bir kadi-nin hayiz oldugunu görmesi, onun bir mala sahip olacagina delalet eder. Gerek erkek ve gerek kadin hayiz oldugunu ve gusül edip elbisesini giydigini görmesi, dünyada ve ahirette istegine kavusacagina isarettir. Ebu Said El-Vaiz'e göre; bir kadin hayiz oldugunu görse, eger kisir

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Adet Görmek

   Bakınız; Hayız.   Rüyasında ay başı olduğunu görmek, dininin fesat olduğuna işarettir. Karısının hayız olduğunu görmek, dünya işlerinin zorlaşacağına, eğer karısı iyi ve dürüst bir kadın ise, dininin kuvvetine, bir kadının hayız olduğunu görmesi, onun bir mala sahip olacağına delalet eder. Gerek erkeğin ve gerek kadının hayız olduğunu ve gusül edip elbisesini giydiğini görmesi, dünyada ve ahirette isteğine kavuşacağına işarettir. Ebu Said El-Vaiz'e göre; bir kadın hayız olduğunu görse, eğer k

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

×
×
 • Yeni Oluştur...