Jump to content

Rüyada Renk Görmek


Elzem
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Rüyada Renk Görmek

Rüyada renk görmek, konusu aslında son derece detaylı bir konudur. Rüyada görülen her rengin ayrı bir anlamı vardır. Fakat genel anlamıyla bu rüyayı yorumlamak gerekirse eğer, beklenmedik gelişmeler şeklinde tabir edilebilir. Ayrıca, rüyada cıvıl cıvıl renkler görmek, mutluluğa ve sevince delalet ederken, daha pastel olan renkler bunun tam tersi şekilde yorumlanabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Rüyada Mor Renk Görmek

   Rüyada Mor Renk Görmek     Rüyada mor renk görmek, kişinin içini daraltıp, ruhunu karartacak bazı haberler alacağına yorulur.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Kırmızı Renk Görmek

   Rüyada Kırmızı Renk Görmek     Rüyada kırmızı renk görmek, bazı rüya tabirlerine göre aşkın, tutkunun ve şehvetin rengi olarak kabul edilirken bazı rüya tabirlerine göre de kızgınlık, karmaşa, anlaşmazlık ve uyumsuzluk şeklinde değerlendirilmektedir.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Sarı Renk Görmek

   Rüyada Sarı Renk Görmek     Rüyada sarı renk görmek, iyi değildir. Şanssızlık, uğursuzluk ve kısmetsizlik şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin sıkıntılı ve zor bir dönem geçireceğine, bu nedenden ötürü işlerinin bir süre aksayacağına ve tüm planlarının alt üst olacağına tabir edilir.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Siyah Renk Görmek

   Rüyada Siyah Renk Görmek     Rüyada siyah renk görmek, sert, kaba ve zalim bir kişinin varlığına delalet eder. Bu kimse, inancı zayıf, dünya işleriyle meşgul, hayır yapmayı düşünmeyen, iyilik nedir bilmeyen sadece dünya malı biriktirmeye çalışan kimse olarak tasvir edilir.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Yeşil Renk Görmek

   Rüyada Yeşil Renk Görmek     Rüyada yeşil renk görmek, rüyayı gören kişinin dini bütün, iman ve vicdan sahibi kişi olduğuna, kitabın haram saydıklarına uzak, mubah kıldıklarına da yakın durduğuna ve buna uygun yaşadığına tabir edilir.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

×
×
 • Yeni Oluştur...