Jump to content

NLP İle Kazanılan Değişiklikler


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

NLP bir sanat ve bilimdir, bir insan olarak mükemmel olmaktır. NLP (Neuro Linguistic Programming) dünyasında yolculuğa başladığınızda; hayatın şu âna kadar hayâl bile edebileceğinizden çok daha fazla renge, dokuya, tada ve coşkuya sahip olduğunu fark edeceksiniz. Nlp ile yaşam kaliteniz artar ve bu yaşama girdikten sonra çok seyin yaşamımızda değiştiğini siz ve çevreniz çıplak gözle farkına varacaksınız. Yaşamınız harika bir macera haline gelecek, siz kendi romanınızın yazarı ve yönetmeni olacaksınız.

 

 

Hepimiz hayatlarımızın belli bir noktasında kendimize farklı sorular sorarız. Bir arayış içinde ya da hayatın anlamını bulmak için yola çıkarız. Ya da belki de daha verimli şekilde öğrenmek, ailemiz ve arkadaşlarımızla daha kolay iletişim kurmak, iş ortamımızda daha fazla zenginlik yaratmak veya ruhsal yolculuğumuz ile ilgili daha fazla anlayış geliştirmek amacıyla iç dünyamızı tamamen keşfetmeye karar veririz.

 

 

Bu yollardan hangisinde yürüyor olursanız olun, şimdi ya da gelecekte bekleyen bir çağrının ardından. NLP daha hızlı, daha etkili ve daha güzel başarılar için size yardımcı olacak ve bu sayede yaşamınız değişecek. Evet NLP ile değişim sağlanıyor. En büyük değişimi kişi kendinde yaşayarak görüyor.

 

 

NLP Practitioner insan olarak gerçek potansiyelinizin farkına varmanız için bir başlangıçtır. NLP Pratisyen eğitiminin içeriği üniversitelerde, iş dünyası eğitimlerinde ya da kitaplarda bulunmaz- bu bilgiler sizin içinizde gizli. Dehânız içinizde emrinizi bekliyor ve bu program size uyanışınızın anahtarını verecek içinizde uyuyan devi uyandıracak.

 

 

NLP programı artık size faydası olmayan alışkanlıklarınızdan kurtulmanız ve aynı zamanda hayâl ettiğiniz hayâtın hayalden çıkıp onu yaşamanız için size yardım etmeye odaklıdır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...