Jump to content

Rüyada Amenerrasulü Okumak


İη¢ιѕєℓ

Önerilen Mesajlar

İη¢ιѕєℓ

Rüyada amenerrasulü okumak ne demek, istenilen bir eşe, yararlı işler yapacağına, güzel şansa, hayırlı arkadaşa, malın verimli olacağına, mal varlığına gelecek fazlalığa, sözünü tutmaya, sorunlardan arınmış yaşayacağına, duygusal hayatın yolunda olduğuna, beklentilerin gerçekleşeceğine, mutluluğa ermeye yorulmaktadır. Bunlarla birlikte karışık bir olayla yüzyüze gelineceğine, huzurunun kaçacağına, ticaret alanında sorunlara, maddi kayba, korkulanın olmasına yorulmaktadır. Farklı düşünen rüya ilmiyle ilgilenenler derler ki: Bu başarısızlıktan sonra düşlediği paraya, sıkıntılarının sonunda istediği temiz kazanca, zorlanarak gözlediği itibara, yardım alarak istediği saygınlığa yorulur.

 

Rüyada amenerrasulü okumak, elinden her iş gelen bir kişiye, sevince, alın teriyle kazanılan ziynete, anlayışlı orta yaşlı insana, varlıklı tanıdığa, hatrı sayılır güce, kendisini sevenlerle iyi geçinmeye, rızkın verimli olacağına, güvende yaşamaya, yağmura, bir kaç gün içinde öğrenilecek hayırlı haber duymaya işaret eder. Nadiren de sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, ferahının bozulacağına, hoşgörüsüz bir yabancıya, yalancı amire, mutsuzluktan sıyrılamamaya işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya alimleri şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya ümitsizlikten sonra hak edilen müjdeye, uğraşlarının sonunda istediği temiz rızka, zorlanarak ümit ettiği ferahlığa, uğraşarak hasret duyduğu toplu kazanca delalettir.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...