Jump to content

Uyandığınızda Kendinize Bunları Söyleyin


Melâl

Önerilen Mesajlar

[h=2]Gününüzün güzel geçmesini istiyorsanız, yataktan söylenerek kalkmak yerine bu pozitif cümlelerle kalkın.[/h]

Her gün nasıl uyanıyorsunuz? Yataktan nasıl kalkıyorsunuz? Biraz sonra dahil olacağınız trafiği düşündüğünüzde içinizde ne tür duygular kıpırdanıyor?

 

 

Belki de sinirleniyor, öfkeleniyorsunuzdur. Sakin olun.

 

Gününüzün daha güzel ve mutlu geçmesi için; işlerinizde daha başarılı olmanız ve hayallerinizi gerçekleştirebilmeniz için; her sabah uyandığınızda birazdan okuyacağınız cümleleri kendinize söylemeyi ya da hatırlatmayı deneyin.

 

 

Beni seven ve önemseyen insanlarla çevriliyim: Sizi seven ve önemseyen insanları düşünün ve sizi seven kişilerle çevrili olduğunuzu hatırlayın.

 

 

Sevgi içimde: Eğlenceden çalışmaya, hayatınızdaki her şeyde içinizdeki sevgiyi kullanırsınız. Aradığınız sevgi içinizde.

 

 

Olmak istediğim gibiyim, yaptıklarımdan gururluyum: İnançlarınız doğrultusunda yaptığınız her iş, doğrudur ve başarılısınız demektir. Başarı tanımını siz yapın.

 

 

Hatalarımı düzeltirim: Hatalarınızın sizi kötü etkilemesine izin vermeyin. Onları çabucak çözmeye çalışın ve hayatınıza devam edin. İnsanlar sizin bir problemsavar olduğunu düşünsün.

 

 

Hayattaki zorlukların farkındayım: Bir hedefe ulaşmak elbette her zaman kolay değil. Önemli olanın bu zorlukları yenerek hedefe emin adımlarla ilerlemek.

 

 

Hayatımın mimarıyım ve onu iyi bir hayat yapacağım: Kendi eylemlerinizdeden sorumluyuz. Hayatınızın kahramanı sizsiniz, bunu unutmayın, tüm başarılarınız da sizin.

 

 

Yapmak istediklerim için özgürüm: Bazen farkında olmadan düşüncelerimize sınır koyarız. İyi düşüncelerimizi bastırmaya gerek yok.

 

 

Sağlıklıyım: Kendinizi sağlıklı bir kişi olarak görün. Sağlıklı bir yaşam tarzını takip edin. Besleyici gıdalar ve fiziksel aktivitelerle, sağlıklı bir yaşam sizi bulacaktır.

 

 

Gülmek güzeldir: Kolayca gülümseyebilmeyi öğrenin ve her fırsatta gülün. Kahkaha atmak, zihnin yükünü hafifletir, stresi azaltır.

 

 

Kelebek etkisi: Her şey birbirine bağlıdır. Yaptığınız bir eylem, etrafınızda tahmin etmediğiniz birini etkileyebilir. Çevrenize karşı bir aidiyet duygusu hissedin. Bu, iç huzuru sağlamanıza yardımcı olacaktır.

 

 

Merhametliyim: Nezaket ve saygı ile çözülmeyecek çok az şey vardır. Kendileri ile barışık insanlar, herkesle barışık olabilir.

 

 

Paylaşmak güzeldir: Çünkü doğada herkese yetecek kadar her şey var.İnsanlığın en ayırdedici özelliği empati. Kalplerinizi büyütün, verdiğiniz ölçüde geri alacaksınız.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...