Jump to content

Rüyada Resim Yapmak


Elzem
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Rüyada Resim Yapmak

 

 

Rüyada resim yapmak, rüyayı gören kişinin tabiri caizse halinin vaktinin yerinde olduğu anlamına gelir. Geniş rızık elde etmeye, rahat yaşamaya, hayatın güzelliklerinin ve her anının tadını çıkarmaya rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin elindekilerinin kıymetini bilen ve gözünü imkânsıza dikmeyen bir kişi olması sayesinde yaşamın kendisine sundukları kadarına tamah ettiğine ve bundan mutlu olmayı bildiğine işaret eder.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Rüyada Evin Duvarına Resim Yapmak

   Rüyada Evin Duvarına Resim Yapmak     Hane içinde meydana gelecek sürpriz ve müjdeli gelişmelere rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin aile bireyleri arasında büyük sevinç, mutluluk ve heyecan yaratacak gelişmelerin meydana geleceğine ve güzel günler yaşanacağına yorulur.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Sulu Boya Resim Yapmak

   Rüyada Sulu Boya Resim Yapmak     Rüyayı gören kişinin özellikle de yaşam alanlarında bir takım yenilikler yapmak istediğine rivayet edilir. Rüya sahibi uzun süre vakit geçirdiği ortamlarda bazı tadilatlar yaptıracak ve sıkıldığı eşyalarını değiştirecek demektir.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Yağlı Boya Resim Yapmak

   Rüyada Yağlı Boya Resim Yapmak     Rüyayı gören kişinin sevdiği bir kimse ya da bazı kimseler için bir sürpriz hazırlama niyeti olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin çevresindekileri mutlu etmekten büyük haz duyduğuna, sahip olduğu maddi imkânları bu amaç için kullandığına delalet eder.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Kâğıda Resim Yapmak

   Rüyada Kâğıda Resim Yapmak     Rüya sahibinin geleceği ile ilgili düşünceleri, hayalleri ve hedefleri olduğu anlamına gelir ve bu rüya kişinin iç dünyasının yansıması olarak kabul edilir. Yarınlara dair plan ve projeler yapmaya, bu doğrultuda hareket etmeye yorulur.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

×
×
 • Yeni Oluştur...