Jump to content

Rüyada Sürme Görmek


Elzem
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Rüyada Sürme Görmek

 

 

Rüyada sürme görmek iyi değildir ve rüya sahibinin kişisel olarak bazı sıkıntılar yaşayacağına ve bu durumu sadece kendi inancı ve çabasıyla atlatacağına delalet eder. Bu sıkıntı maddi anlamda değil, manevi anlamda yaşanacak bir sıkıntı olarak değerlendirilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Rüyada Sürme Kalemi Görmek

   Rüyada Sürme Kalemi Görmek     Rüyada sürmek kalemi görmek, rüya sahibine mutluluk ve güç veren, hayatını kolaylaştıran, hayatın yükünü kendisiyle paylaşan, onun hizmetini gören ve işlerini düzenleyen bir kimsenin varlığına delalet eder. Manevi güç veren bir kişi ile yorumlanır.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Sürme Kabı Görmek

   Rüyada sürme kabi görmek, halkin islerinde din ve mallarini islaha çalisan bir kadina delalet eder. Çünkü göz dinin dayanagidir. Sürme kabi ise, gözü islah için konulmustur. Rüyada sürme çekilen aleti sürme çekmek için, sürme kabina biraktigini gören kimse bekarsa evlenir, fakirse mal kazanir, cahilse ilim ögrenir. Ancak sürme kabinin sürmesi, kül veya köpük yahut süt ya da insan pisligi olursa, bu takdirde o kimse kazancindan haram mal veya bidat olan bir seyi ister. Bazan da sürme kabi, sirlar

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Sürme Çubuğu Görmek

   Rüyada sürme çubugunu görmek, bir çocuk, köle veya elçidir. Bazan deve adimiyla bin adim uzakligindaki bir yolculuga delalet eder ki, bu mesafe ayakla on ikibin adimdan ibarettir. Bazi tabirciler de sürme çubugu görmek, muhasebeciye delalet eder, dediler.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Sürme Görmek

   Basirete, ferasetli olmaya, mala ve diğer iyi şeylere; İyi bir kimsenin kendine sürme çektiğini görmek hayra, kötü birinin sürme çektiğini görmek şerre, Bekar kızın sürme (rimel) çekmesi evlenmesine, kul kadının gözlerine sürme çekmesi kocaya varmaya, evvli kadının göslerini sürmelemesi kocası tarafından çok sevilmeye ve ona karşı anlayışlı olmaya; Sürme çubuğu çocuğa, hizmetçiye, elçiye, yolculuğa yahut muhasebeciye; Sürme kabı (sürmedanlık) halkın din ve dünyasını ıslah ile meşgul olan kadına

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

×
×
 • Yeni Oluştur...