Jump to content

Rüyamda Hz.Muhammed'i Gördüm.Bakar mısınız?


deliler

Önerilen Mesajlar

rüyamda peygamber efendimizi gördüm.beni ve halamı nikahına alacakmış.önce halama sen gel dedi.ama beni çağırdığını görmedim.sadece önümde dikildi bana uzun uzun baktı.gözlerim içine. genç gördüm çok ama çok yakışıklıydı muhteşemdi.bembeyaz elbise ve başında beyaz sarık vardı.saçları siyah ve kısa kara kaşlı kara gözlü, bıyıkları simsiyah. sakalı yoktu ama yüzü o kadar güzeldi ki resmen nurluydu .o kadar yakışıklı kimseyi görmedim gerçek hayatta. şeytanın peygamber efendimizin kılığına girmesi yasaklanmış bu yüzden kendisini mi görmüş oldum acaba ? bir de bi ara kurandaki mantık hatalrı ve ateistlerin saçma sapan sayfalarına giriyordum .bakıordum sadece ne düşünüyorlar diye.acaba bir uyarı olabilir mi ?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

valla şeytan, Hz.Muhammed'in kılığına giremezmiş.sarıklı ve beyaz elbiseli gördüm.royamda gördğüm peygamberimizdi.tabiki tanımıyoruz yüzünü bilmiyoruz ama rüyamda öyleydi beni nikahına alacaktı.gerisini bilmiyorum artık...muhteşem yakışıklıydı.öyle bir yakışıklılık görmedim.bana baktı uzun uzun hiçbirşey demedi.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...