Jump to content

Kurtuluş Namazı Sonrası Yaşadığım Enteresan Bir Olay ve Bana Bildirilen Büyü Çözme Yöntemi


şifa1500428431

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar öncelikle hayatın sillesinden geçmiş biriyim inancım da tamdır. Tıbben cevaplanamayan kalp agrılarım ve karın bölgemde ve kasıklarımda gezici ağrılarım olurdu. Kardiyolojiye giderim bir şeyin yok der, dahiliyeye giderim ultrasonla bakar bir sey bulamaz ama ben agrıdan kıvranırım. Akıl saglıgımda da bır sorun yok, en basta tıbben derdimin şifasını ararım. İnsanlar sebepsiz uzaklasır, baş agrıları, aşırı halsizlik, aşırı sinir, karamsarlık, umutsuzluk, hayattan, hiçbir tat alamama gibi şikayetlerim var, hayatıma giren kısıler sogur.... ailecek büyük bir sınavın içindeyiz. Anlatsam roman olur koca bır dram çıkar... Bu tür şeylere yaşayan bilir. Şimdi nasıl mıyım eskisine oranlar çok çok iyiyim, tamamen ıyılesemedım ama daha yenı sebebını ve yapanı bulabıldık. İnsallah tamamen şifa buldugumuzda (umarım Allah nasip eder) size yazacağım.

 

 

Gelelim asıl konuya sürekli dua okurdum, bir dua kitabında kurtuluş namazına rastladım. Kıldım yattım. Sabah "kettavdil" diyerek uyandım. Rüyaları normalde de çok çıkan biriyim. Çok enteresan geldi. Yabancı bir kelime neden öyle bir kelimeyle uyandım diye sorguladım. İngilizce ve Rusça biliyorum. Kelime bu dillere de ait degildi emindim. Sonra internete yazdım ve kelimeyi, ve bunun bir sihir büyü bozma duası oldugunu ögrendım.Arkadaşlar dua şu:

 

 

Bismillahirrahmanirrahim

Felemmâ elkav kaale mûsâ mâ ci'tüm bihissihra innellahe seyübtılühu innellahe lâ yuslihu amelel müfsidin. Ve yühıkkullahül hakka bikelimâtihî velev kerihel mücrimûn. Ve kadimnâ ilâ mâ amilû min amelin fecealnâhu hebâen mensûrâ. Ve kul câel hakku ve zehekal batıl, innel bâtıle kâne zehûka. İnnâ fetahnâ leke fethan mübînâ ve fütihatis semâü fekânet ebvâbâ, fakbelu külle firkın kettavdil azîm. Lâ havle veâl kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm.

B

 

 

Fe lemmâ elkav kâle mûsâ mâ ci’tum bihis sihr(sihru), innallâhe se yubtiluh(yubtiluhu), innallâhe lâ yuslihu amelel mufsidîn(mufsidîne).

Onlar attıkları zaman Musa (A.S) şöyle dedi: “Sizin getirdiğiniz şey sihirdir. Muhakkak ki Allah, onu bâtıl (geçersiz) kılacaktır.” Allah, muhakkak ki fesat çıkaranların amelini ıslâh etmez.

Ve yuhikkullâhul hakka bi kelimâtihî ve lev kerihel mucrimûn(mucrimûne).

Ve mücrimler (suçlular) kerih görse de (istemese de) Allah hakkı gerçekleştirecektir.

 

 

Gördüğünüz üzere duanın ılk ıkı ayeti yunus süresi 81 ve 82. ayetler anlamı da gayet ortada.

 

 

Mustafa Yiğit'in dualar ve tılsımlar kitabının 166. sayfasında bu duayı 101 defa okuyan bütün sihir ve bağlılıklardan kurtulur yazıyor. Ancak derdınız derınse 7 gün yapmanızda fayda var derim.

 

 

Sizlere bir diğer tavsiyem youtube'da Rukye ayetleri var, altlarında açıklaması var. Gözlerinizi kapatıp dayanabılecegınız en yüksek sesle dinleyiniz. "Rukye 7 Kuranı kerimle 70 adet büyü sihir bozan iptal eden ayetler" videosunu dinleyiniz. 6, 7 saatlik bir video ancak dinleyebildiğiniz kadarını dinleyip daha sonra kaldıgınız yerden devam edebilirsiniz. Sürekli dua edin. Duayla beraber sık sık sadaka verin. Cami yapımı, çeşme yapımı gibi şeylere destek ederseniz sureklı sevap gelen bir sadakanız olur. Bir yetimi sevindirin Allah da sizi sevindirir. Biliyoruz ki sadaka belayı defeder, dua ise kaderi değiştirir. Moralinizi yüksek tutun. Herkesin bir sınavı var. Allah sevdiklerine dert verir. Peygamber efendimiz (S.a.v.) peygamberken neler yaşamıştır. Firavuna baş ağrısı bile vermemiştir. Sınavlarımızı kazanmamız duasıyla...Allah herkese acil şifalar versin!!!

 

 

 • Beğen 3
 • Thanks 2
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Etoile, bu kişi ulaşamadığınız biri mi? Bizim yaptıgımız diğer uygulamalar: 34 vedduha 17 ayetel kürsi 7 ihlas 7 felak 7 nas (terkibin daha kuvvetli olması için 1 yasin de ekleyebilirsiniz) okuyun bir miktar tuza. Yemeklere katıp tüketebilirsiniz, ancak pişmeden ya da pişerken degıl piştikten yemegi ocaktan aldıktan sonra katabilirsiniz. Biz genelde yaptıgımız ayrana ve salatalara bazen de 3, 4 toz aracı yemeksız tukettık. Tansıyon hastaları böyle yapmasın tabı. 21. gün tüketilecek bu tuz, artarsa tüketmeye devam edebilirsiniz. 21. günde 1 uygulamayı yaparsanız, hem büyüyü sihri bozar hem de büyü tutmasını engeller.

 

Kaynak: Cine5 Sahura Doğru programı (2014), anlatan: Arif Arslan Büyük bir itikatle uygulayınız %100 yapılan büyüyü çözer bu uygulama demişti kendisi.

 

Etoile ayet-i hırz bu konuda çok etkili. O ayetler bizi birkaç kez ölümden kurtardı. İnternette var, ancak tam versiyonu olsun. Sen oku niyet önemli duan varacağı yere ulaşır, kuşkun olmasın. Tavsiye verebıleceğin biriyse duş alırken sirkeyle yıkansın, onunla gusul ve abdest alsın. Ve sirkeli suyla evi ve odaları silsin. Hacıya hocaya koşmasın, bu devirde anlayanını ve dürüst olanı bulmak çok zor. Kurşun döktürmek de geçici rahatlama verir. Allah şifa versin.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ulasamiyorum şifa,nişanlimdi bi gunde domuz gibi ettiler beyni yerinde degil agladi etti bekle dedi ailesi istemedi bana cok asikmis diye ve buyulu cunku bende de etkileri var uzaktan ne yapacaksam o sihri bozmak icin adam ivine cin girmis gibi oyle bir garip nuru gitmis acayip olmus kalbim sıkısıyo surekli okunuyorum ben bryin tomografileri kalp ekgleri hersryim cekildi bayramda hastanede yattim iki aydir boyle var mi bir yontem resmine nas felak okuyup duruyorum gorusemiyorum

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kursun dokturdum ben orda da cikti dedigin gibi gecici oluyor kadin beni gorunce nasil tuttunuz bu kixi canindan olacakmis az daha dedi evlilik tarihi alirken ayirdilar canima kast resmen gozunun onundeki perde bir kalksa nisanlimin ah iste ahh normalde telefon acik uyurdu adam bi an birakmazdi resmen baska bi insan oldu

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Allah acil şifalar versin canım! Yalnız büyüyü sana da yapmış olabılırler. Bir tarif daha:

Büyünün bozulması için niyet et

4 fatiha 3 felak 3 nas 3 ıhlas 4 kafirun 7 ayetelkürsi bu sırayla okuyacaksın sonrasında geriye dogru

7 ayetel kursı 4 kafırun 3 ıhlas 3 nas 3 felak 4 fatiha okunacak, vücuduna oku, burnundan yukarı ufur ellerine ufurup tum vucudunu sıvazla, suya ufur ve o suyu 3 yudumda ıc, geri kalanını yuzune basına, kalbıne karnına sür. O kişiye de niyet al, yerini bulur duan. Bu terkibi de annem TGRT'de Osman Ünlü hocadan dinlemiş, Allah şifa versin canım.

 

Yavrucum dedıklerımı yap lutfen, ayetı hırz da cok kuvvetlı, hayırlısıysa dönsün. Ailesi yapmışsa uzak dur ondan bugun cozsen gene yaparlar. Vicdanı olmayan her zaman her seyı yapar.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Niyet edip resmine mi okuyim icimden bi ses rabbim bizi birakmadi diyo ruyalarimd da goruyorum allah buyuktur videosunu buldum dediginiz ayetlerin onu dinliyim okuyim onun niyetine okuyim rsmine ufliyim ne bilim allaH buyuktur ne kadar sure yapim biz bi candik onu benden aldilar cidden yarim kaldim 6 sene sonra kolay degil ezberim evvelim ezelim hersey bence rabbim siniyor ben bilirim er ya da gec bitecek bu kabus allah razi olsun sizden...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Benzer Konular

  • Kara Büyü Hangi Amaçlarla Yapılır?

   -Kara büyü birbirini seven iki insana yaptırılabilir ya da karı kocanın boşanması için de yaptırılmaktadır.   -Bazı kimseler kara büyüyü dil bağlamak amacıyla yaptırmaktadır. Burada kara büyü yapılan kişi yaptıran kişiye karşı suskunlaşması ve onun önünde konuşamaması amaçlanmaktadır.   -Kara büyü yaptırılan diğer bir olay ise erkeğin kudretini bağlamaktır. Bunu da genellikle bir erkeğin gerdeğe girdiğinde erkeklik kudretini kullanamaması ya da eşini aldatan erkeklerin diğer kadınlar

   , Yer: Büyü

  • Sihir,Büyü ve Musallattan Kurtulmak İçin

   Arkadaşlar bugün bir yerde okudugum bir uygulamayı paylaşmak isterim.ünlü bir hocanın tavsiyesi imiş ve çok kişi şifa bulmuş inşallah sizlerde bulursunuz. üzerinizde sihir,büyü veya cin oldugundan şüphe ediyorsanız herhangi bir gün sabah ezanında kalkıyorsunuz ve ezan okunurken bir bardak suya 11 ayetel kürsi,11 fatiha süresi 11 felak,11 nas ve 11 kez la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin 11 kezde la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim     okuyup nefes edin.saba

   , Yer: Büyü ve Nazar İçin Dualar

  • Büyü Bozulurken Ne Gibi Belirtiler Olur Bilenler Bakabilirmi??

   21 günlük bir büyü bozma tedavsine girdim.büyünün bozulduğunu nerden anlayacağım? ne gibi belirtiler olur bilen arkadaşlar yazabilirmi.bugün 4.günümm..

   , Yer: Büyü İle İlgili Soru ve Yardım

  • Bana Neler Oluyor İmdaaat

   Bugünlerde bana birşeyler oluyor, insanlar bana acayip kötü davranıyor ya beni görmezden geliyorlar yada bana zarar vermeye çalışıyorlar birkaç tanesini anlatmak istiyorum.   Çok kişi asansör bekliyoruz iki kişi bindi ben üçüncü bindim sonra üç kadın peşime bindi asansör sinyal verdi, normalda onlardan biri inmesi gerekirken yukarı çıkıncaya kadar benim inmem gerektiği kanaatine vardılar nerdeyse dövüyorlardı beni.   Dün bankaya gittim numara aldım benden önceki numara yanıyordu birden numar

   , Yer: Serbest Kürsü

  • Asla Büyü Tutmaz

   Bir Kimse günde 1 Kez   "Velemen binyaniha biyedihi lema seevuna vela rizen feramesinehe fenem ala mahidun"   duasını okursa ömür boyu büyü tutmaz. Evvelceden olmuşsa batıl olur..Cinleşmiş kimseler bile   sadece 1 kez okumak kifayettir..Çok da okuyabilir..   Bu dua ateşi bile söndüren duadır..Manası bir kitap tutar bu en güçlü duadır...   Abdestli olarak oku..Üstünde de taşınabilir ama Perşembeyi cuma'ya bağlayan gece yaz ve gezdir asla büyü tutmaz..   Kaynak: Kitabul mulkis sul

   , Yer: Büyü ve Nazar İçin Dualar

×
×
 • Yeni Oluştur...