Jump to content

Rüyada Evli Birinin Gelinlik Giymesi


İη¢ιѕєℓ

Önerilen Mesajlar

İη¢ιѕєℓ

Rüyada evli birinin gelinlik giymesi, rüya sahibinin iş ve aile hayatında yaşanacak güzel gelişmelere yorumlanmalıdır. Hayrına olacak gelişmelerin yakında gerçekleşeceği düşünülebilir. Gelinliğin temiz olması halinde, daha olumlu olacak haberleri ve aile hayatının mutlu süreceği anlaşılır. Ne yazık ki, kirli ve eski bir gelinlik giymek bu derece mutlu bir yaşamı ve hayırlı haberleri anlatmaz. Bunun yorumu biraz sıkıntılı bir şekilde yapılır. Üzüntülü haberler, can sıkan gelişmeler, aile içinde tartışmaların habercisi olabilir. Gelinliği giyen kişi yaşlıysa, bu onun sevinciyle yorumlanmalıdır. Bazen de, bu kişi çevresinde sevilse de, çaresi olmayan bir derde düşeceğini anlatır. Genel anlamda gelinlik görmek, yaşamda olacak güzel şeyleri, hayırlı haberleri anlatır. Kişinin güzel günler yaşayacağına delalet eder.

 

 

Rüyada evli bir erkeğin gelinlik giymesi, evlilik yaşamı için sevindirici haberlere işaret eder. İş hayatında ve aile içinde mutlu ve başarılı olunacağını anlatan bir rüyadır. Bazı yorumcular bunu erkekler için olumsuz olarak yorumlasalar da, gelinlik güzel haber karşılığı olduğundan, bunu hayırlı yorumlamalısınız.

 

 

Rüyada Evli Birinin Gelinlik Giymesi

Rüyada giyilen gelinlikleri renklerine göre de, yorumlamak gerekir. Kişi beyaz bir gelinlik giydiyse, bu temizliğin, saflığın, mükemmeliyetçiliğin ve yeni başlangıçların habercisi olacaktır. Rüya sahibinin tarafsızlığını anlatan bir rüyadır. Siyah renkte bir gelinlik giyen kişi için, bu durum tehlikeleri, karanlığı, sırları, ölümü, nefreti, kini, bilinmeyeni ve yası anlatan bir rüya olacaktır. Mavi renkte bir gelinlik giyen kişi için, bu rüya sadakati, huzuru, cenneti, bilgeliği ve açıklığı anlatmalıdır. Kahverengi bir gelinlik giymek, kişinin bulunduğu ortamdaki mutluluğunu, rahatlığını, tutuculuğunu ve pratik oluşunu anlatır. Kırmızı renkte bir gelinlik giymek, rüya sahibi için zenginliği, başarıyı ve refahı simgelemektedir. Bu kişiler çevresinde etkili olan bir yapıya sahiptir. Onlar için yeni başlangıçlar müjdelenmektedir. Fulya renginde bir gelinlik giymek, kişinin duygusal biri olduğuna işaret eder. Altın renginde bir gelinlik giymek, kişinin ince yapısını, gönlünün zenginliğini, çevresinin genişliğini anlatır. Gri renkli gelinlik giymek, sağlığın kötüye gideceğini, korkuların olduğunu, kararsız bir kişiliği, depresyon ve şaşkınlık içinde olunduğunu gösterir. Yeşil renkte bir gelinlik, kişide oluşan olumlu gelişmeleri, sağlığın iyi olduğunu, bereketi, şifa bulmayı, barışı, umudu, canlılığı ve huzuru anlatır. Pembe bir gelinlik giymek, endişeli hali, şehveti anlatır.

 

 

Rüyada görülen açık renkli gelinlikler ilahiyat ve maneviyat ile ilgilidir. Çevrenizde olan kişilerin sandığınız gibi mükemmel olmadıklarını anlatır. Leylak tonlarında bir gelinlik giymek, kişinin daha olumlu düşünmesi gerektiğini, zihninde olan düşünceleri uzaklaştırması gerektiğini anlatır. Turuncu renkte bir gelinlik giymek, sosyallik, canlılık, nezaket ve dostluğu simgeler. Sarı renkli bir gelinlik giymek, kişi için olumlu ve olumsuz durumları bir arada yaşatacaktır. Gümüş renkte bir gelinlik giyilmesi, saflığın ve adaletin simgesidir. Turkuaz renkteki bir gelinliği giymek ise, şifalanmayı ve yetenekleri ifade eder.

 

 

Rüyalarınızı her zaman hayra yormanızı tavsiye ederiz. Rüyada gördüğünüz her detayı ayrı olarak yorumlamanızı dileriz. Bu şekilde daha doğru yorumlar yapabilirsiniz. Rüyalarınızın hayrınıza olması dileğimizi tekrarlıyoruz.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...