Jump to content

Rüyada Beyaz Gelinlik Giymek


İη¢ιѕєℓ

Önerilen Mesajlar

Rüyada beyaz gelinlik giymek, rüya sahibinin bekar olması halinde evleneceğine işaret eder. Gelinliğin temiz olması mutlu geçecek evliliğe, kirli bir gelinlik ise kötü bir evliliğe işaret eder. Orta yaşlarda bir kadının gelinliği giymesi sevineceği haberlere yorulmalıdır. Yaşlı kadınların beyaz gelinliği giymesi vefat ile yorumlanmalıdır. Gelinliğin her zaman için hayırlı yorumları yapılmaktadır. Sadece kirli ve lekeli gelinlikler sorunlara yorulmalıdır. Yırtık bir gelinlikte evlilikteki sorunlara ve iyi olmayacak gelişmelere işaret eder. Beyaz renkli gelinlik mükemmellik, saflık, temizlik, farkındalık ve yeni başlangıçların meydana geleceğini temsil etmektedir.

 

 

 

 

Bu rüyayı gören kişi gelinliği giyenin kendi kızı olduğunu görmüşse, kızının şansına ve talihinin güzel olduğuna yorumlanacak bir rüya görmüştür. Gördüğü rüya kızı için oldukça hayırlıdır. Annenin istekleri gerçekleşecek, kızı çok hayırlı bir gelecek yaşayacaktır. Bu rüyayı gören babaysa, aynı yorumlar baba için de geçerlidir. Kızını iyi bir gelecek bekliyor. Artık dertlenmenin, üzülmenin gereği kalmamıştır.

 

 

Gelinlik gerçek yaşamda güzel bir başlangıcın sembolüdür. Rüyalarda da yeni başlangıçlar adına yorumlanacaktır. Evliler açısından bolluk ve bereket içinde geçecek günlere, evlilikte refaha ve mutluluğa yorumlanırken, bekarlar için tez elden evliliğe ve mutlu bir beraberliğe yorumlanır. Gelinliğin beyaz olması itibar, başarı ve mutluluğu getiren etkendir.

 

 

Bazı yorumcular rüyasında beyaz gelinlik giyen kişilerin hayata bakış açısıyla ilgili yorumlar sunmuştur. Hayata olumlu yönden bakan kişilerin gördüğü rüyalar içinde kabul edilmiş, güzel günlerin habercisi olarak görülmüştür.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...