Jump to content

Rüyada Gelinlik Giydiğini Görmek


İη¢ιѕєℓ

Önerilen Mesajlar

İη¢ιѕєℓ

Rüyada gelinlik giydiğini görmek, hayır olarak yorumlanır. Bu rüya sahibine mutluluğun kapıları aralar ve sıkıntılarından olabildiğince kurtarır. Rüyada gelinlik giydiğini görmek, rüya sahibinin işlerinin yolunda gideceğine ve hayalini kurduğu arzularının gerçekleşeceğine alamet eder. Sonu hayır olan olaylara, çeşitli sürpriz gelişmelere ve hayatında her daim hoş gelişmeler olacağına, sıkıntılı günlerin rüya sahibinin yakasını bırakacağına rivayet edilir.

 

 

 

 

Eğer bekâr bir kişi rüyasında gelinlik giydiğini görmüşse, kısa zamanda karşısına hayırlı bir kısmetinin çıkacağına ve bu kişi ile güzel bir izdivaç gerçekleştireceğine rivayet edilir. Eğer bu rüyayı evli bir kişi görmüş ise son günlerde aile içerisinde olan kargaşaların ve sorunların gidip yerine huzurlu günlerin geleceğine işaret eder.

 

 

Rüyada gelinlik giydiğini görmek, özel yaşamda olan değişikliklere de işaret eder. Rüya sahibinin karşısına onu hiç olmadığı kadar mutlu edecek ve üzmeyecek bir kişinin çıkacağına alamet eder. Aynı zamanda bu kişi ile hayatında bu güne kadar hiç tatmadığı huzuru tadacağına ve çok hoş bir birliktelik yaşacağına yorumlanır. Rüyada gelin giymek ve ardından ağlamak ise onu güldürecek olayların kısa bir zaman dilimi içerisinde gerçekleşeceğine işaret eder. Gerek iş hayatında olsun, gerekse ailevi hayatta yeni gelişmeler olacağına ve bu gelişmelerin herkese dinginlik getireceğine tabir edilir.

 

 

Rüyada gelin giydiğini görmek, her şeyin yolunda gideceğine ve bütün ev halkının artık mutlu olacağına işaret etmekle beraber, huzurun, keyfin ve mutluluğun habercisi olan bu rüya sahibine ve çevresindekilere güzellikler getirecektir.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...