Jump to content

Rüyada Kırmızı Gelinlik Giymek


İη¢ιѕєℓ

Önerilen Mesajlar

İη¢ιѕєℓ

Rüyada kırmızı gelinlik giymek, arzu edilen şeylerin gerçekleşeceğine, sağlıklı ve huzurlu günlere, becerikli bir şahsa, eli açık bir memura, ikili ilişkilerin çok iyi gideceğine, zahmet harcanmadan kazanılan paraya, kazancın artacağına sıkıntısız bir hayata, kötü günlerin geride kalacağına, bol kazançlı işler yapılacağına delalet eder.

 

 

Rüyada Kırmızı Gelinlik Giymek

Rüyada kırmızı gelinlik görmek, zenginliği, şanı, şöhreti ve ferahı simgeler. Yeni başlangıçlara atılacak adımlar olarak da yorumlanır.

 

 

Başka bir bakışa göre, rüyada kırmızı gelinlik giydiğini görmek, iş hayatında sıkıntıya ve kaybedilen değere işaret eder. Ayrıca iş hayatında yaşanacak farklı olumsuzlukların neden olduğu sıkıntı yönünde de yorumlanır.

 

 

Yine değişik bir bakış açısından rüyada kırmızı gelinlik giydiğini görmek, yaşanan başarısızlıktan sonra kazanılan itibara, çekilen sıkıntıların sonunda gelecek mutluluğa, mücadele sonunda kazanılan yüksek mevkie, Büyük bir savaş sonucu kazanılan şan ve şöhrete işaret eder.

 

 

Rüyada kırmızı gelinlik görmek, rüya sahibi erkek ise tutkulu bir aşk yaşayacağına, rüya sahibi kadın ise kadınlığını ön planda tutarak bir birliktelik yaşanacağına işaret eder. Bazı durumlarda rüyada kırmızı gelinlik giydiğini görmek, gizli saklı bir takım olayların açığa çıkmasına, korkuların gerçekleşmesine işaret eder.

 

 

Rüyada gelinlik görmek, rüyayı gören kişi bekar ise dünya evine gireceğine işaret eder. Rüyada görülen gelinlik temiz ise evlilik hayatının çok mutlu olacağına, eğer gelinlik kirli ve eski ise yanlış bir evliliğe işaret eder. Rüyada görülen gelinlik, müjdeli olayların habercisi olarak yorumlanır.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...