Jump to content

Herkese Yıldızname ( Kaçmadan,Göçmeden:)


Guest nnic

Önerilen Mesajlar

Yildızname halk arasında yildız toplama,yildıza bakma,kitap açma vs. birçok şekilde adlandırılır.Bakan kişi hoca diye itham edilir ve halk arasında belli bir saygınlığı vardır..

Ödenen ücretlerde cabası. . intenette ise birçok bu hocalarımızdan vardır. kontür karşılığı yada bir ücret karşılığı yıldızınıza bakarlar..

Peki nedir bu yıldızname ve hocalann ne gıbi kerametleri vardır.

Yıldımame kişinin doğduğu andaki astrolojik etkileri okuma yani doğduğunuz andaki yıldızların ve gezegenlerin bize olan etkilerini inceleme. İnsan beyni doğum anında evensel kozmik ışınlann etkisi ile programlanır. Bu program kişilerin değer yargılannı oluşturur ki; kişini tüm hayatı bundan etkilenir. Peki nasıl bakılır yıldıznameye?..

Önemli olan insanın doğum tarlhidir.bakımın temeli budur.Eski zamanlarda bu kayıtlar pek sağlıklı tutulmazdı.kimisi güz zamanında kiri orak biçerken yada elma hasat zanıanında gibi olaylardan yola çıkılırdı.Tam tarih hatırlanamadığı için ad ve anne adının ebced değerlerinin toplamıyla yola çıkılırdı. Ama bu hesaplamada yanılgılara yol açardı. En sağlıklısı olan tam doğum anı. Günümüzde bu kayıtlar saniye dahi şaşmadan tutulduğu için ebced hesabına gerek yoktur.Peki niye isterler? Yapılan işe gizem katmak için©

Şimdi gelelim ücretli yada sanalda kontürlü yıldızname hocalarına.Ne yapar bu hocalar?Doğum tarihiniz ve anne adı alınır sonra doğum tarihinize isabet eden yildızname kitabından o sayfayı size okur..Bunu yaparken Astronomi konusunda bilgili eski İslam alimlerinin bu konudaki eserlerinden faydalanılır.Evet sadece sizin burcunuza ait sayfayı okur. Başka bir şey yapmaz.

Peki bu kadar basit şey neden gizemli halk arasında?

Eski zamanlarda okuma yazma oranı o kadar çok değildi. Okur yazarlik çok özel meziyet sayılırdı ve bilgi paylaşımıda yok denecek kadar azdı..bu eserleri değil Arapçadan Osmanlıcaya çevirmek onlara ulaşmak bile çok zordu..

Eski tarih demiyeceğim günümüzde de hala devam etmektedir.Hocaya giderler,yildız toplatırlar.hoca burcu tespit eder ve okur..çoğu kitabı kucağına alıp gizliden okur.baktıran kişi ise sanki Kur’an dinliyonnuş gıbi,yada mubarek bir kelam dinler gıbi huşu ile bu okunanı dinler.Kdv si içinde 20 yada 50 tlverip gider© Bende elimde olan bilgiyi paylaşmak istedinı..Dün bir konu açıp tüyen arkadaşa istinaden.

“isteyenlerin yildızına bakacağım “dedi tüydü© Lahutideki dostluklar bu kadar ucuz değil.

Herkes burcunu tespit etsin ve yıldıznamesini okusun. Nereye giderseniz gidin bu böyledir..

Bu eser eski Osmanlcadan çevrilmiş,ben bir dosttan foto copy yaptım Eser sahibinin ruhu Şad olsun.

Taratıp düzenleyerek yükteyeceğim siteye koç burcundan başlayarak. biraz zaman ayınnam gerekecek ama olsun.Dostlara feda olsun.. Karşılığında rep verseniz birde şu karizmatik erkek falan anketleri yapılınca oy verin yeter©

 

 

 

 

 

[ATTACH]7281[/ATTACH]

 

[ATTACH]7282[/ATTACH]

 

[ATTACH]7283[/ATTACH]

 

[ATTACH]7284[/ATTACH]

 

[ATTACH]7285[/ATTACH]

 

[ATTACH]7286[/ATTACH]

 

[ATTACH]7287[/ATTACH]

 

[ATTACH]7288[/ATTACH]

arkası yarın yoruldum:)

 

 

 

Boğa Kadını Yıldızname Yorumu 21 Nisan.doc

 

Boğa Erkeği Yıldızname Yorumu 21 Nisan.doc

 

boğa burcu

 

 

Terazi Erkeği Yıldızname Yorumu 24 Eylül.doc

 

Terazi Kadını Yıldızname Yorumu 24 Eylül.doc

 

Akrep Erkeği Yıldızname Yorumu 24 Ekim.doc

 

Akrep Kadını Yıldızname Yorumu 24 Ekim.doc

 

Yay Erkeği Yıldızname Yorumu 22 Kasım.doc

 

Yay Kadını Yıldızname Yorumu 22 Kasım.doc

 

Oğlak Erkeği Yıldızname Yorumu 23 Aralık.doc

 

Oğlak Kadını Yıldızname Yorumu 23 Aralık.doc

 

Balık Erkeği Yıldızname Yorumu 20 Şubat.doc

 

Balık Kadını Yıldızname Yorumu 20 Şubat.doc

 

Kova Erkeği Yıldızname Yorumu 21 Ocak.doc

 

Kova Kadını Yıldızname Yorumu 21 Ocak.doc

 

 

 

Yıldızların birbirleriyle olan dostluk ve düşmanlıkları.doc

 

 

 

burada şunu belirtmekte fayda var.Yanlış anlaşılmalara yol açıyor çünkü..Düşmanlık derken öyle düşmanlık değilde uyuşamama,anlaşamama diyelim..

 

 

 

BURÇLARIN AYLARI VE GÜNLERİ.doc

 

 

 

Burçların ayları ve günleri özellikle okumalarda çok önemlidir.Eğer bir kişiye bir okuma yada herhangi bir şey yapılacaksa o kişinin burcunun ait olduğu günde ve saatinde yapılmalıdır...

 

 

 

anasırın dostluk ve düşmanlığı.doc

 

 

 

Burada dostluk ve düşmanlığı yine hatırlatayım..uyuşma ve uyuşmama,anlaşamama anlamında..

Yoksa öyle düşman anlamında değil

 

 

Akrep Kadını Yıldızname Yorumu 24 Ekim - 21 Kasım Tabiatları hırçındır. Bakışları cüretkardır. Yürüyüşleri cesaretlidir. İrade ve tahammülleri fazladır. İşe başlamak için geç karar verirler ama başladıkları işi de tamamlamadan bırakmazlar. Azim ve sebatları sayesinde başaramayacakları iş yoktur. Hep kendi fikirlerini kabul ettirmek isterler. Haksızlığa tahammülleri yoktur. Kızdıkları zamanda onları teskin etmek çok zordur. Kurnaz, saldırgan ve kavgacıdırlar. Aşk hayatları ihtiraslı ve devamlı olur. İhanete uğramaktan hoşlanmazlar. Egoisttirler. İhtiraslarına esir olmazlarsa; giriştikleri her işte başarılı olurlar. Doğum günlerinde yıldızlarının açılarına göre üç vasıfa ayrılırlar.

Birinci Vasıf ( 24 Ekim - 2 Kasım ) Çok uyurlar, cinsi münasebete, zevk ve eğlenceye düşkündürler. Tembel ve unutkandırlar. Çok yalan söylerler. Gıybetle uğraşırlar. Bazılarının ahlakı çok bozuktur. İşlerinde acelecidirler. Sabırsızlıkları, hiddetleri ve huysuzlukları yüzünden çok felaket geçirir ve zarara uğrarlar. Kadınlardan düşmanları çoktur. Bir kadının zehir içirmesinden korkulur. Bu yüzden kadın arkadaşlarına karşı dikkatli olmaları gerekir. Baş ağrılarından şikayet ederler. Sık sık mide hastalıklarına tutulurlar. Erkeklerle olan münasebetlerinde dikkatli olmaları gerekir zira adlarının kötüye çıkmasından korkulur. Bir erkeğe bağlı kalmak isterler. Deniz mavisi ve kırmızı renkli elbiseler giyip, parmaklarında topaz taşlı bir yüzük taşıyacak olurlarsa; mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar. Berber, doktor, idareci ve çok iyi bir işçi olabilirler.

İkinci Vasıf ( 3 Kasım - 13 Kasım ) Zevk ve sefaya, cinsi münasebete düşkündürler. Azimli ve kuvvetlidirler. Akrabaları tarafından sözleri dinlenir, mevki sahibi bir erkekle evlenme ihtimalleri vardır. Ellerine çok mal geçer ama bunu faydası olmayan şeylere ve kişilere harcarlar. Çocuklarının çoğu erkek olur. Yarım baş ağrısı, safra ve hararetten şikayetçidirler. Bunun için limonata, demirhindi ve nilüfer şerbeti içmelerinde fayda vardır. Ayrıca kasık, karın boşluğu, kalp, gırtlak ve kan hastalıkları ile tenasül organı hastalıklarına istidatları vardır. Kahverengi, sarı ve turuncu renkli elbiseler giyip, topaz veya kristal taşlı yüzük kullanırlarsa; mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar. Hikaye yazarı, hemşire, dişçi, kadın berberi ve terzi olabilir. Elleri her işe yatkındır.

Üçüncü Vasıf ( 14 Kasım - 22 Kasım ) Süs ve zinete meyyaldirler. İzzeti nefis sahibidirler. Bir halde sebat etmezler. Daldan dala konarlar. Haklarında çokça dedikodu yapılır. Kasık, karın boşluğu ve tenasül uzvu rahatsızlıklarına istidatlıdırlar. İçki ve gece hayatından uzak durmaları hayırlarına olur. Kırmızı, mavi, yeşil ve beyaz renkli elbiseler giyer, parmaklarında da zafir veya zümrüt taşlı yüzük taşırlarsa mizaçları ile ahenk içinde olurlar. Şarkıcı, artist, sanatkar, çiçekçi ve kadın eşyası imalatçısı olabilirler.

Hayat ve maişeti:Hayat ve maişeti orta halli olur. Ne zengin, ne de fakirdirler. Kimseye muhtaç olmazlar. Çünkü, kanaatkardırlar. Mizaçlarında cömertlik, kalplerinde temizlik vardır. Kadınlar tarafından çok hile ve felakete uğrarlar. İyilik ettiklerinin çoğundan kötülük görürler. Bahtı açık, akılları hafif, mizaçları değişkendir. Kimsenin sözünü dinlemezler. Kendi bildiklerinden şaşmazlar. Yaşlandıkça kadri artar ve halleri rahata erer. Mal ve ticareti: Lüzumu kadar kazanırlar. Mal ve mülkleri az, fakat kanaatleri çoktur. Mallarını israf ettikleri zaman zahmet çekerler. Fakat Allah cc rızıklarını gittikçe arttıracağı için, nimet ve saadet içinde vefat derler.

Kardeşleri: Az sayıda ve ekserisi kız olan kardeşleri ile geçinemezler. Bunlardan adavet ve husumet görürler. Kardeşlerinden ve akrabalarından ayrı kalmalarında fayda vardır.

Ana-Baba Münasebeti: Çocukken babaları tarafından sevilirler. Anaları tarafından pek sevilmezler. Ana ve babalarına karşı itaatli olup, onlara hizmette kusur etmezler. Gurbete giderler, ebeveynlerinden bir süre ayrı kalırlarsa da, sonra yine yerlerine dönerler.

Evlatları: Çocuklarının çoğu erkek olur. Fakat çocuklarının bir veya üç tanesi yaşar. Çocukları yüzünden zahmet ve meşakkat çekerler. Sadece bir oğlundan hayır görürler ve onunla teselli olurlar.

Hastalık ve illetleri: Yaşları kemale erdikten sonra hastalıkları çok olur. Mide, kasık, karın boşluğu, kalp, gırtlak ve tenasül organları hastalıklarına karşı istidatları vardır. Hastalıklarının çoğu safra artması ve soğuk almaktan olur. Çarşamba günü başlayan bir hastalık, vefatlarına sebep olabilir. Sık sık başları döner. Limonata, demir hindi, sumak, ekşi nar yemelerinde çok fayda vardır. Ara sıra müshil içip, içlerini temizlerlerse; çok fayda görürler. Ayrıca dana eti yemelerinde de fayda vardır. Haftada bir defa kafur veya kekik yağı ile vücutlarını ovarlarsa; romatizma ve mafsal ağrılarından kurtulurlar.

Evlilik hayatı: Başından iki nikah geçme ihtimali vardır. Bu halde ilk kocalarından vefat veya boşanma ile ayrı düşerler. İkinci kocaları ile ömür boyu yaşarlar. Kocasını çok kıskanır. Bununla beraber kendi ahlakı hususunda laubali olabilirler.

Korku ve ölüm tehlikesi: 2,7 ve 24 yaşlarında iken ölüm tehlikeleri vardır. Bunları atlatırlarsa 70 sene yaşarlar.

Yolculukları: Çok yolculuk ederler. Fakat yolculuklarında zahmet çekerler. Salı günü çıktıkları yolculuklar hayırlı olur. Kara ve deniz yolculuğu, hayır ve şer bakımından eşittir. Hiç birinden hayır görmezler. Yorgunluk ve zahmet yanlarına kar kalır. Kara yolculuklarının birinde mallarının çalınması ihtimali vardır.

İzzet ve ikbali: Her kes yanında makbul olurlar. Fakat bazen de hakarete uğrarlar. Nereye teveccüh ederlerse etsinler, muvaffak olurlar. Mevki sahibi bir kadından çok yardım görürler. O kadınla dost olup, birlikte yaşarlar. Bu sebeple itibarları artar.

Düşman ve hasetçileri: Akrabalarından kadın ve erkek hasetçileri olur. Her yardım ettikleri kişiler ona düşmanlık beslerlerse de, Cenab-ı Hak onu muzaffer eyler. Sarıya çalar, beyaz benizli, ince vücutlu bir kadından korku vardır. Çünkü bu kadın onun mahf olmasına çalışır. Kendilerine dost ve arkadaş olarak su tabiatlı olanlardan seçip, ateş tabiatlılardan kaçınırlarsa rahat ederler. Bir dilekleri için müracaat etmek isterlerse; Salı günü müracaat etmelidirler. Biiznillahi Teala muvaffak olurlar. Yattıkları zaman başlarını deniz tarafına koyarlarsa; rahat uyurlar. İnsan ve cin şerrinden, sihir ve nazardan emin olmak, her kes yanında makbul ve muteber olup, kocaları ile olan muhabbetlerini arttırmak isterlerse; kendilerine ait yıldız saatinin mesud bir diliminde, yıldızlarının özel duasını, misk, safran ve gülsuyu ile yazdırıp, üzerlerinde taşırlarsa çok fayda görürler. Yeşil, mavi, sarı, beyaz ve kahverengi elbiseler giyip, manolya veya hanımeli kokuları sürünüp, parmaklarında da zümrüt veya kristal taşlı bir yüzük taşıyacak olurlarsa; mizaçları ile ahenk içinde olurlar. Canları sıkıldığı zaman; neva, ısfahan ve yegah makamındaki şarkılar dinlerlerse, çok faydasını görürler. Yazar, idareci, doktor, hemşire, dişçi, terzi, artist, sanatkar, şarkıcı ve çok iyi işçi olurlar. Kilo almaya istidatlıdırlar. Rejim yapmaları hayırlıdır.

 

--- Sonraki mesaj ---

 

Akrep Erkeği Yıldızname Yorumu 24 Ekim - 21 Kasım Tabiatları hırçındır. Mazarratı severler. İrade ve tahammülleri fazladır. Kendilerini her zaman hayata hazırlarlar. Er geç muvaffak olurlar. Ancak işe başlamak için geç karar verirler. Fakat, işe başladıkları zamanda o işte başarıya ulaşacaklarına inanırlarsa o işi bitirmeden bırakmazlar. Hasılı azim ve sebatları sayesinde başaramayacakları

yoktur. Otoriterdirler. Hep kendi fikirlerinin kabul edilmesini isterler. Çok hiddetlidirler. Kızdıkları zaman onları teskin ekmek oldukça zordur. Haksızlığı da tahammülleri yoktur. Kurnaz, saldırgan ve kavgacılardır. Sevgileri kuvvetli ve devamlı olup, ihanete de tahammülleri yoktur. Kadınların şerrinden sakınmaları gerekir. Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat, sinir, kasık ve tenasül organları hastalıklarına istidatlıdırlar.

Doğum günlerinde yıldızlarının açılarına göre üç vasıfa ayrılırlar.

Birinci Vasıf ( 24 Ekim - 2 Kasım ) Hilekar ve lisanları akrep gibi sokucu olup, ortalığı karıştırırlar. Hayatta hem yükselebilir ve hem de çok alçalabilirler. Cinsi münasebete düşkündürler. Kadınlarla olan münasebetlerine dikkat etmezlerse; başlarına bir çok bela gelebilir. Hiddetlerini kontrol etmezler. Herkesi tenkit ederler fakat kendi hata ve kabahatlerini hiç görmezler. Musibet ve belalara karşı dayanıklıdırlar. Kan kırmızısı ve deniz mavisi elbiseler giyip, parmaklarında topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar. Bu vasıfta doğanlar, kasık ve tenasül organı hastalılarına istidatlı olduklarından, kendilerini korumalıdırlar. Bu vasıfta olan erkekler; asker, doktor, berber, çiftçi ve çok iyi bir işçi olurlar.

İkinci Vasıf ( 3 Kasım - 13 Kasım ) Zevk ve sefayı, içki ve işreti severler. Gözlerinden şikayet ederler ve yüzlerinde de bir alamet vardır. Bu vasıfta doğanların düşmanları çoktur. Hatta düşmanlarından birisi canlarına kast edecek kadar azimlidir. Bu vasıfta olanların bazıları çok şüpheci ve maddeye düşkün olurlar. Kasık, karın boşluğu, kalp, gırtlak, kan ve tenasül uzvu hastalıklarına istidatlıdırlar. Bu vasıfta olanlar kırmızı, sarı ve kahverengi elbiseler giyip, parmaklarında da kristal veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa; mizaçları ile ahenk içinde olurlar. Bu vasıfta doğanlar idareci, subay, cerrah, dişçi, kimyager, berber, polis, yazar ve kesici aletlerle yapılan bütün işlerde başarılı olabilirler.

Üçüncü Vasıf ( 14 Kasım - 22 Kasım ) Kadınlara meyyal olup, eğlence, zevk ve sefaya da düşkündürler. Herkesle dost olurlar. İyi kötü ayırmadan herkese yardım ederler. Kah zengin, kah fakir olurlar. Sonları hayırlıdır. İleri yaşlarında isteklerine kavuşur ve bolluk içinde vefat ederler. Bu vasıfta doğanlar hislerini ve hiddetlerini kontrol etmeyi öğrenmelidirler. Ayrıca kadınların gizli düşmanlıklarına karşı da tedbirli olmalıdırlar. Karın, kasık ve tenasül uzvu hastalıklarına istidatlıdırlar. İçki ve gece hayatından da sakınmalıdırlar. Mavi ve beyaz renkli elbiseler giyip, parmaklarında da zafir, yakut veya zümrüt taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçları ile ahenk içinde olurlar. Şarkıcı, cerrah, kimyager, artist, terzi ve tamirci olabilirler.

Hayat ve maişeti: Hayatları iyi, maişetleri orta olur. Kah zengin ve kah fakirdirler. Bazen ferah içinde, bazen de müşkülat içinde yaşarlar. Ancak, yaşlandıkça rızıkları artar, halleri iyileşir.

Mal ve ticareti: Kazançları iyi olur ama bunu zevk, sefa ve oyuna sarf ederler. Bu yüzden fakirleşirler. En sonunda tekrar rahata kavuşurlar. Hasılı hayatlarının bir döneminde zengin, bir döneminde de fakir olurlar.

Kardeşleri: Çoğu kız olmak üzere, kız ve erkek kardeşleri olur. O, hepsinin en güzeli ve en iyisidir. Kardeşleriyle bazen geçinir bazen de münakaşa ederler. Kardeşlerinin çoğu kendisinden önce vefat ederler.

Ana-Baba Münasebeti: Küçük yaşlarda ebeveynlerinden bahtları yoktur. Anaları, babalarından önce vefat eder. Miras kalmaz, dua da almaz.

Evlatları: İlk çocukları kız olursa; çocuklarının çoğu erkek olur. Çocuklarının birinden çok hayır görür ve onun yüzünden refaha kavuşurlar.

Hastalık ve illetleri: Hastalıklarının çoğu soğuk algınlığından, sıtma, safra galebesi ve baş dönmesinden olur. Ayrıca kasık, karın boşluğu, gırtlak, kan ve tenasül organı hastalıklarına istidatlıdırlar. Yaz aylarında limonata ve demir hindi şerbeti içer ve ara sıra da müshil kullanırlarsa çok faydasını görürler.

Evlilik hayatı: Başlarından iki nikah geçme ihtimali vardır. Bu halde birinci eşlerinden boşanırlar, ikinci eşleri ile bir ömür boyu yaşarlar. Göğsünde bir ben bulunan kadından çok kahır çekerler. Genç kadınlar tarafından çok sevilirler. Kendileri de genç kadınları severler. Korku ve ölüm tehlikesi: 3 ile 40 yaşlarında ölüm tehlikesi vardır. Bunları atlatırlarsa 74 sene yaşarlar. Çarşamba günü başlayan bir hastalıktan korku vardır.

Yolculukları: Çok yolculuk ederler. Salı günü çıktıkları yolculuklardan çok hayır görürler. Kara ve deniz yolculuğu hayır bakımından müsavidir. Bu yolculuklardan fayda görmezler. Geriye yorgunluk ve zahmet kalır. Bir kara yolculuğu esnasında malının çalınmasından endişe edilir.

İzzet ve ikbali: Mevki sahipleri, okur yazarlar ve hükümet katında muhterem ve muazzezdirler. Yüksek mevki sahibi bir zattan çok menfaat görürler. Sanat ve ticarette başarılı olurlar. Bulundukları muhite göre yüksek bir mertebeye çıkarlar. Şöhret kazanırlar ve herkes onlara hürmet eder.

Emel ve arzuları: Emel ve arzularında kararlıdırlar. Bir kere karar verdiklerinde asla geri dönmezler. Böylece ümit ve isteklerine kavuşurlar. Ahlakları güzel, akıbetleri hayırlı olur. Düşman ve hasetçileri: Dost ve akrabalarından düşman ve hasetçileri çoktur. En büyük düşmanları yüzünde bir alamet ve ayağında yanık eseri olan, esmer tenli bir erkektir. Tabiatı su olanlarla dostluk kurmaları, tabiatları ateş olanlardan sakınmaları iyi olur. Pamuk elbiseler ve beyaz renk münasiptir. Madenleri gümüş, uğurlu taşları akiktir. Yeni ay gördükleri zaman bir kadın yüzüne bakacak olurlarsa; o ay kendileri için hayırlı olur. Salı günü işlerine başlayacak olurlarsa muvaffak olurlar. Salı günü öğle vakti müracaat ederlerse hacetleri yerine gelir. Her türlü musibetten, insan ve cin şerrinden mahfuz olmak ve insanlar arasında muhterem olmak isterlerse; temiz bir kağıt üzerine misk, safran, gülsuyu ile kendilerine ait yıldız saatinin mesud bir diliminde, yıldızlarının özel duasını yazıp üzerlerinde taşımaları çok faydalıdır. Asker, doktor, berber, çiftçi, cerrah, dişçi, kimyager, polis, yazar, terzi, tamirci, artist, şarkıcı ve çok iyi bir işçi olabilirler. Sıkıntılı zamanlarında neva, ısfahan, yegah makamında şarkılar dinleyecek olurlarsa; çok faydasını görürler. Ayrıca marş dinlemelerinde de fayda vardır. Zeytin ekmekle bile karınlarını doyurabilecekleri gibi, pahalı ve gösterişli yemeklerden de hoşlanırlar. İştahları çok olduğundan rejim yapmaları çok iyi olur.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar yukarıdaki uzun metin alıntı falan değil..tamamen benim düşünce ve yorumlarım..sanırım kimse okumamış..ben bakmayacağım.yıldızname kitabını ekleyeceğim siz bakacaksınız..

lütfen önce bir yazdıklarımı okuyun,yıldızname nedir ,nasıl bakılır..

ben bütün burçları ekliyeceğim.herkeste okuyacak..

sevgili selene zaten bu senin bıkmadan usanmadan çalışmana ve bazılarınında konu açıp tüymelerine istinaden..

eklemeye başlıyorum ama aksaklıklar oluyor..Vodofane yarım saatte bağlanıyo 10 dakkada kesiliyo:)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
arkadaşlar yukarıdaki uzun metin alıntı falan değil..tamamen benim düşünce ve yorumlarım..sanırım kimse okumamış..ben bakmayacağım.yıldızname kitabını ekleyeceğim siz bakacaksınız..

lütfen önce bir yazdıklarımı okuyun,yıldızname nedir ,nasıl bakılır..

ben bütün burçları ekliyeceğim.herkeste okuyacak..

sevgili selene zaten bu senin bıkmadan usanmadan çalışmana ve bazılarınında konu açıp tüymelerine istinaden..

eklemeye başlıyorum ama aksaklıklar oluyor..Vodofane yarım saatte bağlanıyo 10 dakkada kesiliyo:)

 

 

ben size demiştim arkadaşlar konu açılınca konuyu dikkatli okuyun arkadaşıda zor durumda bırakmıyalım

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Benzer Konular

  • Cinler Herkese Görünebilir mi?

   Arkadaşlar birkaç gündür evimde sürekli ya siyah ya beyaz dumanımsı görüntüler geçiyor ve çok hızlı...gözlerim de çok keskindir sağlıklı yani, cinler böyle mi görünür insanlara ve herkese görünebilirler mi? yalnız birkaç gündür bir dua okuyorum ondan sonra başladı bu haller, bununla ilgisi olabilir mi? Görüntüler genelde gölge halde, bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim..

   , Yer: Yaşadığınız Doğaüstü Olayları Paylaşın

  • Yıldızname Baktıran Var mı Aranızda???

   slm arkadaşlar islama göre insanın gelceğini ALLAHTAN başkası bilemez ama bizler bazen arzu ve istediklerimiz gerçekleşmediğinde hüsrana uğrar ve belli tatmin (terapi) etme yollarına gireriz .bende bundan 15 yıl önce baktırmış bakan kadın annemin doğumu ve benim doğum tarihimi alıp sanırım osmanlı ve arapca harfler yazan bir kitaptan bakmıştı bir sürü şey sölemişti aklımda kalanlardan bana sen yiğit yapılı devlet memuru olan biriyle evleneceksin birde oğlun olcak ismide F harfi ile başlayan

   , Yer: Astroloji, Fal ve Kehanetler

×
×
 • Yeni Oluştur...