Jump to content

Rüyada Yırtıcı Kuş Görmek


Elzem

Önerilen Mesajlar

Rüyada Yırtıcı Kuş Görmek

 

 

Rüyada yırtıcı kuş görmek kişinin hak ettiği mertebeye ve makama kısa bir süre sonra ulaşacağına, kazancının ve zenginliğinin artacağına delalet eder. Gördüğünüz yırtıcı kuşları leş yerken görmeniz, bir hırsızlık meselesi nedeni ile canınızın sıkılacağına ve etrafınızda güvenilir olmayan insanların varlığına işaret etmektedir. Rüyada yırtıcı kuşların çok fazla sayıda olduğunu görmeniz güce ve erişilmez bir kuvvete sahip olacağınıza ve rızkınızın da artacağı anlamına gelir. Bazen rüyada görülen yırtıcı kuşlar, gelecek olan ani bir haber olarak da yorumlanmaktadır

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ay aklımı mı okudun? iki gün önce yaptığım istiharede gördüğüm rüyalardan birisinde beyaz yırtıcı bir kuş gelip başıma konuyor ve kafamı yemeye başlıyordu. durmadan ayetel kürsi okuyordum. 'Allah yanımda canım hiç acımıyor benim. ne ilginç' diyordum. inşallah haketmesek de yüksek mertebeye ulaşırız. mertebe lüzum birşey.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...