Jump to content

Passolig Kartı Yok Diye...


кυвiŁαу

Önerilen Mesajlar

кυвiŁαу

[h=1]Passolig kartı yok diye...[/h][h=2]Giresunspor-Adana Demirspor maçına, Passolig kartı olmadığı için alınmayan küçük kız çocuğu stad kapısında dakikalarca ağlamasına rağmen içeri alınmadı. Karadeniz kulübü şimdi o kızı arıyor[/h]

 

 

fft2mm5855967.jpg

 

 

PTT 1. Lig’de geçtiğimiz hafta sonu oynanan Giresunspor-Adana Demirspor maçını izlemek isteyen küçük bir kız Passolig engeline takılınca göz yaşına boğuldu. Büyükannesiyle beraber stada gelen kız çocuğu, içeride maç oynandığını görünce içeri girmek istedi. Ancak görevliler iki nedenden dolayı buna izin vermedi. Birincisi; yanındaki yaşlı kadının Passolig’i yoktu. İkinci sebep ise, 7 yaşından küçük olduğu için kural gereği Passolig çıkarılması mümkün değildi. Küçük çocuk bütün ısrarlarına rağmen stada alınmayınca dakikalarca göz yaşı döktü ve çaresizce büyükannesiyle beraber kapıdan geri döndü.

 

fft31_mf5855932.Jpeg

 

Giresunspor Yönetim Kurulu bu olay üzerine kulübün resmi Twitter hesabından bir duyuru yaparak, küçük kızı tanıyanların kulübe başvurmasını istedi. Twitter mesajında, “Passolig olmadığı için stada alınmayan ve ağlayan kızımızı tanıyanların bizimle irtibat kurması rica olunur” ifadesi kullanıldı.

 

Kaynak : Passolig kartı yok diye... - Posta

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...