Jump to content

17 Eylül 2014 Günlük Burç Yorumları


Elzem
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

KOÇ

Maddi birikimlerinizle ilgili sorunlar yaşayabileceğiniz bir gün. Ani kararlar ve ani tepkiler vermekten kaçınmalısınız. Aceleci tavrınız sizi zarara sokabilir. Bugünü sakin geçirmeye bakın. İş hayatınızdaki olumlu gelişmelerin maddi konularda da etkisini gösterebilir.

BOĞA

Kendinizi aşırı yormaktan sakınmanız gereken bir günde bulunuyorsunuz. İşinizle ilgili yapmak istediğiniz değişiklikleri, beraber çalıştığınız insanları düşünerek ertelemeniz mümkün. Maddi konularda pratik zekanızı kullanarak çok başarılı olabilirsiniz.

İKİZLER

Geçmiş anılarınızla karşılaşıp canınızın sıkılabileceği bir gün. Uzak bir yere gitme ihtiyacı hissedebilir, fakat bunu şartlar yüzünden erteleyebilirsiniz. Sezgilerinizin güçlü olacağı ve iç benliğinizle bağlantı kurabileceğiniz bir gün.

YENGEÇ

Yakın çevrenizin size destek olması, olaylarınızın rahat sonuç vermesinde büyük rol oynayacak. Kendinizi güvende ve mutlu hissedeceksiniz. Daha fazlasını isteyerek kendinizi mutsuz da edebilirsiniz. Ayın durumu sizi ilişkileriniz konusunda duyarlı kılıyor.

ASLAN

Ortağınız veya eşinizle ilgili sorunlar yaşayabileceğiniz bir gün. Ani kararlar alarak ortak değişimine gitmek isteyebilirsiniz. Maddi konumunuz sizi destekliyor. Yakın çevrenizle gerginlik yaşayabilirsiniz. Sağlığınız için girişimlerde bulunabileceğiniz bir gün.

BAŞAK

Uzun zamandan beri görmediğiniz bir yakınınızdan alacağınız haber sizi şaşkına çevirebilir. Enerjiniz güçlü ve atılımlarınızda sizi destekliyor. Rahatlıkla olayların peşinde koşturabilirsiniz. Desteklenmeye ihtiyaç ve eğilim duyabilirsiniz.

TERAZİ

Düşüncelerinizin daha netleştiği, olaylara yaklaşımınızın temkinli fakat olumlu olduğu bir gün. Yeni çevrelere girmeniz, farklı insanlarla tanışmanız eşinizi biraz tedirgin etse de sizi mutlu ediyor. İş yaşantınızda her türlü şartı bugün olumlu yönlendirmeniz mümkün.

AKREP

Evinizle ilgili bir sorun nedeniyle eşinizle veya sevgilinizle fikir ayrılığına girebilirsiniz. Karşınızdaki insanları düşünmeniz ve onları anlamaya çalışmanız gereken olaylar yaşayabilirsiniz. Sizi motive edecek anlaşmalar gündeme gelebilir.

YAY

Çalıştığınız insanlardan memnun olacağınız, onlara daha fazla güveneceğiniz durumlar yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili atılımlar yapmak istiyorsunuz. Bunun eğitimini almak zorunda olduğunuzun farkındasınız. Harcamalarınızda zevklerinizi ön plana çıkartabilirsiniz.

OĞLAK

Çalışmalarınızın sonucunu almaya başladığınızı görebilir ve mutlu olabilirsiniz. Şartlar sizi destekliyor. Maddi konularla ilgili yatırım girişimlerinizi bugün ertelemekte fayda var. Değişiklikler canınızı sıkabilir. Ailenizle ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

KOVA

Burcunuzdaki Ay dünyaya bakış açınızı değiştiriyor. Yakın çevrenizin sizi maddi yönden desteklemesini bekleyebilir ve bu duygunuzu onlara dile getirebilirsiniz. Güçlü kişilerle kurduğunuz arkadaş ilişkilerinize bugün zaman ayırmalı ve ilişkilerinizi pekiştirmelisiniz.

BALIK

İnsanlarla işbirliği yapmak zorunda olduğunuzu biliyorsunuz. Bazen karşınızda ki insanları anlamakta zorlanıyorsunuz. Kısa yolculuklarda dikkatli olmanız gerekiyor. Tehlikeli işlerden uzak durun. Maddi konularda rahat rahat olabileceğiniz bir gündesiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

  • Benzer Konular

    • 12 Eylül 2014 Günlük Burç Yorumları

      KOÇ Bugünlerde ailenize yoğunlaşmak istiyorsunuz Son günlerde bir arada geçen zamanlar yetersiz gelmiş gibi görünüyor Problemli bir aşk ilişkisinde arabulucu rolü oynamanız istenebilir Siz hiç birinin davranışını onaylamıyor gibi duruyorsunuz Bir kırgınlık yaratmadan olumlu sonuçlandırmanın yollarını arayacaksınız BOĞA Başkalarının değer yargılarına ne kadar aldırmaz gözükseniz de çevrenizden övgü almak sizi mutlu ediyor Bugün yakınlarınızla kurduğunuz sıcak ilişki sayesinde anlayışlı ve olu

      , Yer: Astroloji ve Burçlar

×
×
  • Yeni Oluştur...