Jump to content

Herkese Kobanili Günlerr..


Matrix

Önerilen Mesajlar

Dün güzel bir gündü,hava pırıl pırıl..Çocuklarla dışarı çıktık cumhurriyet meydanına..3-5 Mahlukattan sesler duyduk hırlama sesleri pek kaale almadık.Güzel bir gündü zehir etmeye gerek yok..

Park çok kalabalıktı,sanırsın sultanahmet parkına geldik..Her yer koyuderili yabancı dil konuşan insanlarla dolu..Çocuklar turist zannetti.Çaybahçeside öyle..

Çocuklara anlattım.Beyler bu gördüğünüz kalabalık,bize sığınan somalili suriyeli v.s halklar..Devlet bunların kirasını ödüyor,az çok maaş veriyor...Onlar çalışmıyor,onlar üretmiyor.Tüm zamanlarını bu parkta,çay bahçesinde geçiriyorlar..çook çalışmam lazım çoookkk..

 

Sonra hırlayan mahlukatları sordular..Çaybahçesine oturduk çaylarımızı söyledik başladık anlatmaya..

 

Eyyy oğull iyi dinle..

 

Pkk terör örgütünü biliyorsunuz..Bunu anlatmama gerek yok..Bir müslümanın domuz beslemesi gibi beslediğimiz başlarınıda biliyorsunuz onuda anlatmama gerek yok..

 

İşte bu hırlayan mahlukat pkk köpp..ği dir.İşte bunlar o şerrf..sizlerdir..Suriyede desteklediğimiz halk ayaklanmasını fırsat bilmişler,Ayn el arap şehrini ele geçirmişler.Adınada Kobani demişler.Sonra işid diye bir cani ordusu çıkmış,Bu pkk köp...ekleri kıtır kıtır kesmiş..Bu köp..ler döt korkusu ile türkiyeye kaçmış,Şimdi burada yıllardır şehit ettikleri mehmetçiğin kendilerine yardım etmesi için gösteri yapıyorlar..Güldü çocuklar..

Sonra eve geçtik..Aldığımız filmleri çekirdek çitleyerek izledik..Güzel bir geceydi..Genelde komedi ağırlıklıydı..Sabah okullar açılıyor iyi bir doping oldu bu tatilin son günü..

 

Sabah kalktık..güzel huzurlu bir kahvaltı yaptık..Onlar okula gittiler bende sabah çayımı içerken haberleri izledim..Bir çok yer yakılmış yıkılmış..Sıkıyönetim ilan edilmiş oralarda..

Hava bugünde çok güzel..Kahvaltıdan sonra tekrar parka gideyim en iyisi.Bu havada kitap okumaya bayılıyorum.Bir elimde kitap ,bir elimde sigara önümde çay..:)

 

Not: Noktalı yerleri siz doldurun..Neme lazım ATA sına bu derece uluorta hakaret edilen,bayrağı yerlerde yakılan bir ülkede terör örgütüne hakaretten mahpusa düşmekte var..Ben tedbirli olayım..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 yıl önce bugün Aktütün karakolunda 15 askerimizi şehit eden PKK, bugünlerde Ayn El-Arap için Türk askerini istiyor.

 

Çok müslüman kardeşlerimiz var hani şu Mısıra ağlayan ama Gezi parkı olaylarında gençlerimizi terörist ilan edenler onlar şimdi pkklıların askerimizden yardım isteklerini yerine getirmeleri için sokaklara dökülürler, Hatta çok vatanseverler ya yol ver gidelim işidi ezelim felan da derler dicem amaaa nerede onlarda bu yürek. Onlar sadece mitinglerde alacakları 100 tlnin hakkını verirler. Vatan millet sevgisi onlar için çarşaf kadar kara....

 

 

 

 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...