Jump to content

Pompeii


Melâl
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

pompeii.jpg

 

Pompeii

31 Ekim 2014

 

Yönetmen:

Paul W.S. Anderson

 

Oyuncular:

Kit Harington, Emily Browning, Jessica Lucas, Carrie-Anne Moss, Kiefer Sutherland

 

Resident Evil ve Death Race gibi filmlerin yönetmeni Paul W.S. Anderson´ın yönetmenliğini yaptığı epik, tarihi aksiyon türündeki POMPEII´de başrollerini Kit Harington, Kiefer Sutherland ve Emily Browning paylaşıyor.

Milattan önce 79 yılında, Vesuvius volkanı şiddetli bir patlamaya sahne olur ve bulunduğu antik Pompeii şehrini tehdit altına alır. Gemilerde köle olarak çalışan Milo, Naples´e gidecek olan gemide çalıştığı esnada bu patlama anına tanık olur. Olayın canlı tanığı olan Milo, bu dehşet anına ve sonrasında yaşananlara baktığında bildiği tek dünyanın, ateş ve küller nedeniyle yıkıma uğradığını fark eder. Öte yandan aşık olduğu Flavia da artık harabeye dönen bu olağanüstü güzellikteki şehirde hayatta kalmak için, patlamanın doğurduğu yıkıntıların arasında sığınacak bir yer aramaktadır. Flavia Roma komutanıyla evlenmesi için baskı altında tutulsa da Milo aşkı için savaşmaktan vazgeçmemiştir. Milo, Pompeii´ye geri dönüp hem gerçek aşkını hem de en yakın arkadaşını kurtarmaya karar verir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

  • Benzer Konular

    • Öğlen Güneşinin Ülkesi Napoli ve Bahtsız Pompeii

      Sabahın erken saatleriydi ki, güzel bir yolculuğun sonrasında, hasret kaldığım İtalya' nın eşsiz limanlarından birine ulaşmıştık. Rotamız bizi çizmenin Tren Denizine bakan en güzel şehrine, Yunanlıların antik çağlarda İtalya'da kurduğu, günümüzde yarımadanın en önemli antik kalıntıların bulunduğu, Büyük Campania' nın Başkenti, Mazzogiorno' ya, yani "Öğlen Güneşinin Ülkesi Napoli'' ye getirdi.   Tarihte Napoli, Roma İmparatorluğunun en gözde liman kenti olmuş. Asırlarca İspanya ve Fransa gibi

      , Yer: Avrupa

×
×
  • Yeni Oluştur...